iroo10

Czy warto

Polecane posty

iroo10    4

Akurat ten model potrafi pokazać pazur


.............................................c-360............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Mi chodzi o sposób tunigu. Po drugie cena. Dobry tuning kosztuje a on sprzedaje go za niewiele więcej niż normalnego Passata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iroo10    4

Na zdjęciu nr 5 po powiększeniu jest widoczne Audi mojego brata

 

Uwierz mi wszystko zrobione bardzo fajnie, na żywo samochód powala, a dlaczego tanio, nie mam pojęcia.


.............................................c-360............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

21 000 to nie tak tanio. wszystko wyglada profi. szkoda tylko, ze wlecial zderzak RS, ale widac, ze wymusily to zmiany konstrukcyjne, takze mozna usprawiedliwic ;) .

Mi chodzi o sposób tunigu.

tu naprawde nie ma sie do czego przyczepic, zadnych spojlerow, diod, kolpakow z niklem, wszystko w ladnym stylu zachowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Mnie to i na zdjęciach nie powala. Był robiony test mocy na hamowni czy tylko tak na oko napisane ile ma mocy?

Dobry tuning silnika kosztuje ładne kilka tysięcy jak i nie więcej. Zwiększenie mocy prawie 3-krotnie wymaga już ingerencji w silnik(mocniejsze tłoki, cylindry czy wał) bo długo to on nie pojeździ. Zawieszenie i koła to kolejny wydatek. Dobry sprzęt audio także kosztuję dużo. A gość sprzedaję bardzo fajnie zrobione auto nie wiele drożej od bardzo dobrego cywilnego Passata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iroo10    4

Sprzedaje bez felg i sprzętu audio, co jest wyraźnie podkreślone w opisie aukcji. Większość rzeczy właściciel robił sam, dolot, większe turbo przelotowy tłumik to mało?


.............................................c-360............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iroo10    4

Dla jednych za tanio, dla innych okazja... jak za 97 rok. Zobacz ile na allegro stoi bez tuningu.

Edytowano przez iroo10

.............................................c-360............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

gdzie ty widzisz 3 krotny przyrost mocy? ze 150 do 200 KM to wystarczy duzy IC, soft i moze wieksze wtryski.

nigdy nie dostaje sie nawet polowy pieniedzy wrzuconych w auto.

 

szkoda, ze wlasciciel nie pisze, ze ma quattro w nim i to prawdziwe ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Pieniędzy włożonych w przeróbki nigdy się nie odzyskuje przy sprzedaży, oczywiście można się cenić ale to zależy czy chce się samochód sprzedać czy sprzedawać ;) Moim zdaniem Pasek zrobiony z gustem, w dobrej cenie.

 

heh, czemu nie oddales mu fajery? ja bym nie zdzierzyl :P .

Poimprezowy był, ma w sumie fajną zasadę że przez cały następny dzień nie siada za kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Nie widziałem auta na żywo więc już się nie będę wypowiadał na temat silnika.

I jeśli on jest zrobiony z gustem to ja chyba nie mam gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Gusta są różne, można iść w elegancję ale tak też jest ciekawie i nietuzinkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Jak tak popatrzyłem na te opony w tym kombi to się zastanawiam jak na tym można jeździć po naszych drogach? kiedyś jak do lagunki założyłem 205.45R17 to po kilku set kilometrach felgi zrobiły się prawie kwadratowe ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ten Passat w Variancie na glebie z czeronymi szpulami to niezła bryka. wink.gif Obawiam się, żebym się powiesił takim na dojazdówce do głównej, albo zrypał zawias po spadnięciu z drogi przy mijaniu. biggrin.gif Ojciec jak spadł z drogi to w oponie 225/55R16 powietrze uchodzi. sad.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ja jezdzilem 165/40 i nie pokrzywilem felg :blink: :blink: . wiadomo, ze wazne sa priorytety, ale chciec to moc ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak masz różnicę między poboczem a asfaltem 15cm, to byś się swoim samochodem powiesił. laugh.gif Na osiedlu w Warszawie mam próg zwalniający który ma dobrze z 15cm wysokości jest długi na ponad metr ma dodatkowe strome najazdy, także nie jedno długie i niskie auto na seryjnym zawiasie ma problem. wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

akurat te dlugie to zaden problem, troche przytrze, ale przejedzie, najgorsze sa te polmetrowe. wtedy sie zostawia grzecznie auto, tak to tez nie jest proste, bo trzeba je postawic gdzies gdzie nie ma kraweznika :unsure: i jak juz sie uda, to wtenczas zapina sie z buta.

aktualnie wiele razy bylem szybciej rwac z klapka niz jazdac autem w korku, takze nie ma tego zlego...

 

ps. jak miedzy pasami jest 5 cm roznicy to slychac nieprzyjemny trzask progow, a jak jest 15 to sie grzecznie jedzie po garbach kolein i nie ma problemu :) .

 

kurna moja matka jezdzi na oponach 225/45 r17 (zima i lato) i nic nie pogiela przez 2 lata, wiec panowie przestancie biadolic, bo da sie i to bez jakis wiekszych wyrzeczen.

faktem jest, ze nauczylem ja jak pod krawezniki podjezdzac, nie z rozpedu jak na stalowkach. dojezdzasz pod kraweznik delikatusnie, opierasz sie najpierw o niego i wtenczas dopiero na polsprzegle elegancko sie wtaczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To ja już wolę duży balon i kozę. tongue.gif Tudzież dwa auto, jedno jakieś germańśkie, a drugie młode do codziennej jazdy. Marzy mi się Caddy w JD style, coś jak auto serwisowe. laugh.giflaugh.giflaugh.gif Ot taki wypaczenie. tongue.gif

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Po pierwsze nie ma co porównywać samochodów 2 letnich jeźdżących na niskim profilu do aut 12 letnich np. Przyczyna jest banalna, poprostu zmieniły się amortyzatory, sprężyny itd. Nowsze auta o wiele lepiej wybierają nierówności nawet na niskim profilu.

Po drugie takie auta jak ten kombiak z takim kołem i zawiechą nadają się praktycznie do lansu wokół domu. Jeśli ktoś zacznie jeździć takim autem w trasy po polsce szybko zrobi z niego grzechotkę. Ten pasek napewno już jest grzechotką, nie chodzi mi tu nawet o zawieszenie a bardziej o roztrzęsione i trzeszczące wnętrze. Pozatym tak bardzo obniżone i utwardzone zawieszenie plus niska opona stwarza ogromne niebezpieczeństwo w codziennej eksploatacji na nierównych drogach. W krytycznej sytuacji zawiesznie nie wybierze nierówności i traci siępanowanie nad autem. Przypomnicie sobie wypadek Ziętarskiego w ferrari.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

zawsze na drodze trzeba sie zachowac stosownie do sytuacji, uwazasz, ze jakby redaktor jechal tak samo oplem astra to moglby uniknac wypadku?

 

zeby wnetrze nie trzeszczalo wystarczy spiac bude nawet w najprostszy sposob rozporkami. ja jezdze po calej polsce juz ladnych pare lat na glebie i mialem jeden przypadek gdzie przez wystajaca studzienke, stracilem pol zawieszenia, ale dalej nie zamierzam sie poddawac i na przyszly sezon planuje odstawac wozkiem 25 mm od plaszczyzny drogi B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj