kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

tomek84pl    41

placowy, oska, 17x16 lepszy fotel, tuz, 4 wyjscia, lepsza pompa.

Nie wiem czy mozna jeszcze zamawiac 125S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek84pl    41

maxxuma 115 w takim wyposazeniu jak powyzej  z wybranymi oponami michelin, i zaczepem hitch chcieli 313k do dalszych negocjacji, choc ponizej 300k chyba by tego sie nie dalo wziac

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

NIe każdy diller jest tańszy od NH ... wiem bo kupiłem czerwonego taniej o 40 tyś od nh gdzie miałem wycene u dwóch dillerów nh. We wniosku mam 105-130km 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek84pl    41

u mnie kisiel chyba lekko poplynal z ta oferta, przy czym na koniec miesiaca kolejna podwyzka 1,5 czy 2% od cennikowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

Mieliśmy stawiać biny  ale przez ten galop cen wolimy POMOCNICZY ciągnik na MGR szarpnąć w kredycie 0% bo za 3 lat cena jego zapewne bedzie 350 tyś. 

Mniej stracimy na ciągniku niż na drożejącej stali 🤔

4 lata temu puma 150 r42 trell19x6 full bez womu przygotowania do navi 300 albo 310 tyś CENy coraz szybciej rosną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz55    75

NIE DOKońca takie 0% jeszcze nie negocojowałem ale nawet jak wyjdzie 2 % to i tak następna podwyżka za pół roku wyjdzie na to samo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luka24    17

Też się zastanawiam nad  NH 125s ale w marcu ma być na placu Kubota M6 więc chyba poczekam z decyzją. Zobaczę i porównam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25

W cnh cos sie w głowach poprzewracało cenowo.Obecnie Valtra fajnie wychodzi w modelach T,Kubota daje prawdziwe 0%,

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2098

Orientuje sie ktoś ile moze kosztować NH, Steyr, albo Case około 75 koni? Rozsiewacz, opryskiwacz, kosiarka rotacyjna oraz jedna przyczepa? Najwazniejsze żeby miał rewers elektro/hydrauliczny i 3 pary wyjsć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25

W case i nh 75km masz w 3 i 4 cylindrach.3 cyl od 120 4 cyl od 140tys.steyr tylko w 4 cyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369
7 minut temu, Piotrek5060YouYube napisał:

Strasznie drogo wam liczą skoro naprawdę takie ceny jak kolega wyżej pisze

To za ile Piotrek załatwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2098
3 minuty temu, mati00733 napisał:

W case i nh 75km masz w 3 i 4 cylindrach.3 cyl od 120 4 cyl od 140tys.steyr tylko w 4 cyl

Wolałbym 4 cylindry jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5611

T5.75 z rewersem EH, skrzynia 24x24 z półbiegiem, klima, trochę obciążników i opony tył 480R34 bez pneumatyki to teraz powyżej 150netto na pewno. 140 netto to taki ciągnik kosztował pod koniec 2017.

To jest ciągnik który cię interesuje @przemek28_28, odpowiednik w Case bardzo nie będzie się różnił cenowo.

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deroo90    6

Nh T6 160 ec 17x16 tuz wom ośka 2 zawory między osiowe joystick do sterowania tuza. opony 600 i 480 vredestein 3 pary hydrauliki duży zbiornik z osłoną siłowniki 90mm zaczep polowy piton i automat+ zwykly 32mm 300 netto- jak cena? będzie to chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati00733    25

Cena fajna.Chodzic bedzie bo To zwykła T6,na sprawdzwonym wyjcu.Tuz wom oryginal?jeśli tak dobierz szyny boczne,chyba ze sauter wtedy rama idzie az do skrzyni.zawsze to mniejsze obciążenie dla silnika przy ciężkich sprzętach na przednim tuzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załatwić nikomu nie załatwię, ale sam sobie załatwiłem. T6.145 DC Pisałem wcześniej ale przepisze dla @Peron

  • Zarządzanie obrotami silnika (ESM)
  • Duży zbiornik paliwa
  • Wentylator VISTRONIC sterowany elektronicznie
  • Amortyzowana oś przednia klasy 4 z elektrohydrauliczną blokadą mechanizmu różnicowego
  • Oś tylna kołnierzowa
  • Tylny WOM 540/540E/1000, plus wałek 21 wypustowy
  • AutoWOM
  • Bez elektronicznego hamulca postojowego
  • Przedni TUZ i WOM z jedną parą hydrauliki
  • 4 elektrohydrauliczny tylne zawory zdalne
  • Pompa hydrauliczna CCLS o zmiennym wydatku oleju
  • Joystick do hydrauliki i ładowacza z funkcja zmiany biegów po lewej stronie podłokietnika
  • Dolny zaczep polowy
  • Przesuwny zaczep automatyczny transportowy
  • Fotel Dynamic Comfort
  • Podłokietnik z ruchomym joystickiem
  • Amortyzacja kabiny
  • Samowyłączające się kierunkowskazy
  • 2 lampy błyskowe
  • Dodatkowe umieszczone wysoko reflektory do pracy z tuz lub ładowaczem
  • 12 świateł led wysoka moc, wysoki dach
  • Wyraźne światła w masce
  • Fotel pasażera
  • Skórzana kierownica
  • Wysoki dach z oknem dachowym
  • Ogumienie 650/60R38, 520/60R28
  • Dynamiczny błotnik przedni 540mm
  • Pełne tylne błotniki
  • Wyświetlacz Intelliviev 4 zintegrowany z podłokietnikiem
  • Przygotowanie do pracy z ładowaczem
  • Uchwyt tablicy rejestracyjnej na dachu
  • Uchwyt gaśnicy
  • 2 zawory miedzyosiowe sterowane elektronicznie
314 netto
Edytowano przez Piotrek5060YouYube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja wczoraj byłem się pytać o ciagniku pomocniczy Steyer Kompakt 4105 takie średnie wyposażenie to krzyki mi 190 netto. To mi koparka opadła na dół jak to usłyszałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcinrolnik12345kujawy
      Witam wszystkich, byłem wczoraj u handlarza oglądać sprowadzoną zza granicy ładowarkę, koszt kupna ok. 40tys. I tu mam problem, pytałem się go o umowe bo chce to zrobić legalnie to powiedział że ma takie "zaswiadczenie o własności maszyny z  pieczątką" od ostatniego własciciela z francji. Ładowarke potrzebuje na rok. Czy jak za rok sprzedam komuś ją na umowe kupna-sprzedaży i pójdę rozliczyć sie z urzędem skarbowym to czy nie bedę miał problemów? Wiem że temat może dla niektórych śmiesznie prosty ale ja to robie pierwszy raz i chce wiedzieć jak do tego podejsc. Nie posiadam gospodarstwa ani działalnosci. 
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj