Polecane posty

Wicherek    4210

Przypominam okolicznym rolnikom, że dalej trwa protest  W Dorohusku , Hrubieszowie   < Zosinie   Dołhobyczowie  I Hrebennem    !    Organizatorzy proszą o wsparcie , Każdy rolnik mile widziany   !

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezyk_nh    39

Jak to jest z tą blokadą? Stoją tam i nie puszczają nic ? Czy tylko stoją a wszystko jedzie jak jechało? Np. co wieziesz ? Miotły na Litwę. To jedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4210

https://www.agrofoto.pl/fakty/prokuratura-wszczela-sledztwo-w-sprawie-wysypania-zboza-z-ukrainskich-ciezarowek,141691.html

8 minut temu, jezyk_nh napisał:

Jak to jest z tą blokadą? Stoją tam i nie puszczają nic ? Czy tylko stoją a wszystko jedzie jak jechało? Np. co wieziesz ? Miotły na Litwę. To jedź.

Na każdej blokadzie organizatorzy wprowadzają swoje zasady  , nie ma jednego schematu

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1025

Macie jak działa rząd i nowa prokuratura.. nowa jakość i "praworządność" , ukrom wolno wszystko a naszych będą ścigać

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3558

https://www.tiktok.com/@prawdaboli02/video/7318671401110490401

Odnośnie mafi to nie tylko ochrona . jak powyżej podałem to inni instytucje także sa opłacane przez oligarchię . Na TT jest konto kłamcy Leszek.czartoszewski , to tak ze agentura ukrainy , na kanale propagują bzdury o niedobrych rolnikach i transportowcach .Zaprasza kłamców ukraińskich mówiacych prawie po polsku .opowiadają bzdury że na ukrainie kupują 90% środków z UE to skoro kupują to na pewno sa dozwolone do użycia w UE  :) .Że techniczne zboża to były bardzo dobre a to rolnicy zmyślają . Tam głupota głupote pogania a jak ktoś powie prawdę to blokuje .

Kto sieje  propagandę ukraińska ? kto to opłaca ? Dziś na przykładzie wysypania zboża wystapił jakis karierowicz z KAS i stwierdził że zboże wysypali protestujacy rolnicy ??? jeszcze nikogo nie przesłuchali jeszcze nic nie ustalili ale wiedza że zawinili protestujacy .A skąd to wiedzą bo tak ktos robi propagande . Na Przewodów tez spadła ruska rakieta ale ze Baiden spał to polska ustalió że ukraińska była . Ostatnia tez była ruska bo ktoś ją widział że miała kufajkę i walonki na nogach to na pewno była rosyjska . Tak samo teraz rolnicy z blokady wysypali choć nawet śledztwa nie zaczęto :) jak w MIŚ " bo to złodziej i pijak . bo każdy pijak to złodziej "" tak i teraz każdy protestujacy do blokowacz ukraińskich zbóż i wysypywacz bo kazdy wysypywacz to blokownik zbóz :) 

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8645
3 godziny temu, ws71 napisał:

lada dzień Ukraińcy dostaną łomot od Rosjan jak myślisz kogo obarcza winą za swoje niepowodzenia ku uciesze pozostałych unijnych członków 

Co byśmy nie zrobili, d*py miodem smarowali (i smarujemy) to i tak nas obarczą, taka to swołocz.

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8645

Niech se w de.. wsadzi swoje przeprosiny.

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9351
39 minut temu, marks50 napisał:

Dziś na przykładzie wysypania zboża wystapił jakis karierowicz z KAS i stwierdził że zboże wysypali protestujacy rolnicy ???

To nie karierowicz, tylko człowiek, któremu nakazano tak mówic - bo taka jest linia aktualnego rządu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3558
Napisano (edytowany)
49 minut temu, Wicherek napisał:

 

Ja pier ole zrównał rolników z skorumpowanymi ukraińskimi urzędnikamikami . Policja walczy z korupcja na ukrainie a w polsce policja ma walczyć z rolnikami ??? Stara metoda ukraińskich nacjonalustów porównywać nieporównywalne . Jak z Wołyniem, mordowali Polaków to upaińcy porównują ze ich Polacy mordowali też i to sie zrównuje  !!!!! za chwilę niemcy przyjma taka sama narracje że może oni mordowali w obozach na wojnie ale niemcy też ginelii i należy im się medal . Jak tu nie być za denazyfikacja ukrainy ??? Ten własnie ukrainiec teraz wpóścił eskimosów do Lwowa , Korupcja goni korupcje , wyburzyli kamieniczki by eskimosi mogli wybudowąć hotel w centrum . Sąd przyznał że złamano prawo , miasto nie powinno wydać pozwolenia na budowę ale jak wybudowali to trudno :) to jest ukraina . Historie lwów na cmentarzu Orląt lwowskich też znacie , najpierw obili dykta lwy bo były na nich napisy Zawsze Wierny ,, Tobie Polsko , jak im sie grunt zaczął aplic to lwy odsłonili ale juz napisów nie było a tarczę herbowa z godłem Polski zamienili . To jestb mentlność talibów strzelających do pomników . 

