kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomasz0611    5607
3 minuty temu, damianix napisał:

210 brutto czy netto ?

Jak słabo wyposażony to to powinien się w tych 210 brutto zmieścić. Skrzynia 12x12 podnośnik sterowany mechanicznie i coś takiego wyjdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87

Case Maxxum 125 z placu skrzynia 16x16 wersja podstawowa z 4 parami hydrauliki plus amortyzacja osi przedni TUZ lepsze oświetlenie i kilka elektronicznych pierdół 285 tyś zł netto a za Maxxum 115 z podobnym wyposażeniem do zamówienia na luty - marzec 2022 cena 323 tyś zł netto !!!!!!!!!! załamali mnie bo dodali jeszcze że 323 tyś zł netto teraz a od listopada podwyżka... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3908

Znajomy za placowego NH T6.125 z tego roku na skrzyni 17/16 przedni tuz, amortyzacja osi,  opony 600/480, oświetlenie chyba full i jeszcze jakieś bajery dał niecałe 260 netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, Darek8787 napisał:

Case Maxxum 125 z placu skrzynia 16x16 wersja podstawowa z 4 parami hydrauliki plus amortyzacja osi przedni TUZ lepsze oświetlenie i kilka elektronicznych pierdół 285 tyś zł netto a za Maxxum 115 z podobnym wyposażeniem do zamówienia na luty - marzec 2022 cena 323 tyś zł netto !!!!!!!!!! załamali mnie bo dodali jeszcze że 323 tyś zł netto teraz a od listopada podwyżka... 

ciekawe ile na nowe zamówienie będzie puma kosztować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Steyr 4125 Profi Classic skrzynia 17x16 amortyzacja przedniej osi i kabiny, przedni tuz, skórzana kierownica, trochę bogatsze oświetlenie, opony tył 600 przód 480 Michelin.

Na dzisiejszy dzień 285 tyś netto do małej negocjacji. 

Case maxxum 125 w tym samym wyposażeniu 290 tyś netto do małej negocjacji.

Po nowym roku marzec/kwiecień te same modele ok 330 tyś netto tak powiedział dealer.

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darek8787    87

albo inne marki ciągników dopiero planują podwyżki albo CNH zrównało się cenowo z resztą tzw. "droższych" marek i już nie ma tanich NH a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

case maxxum 125 multikontroler przedni tuz, amortyzacja osi i kabiny lepsze oświetlenie, lepszy fotel,  bez monitora 4 pary hydrauliki, opony 480 przód 600 tył + balast 900 kg  318 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, welwos29 napisał:

case maxxum 125 multikontroler przedni tuz, amortyzacja osi i kabiny lepsze oświetlenie, lepszy fotel,  bez monitora 4 pary hydrauliki, opony 480 przód 600 tył + balast 900 kg  318 netto

Gdzie taka cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RusiL    304

nie tyle opon co z felgami są podobno problemy i z tuzami były. tak od dilera zasłychnąłem jak dalszy sąsiad czekał kilka miesięcy na t7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
Opony też. Vredestein niedostepne. Zamówienia przychodzą na Alliancach
Opony też. Vredestein niedostepne. Zamówienia przychodzą na Alliancach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolek12    82

Zamawiał ktoś t 7.230 na AC plus tuz  oska skrzynia 50 +amortyzacja+ zawór miedzyosiowy jaka cena jak nie tu to na priv Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Z dzisiaj wycena NH T6.160 DC +elektrozawory 4 pary, monitor, 600 opony, okno dachowe, przyjdzie na kwiecień/maj 2022 367 netto

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, melon10641 napisał:

Z dzisiaj wycena NH T6.160 DC +elektrozawory 4 pary, monitor, 600 opony, okno dachowe, przyjdzie na kwiecień/maj 2022 367 netto

Szczerze ? nie jest to taka zła cena jak by patrzeć na to że  mi za ec 330 cenili lokalsi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj