Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@tomi382 Kupiłeś tego golfa??

 

Byliśmy z wujkiem i mu się spodobał i powiem ze dobrze pali wbrew temu co ktoś pisał że jak auto powyzej 15lat to trzeba ciągać :P Ojciec jednak w zaparte szuka merca 124 lub 190 także w dieslu :D

Opublikowano

a nie lepiej Renault 19 auto o niebo lepsze od golfa wiem bo miałem prędzej golfa 2 z 85 roku 1.6 i golfa 3 z 95 tez 1.6 a teraz mam renie z 95 1.8 i mi sie wydaje lepsza.

Opublikowano (edytowane)

z powodu że zamknięto bardzo ciekawy watek o żarówkach :lol: to powiem, że w Megane II żarówkę wymienia się w 10 minut, podobnie jak w Rover 75 :)

W takim czasie to ja wszystkie żarówki w Volvo 460 mogę wymienić :D .

PS.Temat co prawda o VW ale ma ktoś może jakieś dośwaiadczenia z Citroenem XM ?

Edytowane przez jaro
Opublikowano (edytowane)

Znajomy kiedyś miał 3.0 v6.. Teraz to nawet trudno coś takiego spotkać. Długo tym nie jeździł to sie popsuć nie zdążyło ale chwalił że wygodne i dobrze wyposażone przynajmniej jak na swoje czasy. Najbardziej awaryjny punkt to zawieszenie hydropneumatyczne.

Co do żarówek w a4 2001 do 2008 żeby wymienić żarówkę prawy przód trzeba wyjąć filtr powietrza, kierunek w tej lampie najlepiej z kanału odkręcić płyte podłogową i łapke włozyć.

Biada jednak temu komu spali się żarówka od kierunku w lampie lewej przedniej. Patent z kanałem nie przejdzie bo tam intercooler jest i zbiornik z płynem do szyb. Trzeba wyjac zdeszak a potem lampe. Dobrze, że są światła do jazdy dziennej przynajmniej w niektórych.

Edytowane przez hubertuss

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez magik503
      Hej
      Chciałbym poznać waszą opinie na temat tego samochodu: http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?id=152997173
      Potrzebuję kupić jakiś samochód do jeżdżenia na uczelnie , mam troszkę daleko o pociągi nie jeżdżą już tak jaki kiedyś..
      Jakie są wasze opinie na temat tego Opla?
    • Przez Marcin821010
      Witam wszystkich,
      Mam pytanie gdzie w przyczepie Autosan D50 z 1990 r.  znajduje się tabliczka znamionowa i numery ramy
    • Przez Gremorg
      Witam, mam pytanie dotyczące obsługi, a konkretnie do czego służą te 3 przyciski w ładowarce Manitou MT 1740 SLT.
      Nie mam do niej instrukcji obsługi, a podczas pracy ciężko zaobserwować aby coś znacznie się zmieniało.
      Dzięki za pomoc i pozdrawiam !


    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v