Ma ktoś aplikację nakładająca dwie twarze to sobie nałużcie Kaczke i jarosława , niepotykana zgodność rysów twarzy , to musi byc rodzina :)  do tego te nazwiska - to nie mze byc przypadek :) 

Edytowano przez marks50
  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1424

Może chociaz  rzydy  nas pochwalą

  • Haha 1

>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6516

Przed chwilą Marszałek Zgorzelski kazał walić się na ryj Panu Kaczce i merowi Lwowa, oraz poradził aby trzymali gęby na kłódkę. To chyba pochwalił?

  • Thanks 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek3939    994
25 minut temu, marks50 napisał:

Ja pier ole zrównał rolników z skorumpowanymi ukraińskimi urzędnikamikami . Policja walczy z korupcja na ukrainie a w polsce policja ma walczyć z rolnikami ??? Stara metoda ukraińskich nacjonalustów porównywać nieporównywalne . Jak z Wołyniem, mordowali Polaków to upaińcy porównują ze ich Polacy mordowali też i to sie zrównuje  !!!!! za chwilę niemcy przyjma taka sama narracje że może oni mordowali w obozach na wojnie ale niemcy też ginelii i należy im się medal . Jak tu nie być za denazyfikacja ukrainy ??? Ten własnie ukrainiec teraz wpóścił eskimosów do Lwowa , Korupcja goni korupcje , wyburzyli kamieniczki by eskimosi mogli wybudowąć hotel w centrum . Sąd przyznał że złamano prawo , miasto nie powinno wydać pozwolenia na budowę ale jak wybudowali to trudno :) to jest ukraina . Historie lwów na cmentarzu Orląt lwowskich też znacie , najpierw obili dykta lwy bo były na nich napisy Zawsze Wierny ,, Tobie Polsko , jak im sie grunt zaczął aplic to lwy odsłonili ale juz napisów nie było a tarczę herbowa z godłem Polski zamienili . To jestb mentlność talibów strzelających do pomników . 

Ma ktoś aplikację nakładająca dwie twarze to sobie nałużcie Kaczke i jarosława , niepotykana zgodność rysów twarzy , to musi byc rodzina :)  do tego te nazwiska - to nie mze byc przypadek :) 

Jak  mądry tak głupi.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marks50    3558
Napisano (edytowany)

No tak pomyliłem kaczke z sadowym ,Sorry .Emocje poniosły to rzeczywiście piepr...em trzy po trzy .  jeszcze te perfidne usmieszki i bzdury o połączeniu polski z ukrainą - po moim trupie . Nigdy na to nie wyrażę zgody . To moje zdanie które zawsze będę głosił . To nie jest kraj z którym bym nawet chciał śmieci składować . bo kraj piekny ale banderyzm zniszczył wszystko w tym kraju .

Nie usówam postów by nie wyjść na hipokrytę , nie jestem doskonały i jak widac omylny jak mnie ktoś z równowagi wyprowadzi :) jeszcze raz przepraszam .To sa emacje ja jestem troche ... :) 

Edytowano przez marks50
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1424

Panie @Wicherek ja naprawdę apeluję o umiar, to są poważne sprawy to nie do tańca


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2065
8 godzin temu, fendt8188 napisał:

CZegos tu nie rozumiem miesiac temu grynk mowil o upadk malych gospodarstw i nowej reformie agrarnej.a teraz grynk jest glowna twarza protestow 

Idzie w ślady Kołodziejczyka 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz1995    111
6 godzin temu, GABBER85 napisał:

obecnie ceny  za pasze  około 50 -100 zł /t taniej niż w żniwa 23, Na uj to było przewalać i trzymać, kto to wiedział chyba tylko Telus

I jeszcze zachęcają do stawiania silosów jakimiś dopłatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2065

Smieliscie się ze mnie jak pisałem że zydowa skłóci Polakow z urkami żeby ludzie im się nie patrzyli na ręce jak sprzedają kraj. A teraz macie . Przewidziałem czym się skończy frajerstwo i im pomóc i tak samo będzie z ciapatymi . 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaroslaw    432

No  coś  się  dzieje złego w relacjach z naszym  sąsiadem - przed  chwilą trafiłem  na informację że koło Lwowa w miejscowości  Brody ukry  zdewastowali  Polski cmentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    2021
14 minut temu, Damianek20 napisał:

Smieliscie się ze mnie jak pisałem że zydowa skłóci Polakow z urkami żeby ludzie im się nie patrzyli na ręce jak sprzedają kraj. A teraz macie . Przewidziałem czym się skończy frajerstwo i im pomóc i tak samo będzie z ciapatymi . 

Szkoda, że nie pozapisywałem sobie nicków tych, którzy w 2022 roku nadwyżkę ze sprzedaży zbóż i rzepaku chcieli Ukraińcom wysłać. :D  

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Kevinekk
      Experience carefree connections with the top-rated site for casual dating adventures.
      Genuine Ladies
      Premier casual Dating
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj