kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomek90    2263

T6 będzie łapał pewnie 7t, lepsze wyposażenie dla mnie wybór oczywisty, jedno ale czy testowy nie zajechany... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

z pełnym zbiornikiem i obciążniki w kołach inaczej max 6,5t


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2263

Jeśli to jest odpowiednik mego maxxuma 125 to złapie 7t na rezerwie z kierowcą. Chyba że ciuholandy lżejsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek025    0

Goły t6  5.6t. Będzie ciągał agregat uprawowo siewny agro-masz z wałem pakera + siewnik poznaniak 3m, wóz asenizacyjny 8tys/l, kosiarka bębnowa 2.65m ( kiedyś dokupię wom na przód i dołoży się na przód kosiarkę )  pług 4skiby, talerzówkę 3-4m jeszcze nwm ile metrów wybrać i te obie maszyny do kupienia tuż po zakupie ciągnika. W dalekiej przyszłości będę chciał kupić zbieraczkę.

Edytowano przez Bartek025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2096
5 godzin temu, Bartek025 napisał:

Goły t6  5.6t. Będzie ciągał agregat uprawowo siewny agro-masz z wałem pakera + siewnik poznaniak 3m, wóz asenizacyjny 8tys/l, kosiarka bębnowa 2.65m ( kiedyś dokupię wom na przód i dołoży się na przód kosiarkę )  pług 4skiby, talerzówkę 3-4m jeszcze nwm ile metrów wybrać i te obie maszyny do kupienia tuż po zakupie ciągnika. W dalekiej przyszłości będę chciał kupić zbieraczkę.

To tylko t7. Nowy. Cięższy. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276

np mój T6 180 DC ważył 8,2 t.Ale ważony z  oryginalnym ładowaczem i łyżką+ wom i tuz. T 7 jest na pewno cięższy,tylny most bardziej masywny itp.Brałbym T7 ,ale maska wszystko zasłania przy ładowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek025    0

Do tego t6  trzeba jeszcze doliczyć przedni tuz + pełny zbiornik i obciążnik  1t to będzie miał ponad 7ton

Edytowano przez Bartek025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    770

Było już nie raz o tym mowa. T6 na pewno nie waży 5t, tylko z pełnym zbiornikiem łapie 7t i to bez przedniego balastu. Na wagę w danych technicznych nie ma co patrzec. Moim zdaniem nawet T6 średnio nadaje się do tura, a co dopiero T7. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2096
59 minut temu, rocknrollnik1 napisał:

np mój T6 180 DC ważył 8,2 t.Ale ważony z  oryginalnym ładowaczem i łyżką+ wom i tuz. T 7 jest na pewno cięższy,tylny most bardziej masywny itp.Brałbym T7 ,ale maska wszystko zasłania przy ładowaniu.

Ładowacz i łyżka juz maja pewnie 1 tonę. Sadze ze miedzy największym i najmniejszym z serii są jednak pewne roznice a nie tylko symbol na masce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2263

Stoll profiline fz 30.2 coś takiego nie pamiętam dokładnie, ale łyżkę mam akurat ciężka bardzo. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2096

1 tonę zrobić na ladowacz i łyżkę nie problem. Dla porównania mam wycinanek do kiszonek, chyba 1.2 Mchalle i on waży około 500 kg a wcale gleboki nie jest ale bardzo masywny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

Przy t6 praktycznie nie widać tura jak jest przy ziemi. Chyba że jakiś dłuższy masz weźmiesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

New Holland t6.145 DC plus tuz na wadze 6400 z pustym zbiornikiem a ładowacz będę dopiero dokładał to zobaczymy jaka waga wyjdzie zamówił hydramet 3 

Edytowano przez raul1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek025    0

Zastanawiam się czy na te hektary t7 nie będzie za duży. Co do zbieraczki to dopiero za kilka ładnych lat bym kupił, ale nie aż taką dużą pod 20ha, a na zarobki nie będę jeździł. Z drugiej strony obawiam się właśnie, że t6 mógł być katowany na tych testach :/ i oleje były mieszane czy to nie zrobiło jakiegoś uszczerbku na pompie lub na skrzyni. Ogólnie jestem za t6, bo zwinniejszy ( a pola mam w małych kawałkach i gleba lekka V/Vl ) i lepsze wyposażenie. Bardzo ciężki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalq66    121

T6.145DC zamawiany w czerwcu z wyposażenia (monitor, zarządzanie uwrociami, przedni tuz w pełnej obsłudze jak tylni tj. prędkość opadania czy wysokość unoszenia, ledy 12szt, 2 lampy błyskowe, zawór międzyosiowy, pompa hydrauliki najmocniejsza, skórzana kierownica, opony 600 i 480 i obciążnik 1t na przód i na tylnie koła, oś amortyzowana) to 330 netto

Edytowano przez Michalq66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1826
8 minut temu, Michalq66 napisał:

T6.145DC zamawiany w czerwcu z wyposażenia (monitor, zarządzanie uwrociami, przedni tuz w pełnej obsłudze jak tylni tj. prędkość opadania czy wysokość unoszenia, ledy 12szt, 2 lampy błyskowe, zawór międzyosiowy, pompa hydrauliki najmocniejsza, skórzana kierownica, opony 600 i 480 i obciążnik 1t na przód i na tylnie koła, oś amortyzowana) to 330 netto

Skrzynia 50 hamulce przedniej osi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75
1 godzinę temu, Bartek025 napisał:

Zastanawiam się czy na te hektary t7 nie będzie za duży. Co do zbieraczki to dopiero za kilka ładnych lat bym kupił, ale nie aż taką dużą pod 20ha, a na zarobki nie będę jeździł. Z drugiej strony obawiam się właśnie, że t6 mógł być katowany na tych testach :/ i oleje były mieszane czy to nie zrobiło jakiegoś uszczerbku na pompie lub na skrzyni. Ogólnie jestem za t6, bo zwinniejszy ( a pola mam w małych kawałkach i gleba lekka V/Vl ) i lepsze wyposażenie. Bardzo ciężki wybór.

Co do zwrotności to jest taka sama może 0.4metra różnicy  wiem bo mam dwa. Chociaż nie ruszałem w t7,t6 ograniczników od skrętu. Skręt to bolączka dużych serii cnh. Chociaż jak mamy jd 3350 z turem z kładącymi sie kołami to patrząc jakie siły działają na każdą pierdołę to lepiej dwa razy cofnąć niż wymieniać wszystko po 10 latach skręt to nie wszystko liczy się wytrzymałość...

Edytowano przez mtz55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2263

Ja w maxxumie całkowicie wykręciłem ograniczniki, skręt o niebo lepszy jak przyjechal od dilera, ale nadal sporo mu brakuje do ariona 610 6 cyl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puma22    0

Panowie co byście polecili. New Holland t6.155 DC : monitor, pompa hydrauliczna mocniejsza, zawory mechaniczne, amortyzowana przednia oś 4 kat (wzmacniana) fabryczny tuz, radar, zbiornik paliwa powiekszony, 12 lamp led, fotel operatora lepszy, z grubsza to tyle plus tur metaltechnika. Będzie on brany z agregatem uprawowo-siewny kverneland accord DA na bronie aktywnej. Czy Case maxxum 125 multicontroller. Amortyzowana przednia oś, fabryczny tuz pompa wydajniejsza, elektrozawory, okno dachowe, tur sonarol sterowany elektropilotem tu ma być brany z zestawem maschio gaspardo dama także na bronie aktywnej. Cena praktycznie ta sama. Diller Nh jest 40km a case 140 od mojej miejscowości. 

Edytowano przez puma22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj