Skocz do zawartości

Pawel2678

Members
  • Postów

    513
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawel2678

  1. Pawel2678

    Groch siewny

    U mnie przed siewem 8 marca poszedł snajper 1,0 + chlomazon 100ml (groch ostinato) no i czysto do maja teraz zaczyna wyłazić komosa i nie wiem ale chyba zastosuje pulsar 0.6 l . W ubiegłym roku po takiej dawce komosę super wzięło ale groch stał przez 2tygodnie , myślę jeszcze o dff i metamitronie który w łubinie mi się sprawdził ale nie mam doświadczenia. Dff niby ok ale już raz był dany teraz dublować? Bo dodam że oprysk z przed siewu jeszcze działa bo wychodzi jeszcze sporo gorczycy ale zaraz żólknie
  2. Pawel2678

    Groch siewny

    ale dałeś 130 czystego dff ?
  3. ozimy praktycznie się wykłosił czy jeszcze można potraktować go galaperem bo trochę przytulii powychodziło ?
  4. Pawel2678

    Groch siewny

    a czym zwalczyć komosę w grochy mam jej od groma?
  5. U Mnie 0d 26 lutego do dziś 3mm nawet nie chodzę oglądać ozimin bo masakra
  6. ja kiedyś jak byłem w wojsku to przez pierwsze 3tygodnie schudłem 9 kilo
  7. w zdrowotności roslin jest róznica no i oczywiscie dobrze wiesz że tylko nie piszesz że w maximie jest 0,5 dawki sedaksana więc pewnie dlatego tańszy .
  8. za dfekonazol i fludioksonil zapewne nie ale sedaksana w samo robionej zaprawie pewnie nie bedziesz miał a sedaksan robi robotę (sprawdzone)
  9. borowik na słabe gleby b dobry fakt ale u mnie na górkach po zimie zawsze znika z pola nie wiem dlaczego
  10. Pawel2678

    Groch siewny

    po jakim czasie widać oznaki działania basagramu ? u mnie mija prawie tydzien i wszystko zielone
  11. Pawel2678

    Groch siewny

    u mnie chyba 15 marca 12 mm i od tej pory z dwa razy po 1mm
  12. czy ktoś praktykował chlopyralid w jeczmieniu ozimym?
  13. Pawel2678

    Groch siewny

    800 mg stosowałem w łubinie i było ok
  14. Pawel2678

    Groch siewny

    chlorotoluron w grochu mozna stosować w takich dawkach jak w łubinie?
  15. yacenty co co by nie zrobił to i tak 10 z ha wyciągnie
  16. Pawel2678

    Groch siewny

    wiem ze butoxan lepiej bieze ale to co goltix mam wylać? a poza tym u mnie ładnie czyscił komosę i rdest plamisty z kyorym miałem najwiekszy problem
  17. Pawel2678

    Groch siewny

    Będę pierwszy raz siał groch i zostało mi trochę goltixu który stosowałem nalistnie w łubinie i czy ma ktoś doświadczenie czy goltix nalistnie można stosować na groch?
  18. fakt z tym wapnem magnezowym i całym dolomitem to hejt jakiś że nie działa u mnie stosuje z jażwicy i też po 2 tony kilka lat co drugi rok i ph najniższe jakie mam to 5.9 a majwyższe to 6,6
  19. też to zakupiłem ile dawałeś-0.15na ha czy więcej?
  20. wiem ze tribenuron taniej ale mam juz uodpornienia na niego
  21. na jednej działce wyskoczyło mi sporo ostrożnia ,czy ktoś praktykował chlopyralid jesienią w jęczmieniu?
  22. z tego co maiętam to tomka oścista miałem tego kiedyś w ch....j jesienią dawaj chlorotoluron i bedziesz miał problem z głowy
  23. jak piach 5 klasa i od ponad miesiąca nie pada to nic nie pomoże
  24. jak będzie poniżej tysiąca to pewnie i tak nie kupisz i będziesz czekał żeby był poniżej 800
  25. w takiej fazie chwasty to raczej ich goltix ich nie ruszy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v