kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Tomasz0611    5607
20 minut temu, FrawkFrabek napisał:

Co wybrać case farmall 85a czy new holland t5 85 ?

A co za sens porównywać odpowiednik NH TD z tzw. małą T5 ?? Ale żeby odpowiedzieć na pytanie, to oczywiście NH T5.85 ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Pierwszy przegląd w Nh T5.85 wyszedł przeszło 2.700 zł. Wymienione 4 filtry i 15 litrów oleju.

 

Niby same części tj filtry i olej wyszły 1800. Dojazd ok 60 km policzyli. Robocizna chyba 600 zł. 

Przyjdzie faktura to będę wiedział dokładnie ile za co. 

Jest sens dzwonić i reklamować czemu tak drogo to wyszło? Spodziewałem się ceny w granicach 1800 zł max.

Edytowano przez maroko
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

O masakra 😲 to ileś ty nim zrobił 50h dopiero? 15L oleju do silnika?

Ja miałem pierwszy gratis, ale z tego co pytałem to ok tysiaka olej silnik, filtry i filtr hydrauliki


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

140 mth.  Przegląd robią na 100 mth. Siewy chciałem skończyć i dlatego tak przedłużyłem. 5 litrów do skrzyni że niby z wymiany filtra. 10 silnikowego - trochę zostało w bańce na dolewkę. 

 

Mi leciał olej ze skrzyni i pytałem dlaczego policzyli to powiedzieli że stan był i muszą skasować za te 5 litrów które dolali przy wymianie filtra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroko    118

Ale przecież takie same oleje są dużo tańsze w sklepach. Więc skąd ta cena? 

Jutro będę dzwonił do dealera niech coś z tym zrobi bo to jakaś kpina.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5607
7 minut temu, maroko napisał:

Ale przecież takie same oleje są dużo tańsze w sklepach. Więc skąd ta cena? 

Jutro będę dzwonił do dealera niech coś z tym zrobi bo to jakaś kpina.

Trzeba było sprawdzić jakie ceny przed serwisem, teraz to już po ptakach ;) 

Co to za dealer tak kroi ?? 

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grucha18    15

@maroko te 5l oleju zawsze dolewają przy wymianie filtra hydrauliki u mnie było to samo w t6 i robili te same filtry i oleje i wyszło 1800 ale to półtora roku temu więc ceny też były nieco inne co nie zmienia faktu że 2700 to bardzo drogo... i u mnie ceny filtrów były zbliżone do tych z internetu bez kosmicznych marż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor-7340    193

To u mnie policzyki jeszcze smar 208zł, zmywacz, które użył a mi nie zostawił serwisant, dodatkowo sam przegląd 350zł, opłata recyklingowa 30zł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394

Genialna polityka NH co opuszcza na ciągniku potrójnie na serwisie odbiją 

  • Thanks 2

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80marcin    28

Maxxum drugi przeglad. Ciagnik ma 415 mth koszt 1923zl plus mój olej do silnika. Dojazd 250, robocizna 500, materiały drobne np zmywacz 30zl. Filtry 700 zł i 5 oleju do skrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor-7340    193
27 minut temu, maroko napisał:

U mnie też smar liczyli :/  Rolserwis Płock 

No to u mnie to samo tylko oddział Kutno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

U mnie danex smaru nie liczyli, do skrzyni fakt 5l było dolewki. To dlaczego w case pierwszy przegląd na 50h, a nh 100? 🤔 U mnie kolejny na 300h


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2096

Tani ciagnik drogi serwis. U mnie w jd 6100rc wymiana oleju hydraulicznego, filtr hydrauliki, skrzyni,silnika, olej silnikowy, wymiana oleju w moście plus zwolnice przod, płyn chlodzacy, brutto 2500😎😎😎😎😎

Według cen z NH coś tanio😎😎😎😎😎, ale ciagnik nie kosztował 8 lat temu 170 a 220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

co innego przegląd gwarancyjny a zwykły przegląd. Przynajmniej tak wynika z Twojego postu że ciągnik już dawno po gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylem pytać o case farmal a 90-100 km to gość powiedział ze po nowym roku już nie będą robić prostych farmaliA powyżej 75 koni i będzie tylko wersja c. Chciałem prosty ciągnik a nh t5.95 wycenili na 210tys. Ciekawe czy mf 5109m na skrzyni 12x12 wyjdzie taniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7226

Td już dawno nie produkują. Tutaj chyba następca 

 

 

A tu następca dużego farmall a

 

Wszystko już na ehr

A kiedy wejdą w pl to nie wiadomo


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo2    31
14 godzin temu, piotrek12413 napisał:

Bylem pytać o case farmal a 90-100 km to gość powiedział ze po nowym roku już nie będą robić prostych farmaliA powyżej 75 koni i będzie tylko wersja c. Chciałem prosty ciągnik a nh t5.95 wycenili na 210tys. Ciekawe czy mf 5109m na skrzyni 12x12 wyjdzie taniej 

MF co piszesz 210 tys z dyna  4 cena z dziś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianix    1
18 godzin temu, piotrek12413 napisał:

Bylem pytać o case farmal a 90-100 km to gość powiedział ze po nowym roku już nie będą robić prostych farmaliA powyżej 75 koni i będzie tylko wersja c. Chciałem prosty ciągnik a nh t5.95 wycenili na 210tys. Ciekawe czy mf 5109m na skrzyni 12x12 wyjdzie taniej 

210 brutto czy netto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj