Polecane posty

Tigon    1500

Zapowiadają się ciekawe żniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2042
8 godzin temu, jaco512 napisał:

To prawda czy ściema ? 

7 godzin temu, przemek28_28 napisał:

I po staremu posty znikają 

Jak zaproponowałem zmianę moderatora to reszta gęby w kubeł więc coz poradzić 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1500
Napisano (edytowany)
7 godzin temu, jan88 napisał:

Do zniw już raptem 4,5 miesiąca a do tego pasuje do czerwca magazyn mieć już czysty a u rolników zalega dalej sporo zboża, dzwoniłem do cedrobi czy qq biorą to na pld-wsch obecnie nie odbierają, dzwonić za tydzień,vale pociągi do granicy jadą. Niestety to co zostało trzeba oddać za darmo, nawozy też większość na pierwsza dawkę już ma.

"zelensky skrytykował polskich rolników" więcej info w artykule na wp...

Edytowano przez Tigon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2042
52 minuty temu, Tigon napisał:

Do zniw już raptem 4,5 miesiąca a do tego pasuje do czerwca magazyn mieć już czysty a u rolników zalega dalej sporo zboża, dzwoniłem do cedrobi czy qq biorą to na pld-wsch obecnie nie odbierają, dzwonić za tydzień,vale pociągi do granicy jadą. Niestety to co zostało trzeba oddać za darmo, nawozy też większość na pierwsza dawkę już ma.

"zelensky skrytykował polskich rolników" więcej info w artykule na wp...

Ukraiński żydek dokazuje 🤣

17 minut temu, bryl36 napisał:

 

Śmieje się rolnikam w oczy. 

Ale będzie płacz w żniwa i na jesieni jak trzeba będzie spłacać kredyty 🤣

Dziś w radiu Grun co tam jęczał ale nie słyszałem nic o tym że chce konkurować z urkami 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukaszek    1186
Napisano (edytowany)

Nie wiem kto groźniejszy upadliniec czy taki psychopata jak Damianek20.

Edytowano przez Łukaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanPawel    307
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, Damianek20 napisał:

To prawda czy ściema ? 

Jak zaproponowałem zmianę moderatora to reszta gęby w kubeł więc coz poradzić 

https://www.facebook.com/share/p/3YrRixFdPVypTD9s/ wychodzi na to że prawda. A wy dalej się kłóćcie miedzy sobą. Wmawiajcie sobie jak jest dobrze. Dla nich to miod na uszy.

Edytowano przez PanPawel
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek120    11

Do was też co dzień wydzwania agrolok? Dzisiaj się wkur. I powiedziałem że nie zamierzam robić z nimi żadnych interesów 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    565
2 godziny temu, Tigon napisał:

. Niestety to co zostało trzeba oddać za darmo, nawozy też większość na pierwsza dawkę już ma.

 

Z Nowych zbiorów też oddasz za darmo ? To może lepiej nie siać wcale tych nawozów i zrobić rok odpoczynku ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oregano    948

Za oceanem też wczoraj mocno w dół, ciekawe gdzie jest dno cenowe. Liczcie dobrze koszta bo w tym roku wyjście na zero będzie sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    565

tylko za oceanem juz taniej było w listopadzie 2023 wiec narazie tego dołka jeszcze nie przebili 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanPawel    307
Napisano (edytowany)

Wy. A to temu się opłaca A to temu nie. A to ten mówił że tak bedzie, a to wina tuska a to wina kaczora i tak na okrągło.  A prawda jest taka że jak wszyscy się nie zjednoczymy to marny nasz los. I tak się kłócicie przez 30 lat a oni się wymieniają tylko i się śmieją z nas. I niestety sami im pozwalamy na to kłócąc się że sobą zamiast wziąść się w garść i pokazać im kto tu jest dla kogo. 

Edytowano przez PanPawel
  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolek96    9
33 minuty temu, Piotrek120 napisał:

W tym tygodniu co dzień był telefon aż w końcu dziś odebrałem

tak dzwonią dziś odebrałem, to kolesiowi słów brakowało jak ze mną rozmawiał, a jeszcze dziś z rana sms od nich aby zaopatrywać się w nawozy bo jest taki popyt i mogą być opóźnienienia w dostawach do wiosny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9314
17 minut temu, Bolek96 napisał:

tak dzwonią dziś odebrałem, to kolesiowi słów brakowało jak ze mną rozmawiał, a jeszcze dziś z rana sms od nich aby zaopatrywać się w nawozy bo jest taki popyt i mogą być opóźnienienia w dostawach do wiosny :P

czyli wynika z tego, że sprzedaż siadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Piotrek120 napisał:

Do was też co dzień wydzwania agrolok? Dzisiaj się wkur. I powiedziałem że nie zamierzam robić z nimi żadnych interesów 

Dziś z rana Pani dzwoniła. Powiedziałem, że już z nimi nie zamierzam nawet rozmawiać  i się rozłączyłem.  Mam nadzieję, że chociaż teraz dadzą spokój z wydzwanianiem

 

Edytowano przez zbitom793

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2042
59 minut temu, PanPawel napisał:

Wy. A to temu się opłaca A to temu nie. A to ten mówił że tak bedzie, a to wina tuska a to wina kaczora i tak na okrągło.  A prawda jest taka że jak wszyscy się nie zjednoczymy to marny nasz los.

Jak chcesz się jednoczyć jak nie ma zgody co do konkretnych postulatów tylko kto się dorwie to krzyczy co innego 

Protest na Podkarpaciu co mieli dać 1 tys do h qq i kredyty na niski procent. Mówiłem ja i wielu że to nie rozwiązuje problemu tylko go pogłębia ale reszta nie. A dziś słyszę płacz lament że nie wiadomo czy będą mieć z czym wyjechać w pole a co mówić za co oddać ten kredyt który był wzięty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej44    55

tak czytam te komentarze i te zaklinanie rzeczywistości,że ukraiński rzepak i pszenica trują. Żeby nie było odwrotnie. Tam są lepsze ziemie i klimat dla pszenicy,dla soi i słonecznika. Rzepak też i nich nowość i pewnie tyle grzybów nie ma ( zgnilizna twardzikowa). Jak pszenica wjedzie do Rumunii to tak będzie oddziaływał na nasze krajowe ceny.Teraz to odbija się 1500 za tonę i urwanie korytarzy handlowych Ukraina- bliski wschód - Chiny. Naszą szansą jest tylko przegrana Rosji i upadek gospodarczy. Na dzień dzisiejszy Rosja weszła na rynki dotąd ukraińskie. Co roku zwiększa produkcję zbóż,mają niskie ceny i swoje paliwo i nawozy potasowe,fosforowe i azotowe. Dopłaty do maszyn nowych też mają. Widzę to wszystko w czarnych barwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7635
27 minut temu, Damianek20 napisał:

Jak chcesz się jednoczyć jak nie ma zgody co do konkretnych postulatów tylko kto się dorwie to krzyczy co innego 

Protest na Podkarpaciu co mieli dać 1 tys do h qq i kredyty na niski procent. Mówiłem ja i wielu że to nie rozwiązuje problemu tylko go pogłębia ale reszta nie. A dziś słyszę płacz lament że nie wiadomo czy będą mieć z czym wyjechać w pole a co mówić za co oddać ten kredyt który był wzięty. 

Jakoś to będzie 

Myślał indyk o niedzieli a ....

Tak kończą socjalbiorcy bez pomysłu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Matey
      Jakie będą ceny słomy w sezonie 2020? W jakich cenach jesteście w stanie sprzedać słomę w Waszych regionach Polski? Czy warto sprzedać słomę z pola? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Temat dotyczący cen słomy w roku 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273040-ceny-slomy-2019/
       
    • Przez danielhaker
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2022 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2022? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2020/2021:
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj