Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
miwigos    3526
11 godzin temu, KarolaKarotka napisał:

w naszych okolicach gdzie można na strajk Traktorem pojechać?

Koło Żnina jadąc od Janowca do Żnina przed wiaduktem na S5 w prawo, droga techniczna , będzie widać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2145
15 godzin temu, bezbarwny napisał:

Nieboszczyka też nikt nie dmucha

Nekrofil po przeczytaniu tego by zaprotestował ;)

Pszenica po 800 netto w Szamotułach.


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver24    770
1 godzinę temu, misio3p napisał:

Pszenica po 800 netto w Szamotułach.

Chyba już korekta 780. Ogólnie przy pszenicy paszowej korekty w cennikach w dół o 10-20zl i niezbyt ciekawie z odbiorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462
Napisano (edytowany)
4 godziny temu, driver24 napisał:

Chyba już korekta 780. Ogólnie przy pszenicy paszowej korekty w cennikach w dół o 10-20zl i niezbyt ciekawie z odbiorami.

U mnie 750 brutto , przyjmować przyjmują na bieżąco , ale do mnie mają przyjechać samochodem z odkurzaczem , to dopiero na koniec lutego , bo tak to do 25 lutego cały czas mają już zapisane odbiory odkurzaczem , ale jak się zawiezie samemu to na bieżąco biorą , tylko co będę jeszcze koszty nabijał , niech sami sprzątną . Co do protestów to wczoraj do listy dopisali Pińczów (świętokrzyskie ) , o de mnie blisko , więc się będzie 

Edytowano przez mysza103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo6234    80
2 godziny temu, mysza103 napisał:

U mnie 750 brutto , przyjmować przyjmują na bieżąco , ale do mnie mają przyjechać samochodem z odkurzaczem , to dopiero na koniec lutego , bo tak to do 25 lutego cały czas mają już zapisane odbiory odkurzaczem , ale jak się zawiezie samemu to na bieżąco biorą , tylko co będę jeszcze koszty nabijał , niech sami sprzątną . Co do protestów to wczoraj do listy dopisali Pińczów (świętokrzyskie ) , o de mnie blisko , więc się będzie 

Mówisz o Lochpolu że taka kolejka na odkurzacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462
50 minut temu, pablo6234 napisał:

Mówisz o Lochpolu że taka kolejka na odkurzacz?

Tak . Jak by był z 1 samochód  to może by gdzieś wypchali ( zależnie jak by się wyrabiali) , ale u mnie ponad 100 ton , to już  tak jest  jak  pisałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrdd    62
2 godziny temu, jahooo napisał:

Trzymam kciuki za wszystkich, co sie wybierają na protest.

 

2 godziny temu, jahooo napisał:

Trzymam kciuki za wszystkich, co sie wybierają na protest.

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4064
2 godziny temu, mysza103 napisał:

Ty wicherek za bardzo chwiejny jesteś żeby deklarować na kogo będziesz głosował za prawie pół roku , bo już w ostatnim półroczu pokazałeś że można się obkręcić o 180 stopni , i ile ci partii pasowało , a za chwile oni ci nie pasowali . A na końcu żeś głosował na lewactwo , a teraz piszesz że lewactwo trzeba odsunąć od rządzenia i że muszą lewacy być pokonani . 

W ostatnich wyborach trzeba było odsunąć dojną zmianę od władzy i to się udało , miałem głosować na Konfederację ale mnie przestraszyli że zrobią koalicję z dojną zmianą i zrezygnowałem 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaXtzTS    22
mysza103 napisał:

Tak . Jak by był z 1 samochód  to może by gdzieś wypchali ( zależnie jak by się wyrabiali) , ale u mnie ponad 100 ton , to już  tak jest  jak  pisałem

Ty nie miałeś konsumpcji? bo brakuje mi 5 ton do całego tira żeby puścić reszte i tak mnie zwleka już ponad miesiąc aż mu ktoś coś przywiezie, chciałem to dziś w chuja wywieźć na pasze to znowu nie ma miejsca w silosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388
3 minuty temu, Łukaszek napisał:

11

Spokojnie Ty nie upadniesz bo Cię ktoś w domu zawsze będzie renta wspomagać jak nie rodzina to państwo renta specjalna.

Ni ma komu

Tylko pis był P0mocny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462
36 minut temu, MaXtzTS napisał:

Ty nie miałeś konsumpcji? bo brakuje mi 5 ton do całego tira żeby puścić reszte i tak mnie zwleka już ponad miesiąc aż mu ktoś coś przywiezie, chciałem to dziś w ch*ja wywieźć na pasze to znowu nie ma miejsca w silosach

U niego nie robiłem badań , ale badałem w 2 innych miejscach i do konsumpcji brakowało,  więc I tu nie przejdzie na konsumpcję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4064
51 minut temu, Michall51 napisał:

LHR , zbiórka w Czerniczynie o 11 czy o 12? 

11;30

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza04    15

Ze po wizycie tuska był reset na linii my ,oni(Polska ,Ukraina) i otworzą 4 przejścia graniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaXtzTS    22
mysza103 napisał:

U niego nie robiłem badań , ale badałem w 2 innych miejscach i do konsumpcji brakowało,  więc I tu nie przejdzie na konsumpcję

nie chcę Ci doradzać ale może spróbuj u niego bo jak ja zawiozłem próbę to brakowało delikatnie gęstości ale dogadał się z młynem, że to pójdzie, jak zawiozłem na przyczepach i zrobił próbę to znowu gluten był na styk, trochę się na młynie rzucali ale poszło i zapłacił po 800 , tak jak wcześniej ustaliliśmy, niby różnica nie duża ale 5 tysięcy drogą nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasza04    15
15 godzin temu, 85Tomekkk napisał:

No właśnie gdzie ten post,co pisało ze 4 przejścia mają otwarte do ua

Napisałem go drugi raz i znwou skasowany,demokracja!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
15 godzin temu, 12Pafnucy napisał:

Dziękuję w imieniu się wybierających.

to ubierz sie cieplo,kalesony, gumofilce z onucami konieczniem, waciaki, kufajka.

15 godzin temu, Łukaszek napisał:

To że niemiaszki przyjadą to w sumie dobrze tylko żeby później chcieli wrócić do siebie.

gdy zobacza polske wschodnia to nie beda wracac -oni beda sp***dalac jak w 44 🤣.

gorale dzwonia za zbozem..

jak sensownie zaladowac zboze w big-baga ?? 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

Może spróbuj napisać we właściwym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462
3 godziny temu, MaXtzTS napisał:

nie chcę Ci doradzać ale może spróbuj u niego bo jak ja zawiozłem próbę to brakowało delikatnie gęstości ale dogadał się z młynem, że to pójdzie, jak zawiozłem na przyczepach i zrobił próbę to znowu gluten był na styk, trochę się na młynie rzucali ale poszło i zapłacił po 800 , tak jak wcześniej ustaliliśmy, niby różnica nie duża ale 5 tysięcy drogą nie chodzi

jak będzie odbierał to jesteśmy dogadani że w razie czego gdyby wyniki były w miarę to i cena ulegnie zmianie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394
15 minut temu, Kasza04 napisał:

To po co temat o cenach zbóż?

zapraszam do: 

 

Tu mamy temat o cenach pszenicy.

 

Po sąsiadach widzę ruch z sprzedażą zboża, sam będę kontaktował się z młynem w sprawie pszenicy. Liczę na 900netto ale czy będzie to osiągalne.. 

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez danielhaker
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2022 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2022? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2020/2021:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj