kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

Deroo90    6
mati00733 napisał:

Cena fajna.Chodzic bedzie bo To zwykła T6,na sprawdzwonym wyjcu.Tuz wom oryginal?jeśli tak dobierz szyny boczne,chyba ze sauter wtedy rama idzie az do skrzyni.zawsze to mniejsze obciążenie dla silnika przy ciężkich sprzętach na przednim tuzie

tuz odlew a wom montowany u dilera niby to samo a lepszy niż fabryczny bo tarczki w kąpieli. macie wiedzę na ten temat? czy tylko mnie bajerują.. niestety DC nie dostępna w T6 160 i musi być ec co mnie smuci przez te opinię o wyciu.. choć tego nie czaję bo już w T6 180 jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

New Holland T5 Dynamic Command 110 240tys netto oś sztywna amortyzowana kabina 3 pary wyjść hydraulicznych mechanicznych 8 lamp ledowych koła przód 400 tył 600 . Ciągnik z placu firma Rolmax

Edytowano przez Jakub667
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25

Tuz fabryczny,ma tą słaba cechę ze nie ma wzmocnien az do skrzyni.w przypadku ułamania  odlewu wymieniasz całą kołyskę z mocowaniem osi, a to sa koszta.zuidberg/sauter normalnie elementy kupujesz i wymieniasz,a nawet pospawasz, z odlewem gorzej.

Co do womu,do sprawdzenia jak jest sprzęgło,ale raczej sauter czy zuidberg sama przekładnia nie podejdzie pod mocowanie oryginalne w odlewie. 

 

O.skrzynie sie nie martw.sam skalibrujesz, olej wymienisz, wyremontujesz. Wytrzymuje do 200km ta skrzynia, wiec miodzio.

 

Nienwiem,moze.ktos.kumaty,jak DC kalibaracje itp,da się samemu czy juz poblokowali i tylko serwis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    332

NH T4 75 S a więc tak -klima ,siedzenie mechaniczne ,pasażera ,kogut,wom 540 540E ,rewers mechaniczny ,zaczep dolny i górny ,opony tył 14.9 ,full obciążników z przodu ,sterowanie podnośnikiem z zewnątrz wstępnie 144 tys brutto i za spreżarke dopłata chyba 7-8 tys .Cholernie mały ten ciagnik-troche większy od 3512 .Wieszaki z tyłu malutkie-taka 30-tka .Kabina bardzo niska przy moim wzroscie i te dzwignie od podnośnika schowane nisko...Wersja 4 cyl jakies 15 tys drozsza .Tak to średnio podoba mi się na pomocnika i robi sie niezła sumka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid123l1    0
Dnia 4.02.2021 o 20:04, tomek84pl napisał:

 

Panowie ktoś ma wycenę t6 155 lub 145? . Warto brać funkcje GSM II jak to się ma w praktyce ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo123456    3

t5 105 2019r. z placu wyposażenie raczej podstawowe, 3 pary wyjść, obciążniki, 3 prędkości wom, 24x24 skrzynia, pnuematyka hamulce, fotel amortyzowany.

173 netto ostateczna, co sadzicie jak na ten rok?

Farmalla c tak samo wyposażonego tyl;ko ze 2021rok 185 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7545

Farmall 75a przygotowanie pod ładowacz, skrzynia 12x12, mokre sprzęgło, rewers hydrauliczny, siłownik wspomagający, koła 320/420, obciążniki, 2 pary wyjść, wom 540 i 540e, klima. 123 netto 🤦 ciągnik z placu, zamawiać ok 15k drożej będzie. 

Wyceniał ktoś może nh t4.75s? Kuźwa co za ceny.

Ten sam bez klimy, bez obciążników i suche sprzęgło rewers mechaniczny 10tys taniej


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7545

Nawet nie biorę pod uwagę suchego...

Liczyłem na max jakieś 130brutto. Niby za 60tke dobre zastępstwo, ale czy w ogóle to guwienko będzie chodzić... 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg1985    502
Dnia 22.02.2021 o 17:46, pedro2 napisał:

Farmall 75a przygotowanie pod ładowacz, skrzynia 12x12, mokre sprzęgło, rewers hydrauliczny, siłownik wspomagający, koła 320/420, obciążniki, 2 pary wyjść, wom 540 i 540e, klima. 123 netto 🤦 ciągnik z placu, zamawiać ok 15k drożej będzie. 

Wyceniał ktoś może nh t4.75s? Kuźwa co za ceny.

Ten sam bez klimy, bez obciążników i suche sprzęgło rewers mechaniczny 10tys taniej

2019 roku kupiłem 75c Full opcja Klima rewers siłownik  fotel pneumatyczny 135 netto. Farmal A  to jest wogle porazka to samo co polskie skladaki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7545

W 2019 to ten był za 100 brutto także słabe odniesienie 😉


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid123l1    0

T6 155 DC . Miękka oś , przedni tuz , 600 opony Michelin , zarządzanie obrotami , fotel comfort, inteilliviev 4 , tylny tuz 90mm , 4 elektrozawory , zaawansowane funkcje przekładni GSM II itp 305 netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5410
6 godzin temu, pedro2 napisał:

W 2019 to ten był za 100 brutto także słabe odniesienie 😉

Ok 120 netto w 2019r i to new Holland, pewnie mam jeszcze gdzieś wycenę


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szymi195
      Witam, mam pytanie czy wiecie moze jak wyglądają ceny nowych siewników ciagnych typu espro, pronto, vitu?
    • Przez JaroB
      Hej, u Dramińskich odpalili sklep online z miernikami w lepszych cenach niz na allegro itp a jak sie wpisze w koszyk haslo SKLEP to daja dodtkowe 3% rabatu i wysylka jest gratis wiec jesli ktos szuka wilgotnościomierza czy cos innego to jest okazja

    • Przez SzymonBrzozowski
      Mam problem z otwierającym się komorom przy dobijaniu belki ktoś coś wie jak można  temu  zaradzić 
       
    • Przez coolman111
      Witam wszystkich forumowiczów . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Fendt i Massey Ferguson. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to do dzieła . Pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj