Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
slawek74    12232
komizmo napisał:

Co się sprułeś grzesiu, dobrze napisał xavier, tylko to może coś dać, niestety walka wymaga poświęceń i zawsze kosztuje, nie tylko siedzenie z d*pą na wygodnym fotelu w klimatyzowanym ciągniku i jeżdżenie po rondzie. O czym krzysiu piszesz? Jakie przechowanie mleka? Mleko niestety w kanał, nawet tydzień czy dwa, ale wszystkie centra zablokować, żadnego ruchu ciężarówek i wierzcie mi że w tym kraju po takiej akcji nastąpiło by trzęsienie ziemi 

Największy problem to dopilnowanie transportów z centrów poza naszym krajem 

oczadział 🤔 wyrzuciłbyś pieniądze za mleko z dwóch tygodni ? dobrze się czujesz ? dla mnie to ogromna kasa a jestem ,,malym,, distawcą 🤦


Marcin133 napisał:

Myślicie że kredytowcy którzy ledwo przedną i czekaja łaskawie na wypłatę wyleją mleko😀 Ludzie co wy nie puściło po sobocie jeszcze czy co. 

bez kredytu też nie stać... 🙋‍♂️

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arosaw100    85
1 godzinę temu, PRIMO napisał:

Lechu K.

Właśnie  a taki czysty Polak był  .Wystarczyło  popatrzeć jaki to Polacy rządzą Polska gdy odpalano  świece  hanukowe  ponownie po gaśnicy Brauna . Byli tam od prawo do lewą I wszyscy  w myckach!!!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1133
A Hołownia tak bardzo chciał oddzielenia religii/kościołów od polityki. Konfederacja chyba jako jedyna nie zmienia pogladow. I za to jej się należy ogromny plus.
  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6800
1 godzinę temu, slawek74 napisał:

oczadział 🤔 wyrzuciłbyś pieniądze za mleko z dwóch tygodni ? dobrze się czujesz ? dla mnie to ogromna kasa a jestem ,,malym,, distawcą 🤦

 

bez kredytu też nie stać... 🙋‍♂️

 

ale z lisingiem 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3952
10 godzin temu, alfa napisał:

@krzychu121 akurat te ,, kilka '' dzików 6000 to jest całe g i ktoś próbuje z tego zrobić sensację . Bo w sezonie 22 23 odstrzelilismy bodajże 220000 dzików także wiesz na siłę ktoś próbuje zrobić z tego aferę te 6 tys przy 220 tys to jak .... Jestem myśliwym także trochę kapuje 

Kilka to by było jakby chcieli odstrzelić np 7. Chodzi o sam fakt. Serio tego nie widzisz że to wszystko jest pociągane za sznurki z góry? Jak trzeba było dać się rozprzestrzenić chorobie żeby nasz rynek powoli likwidować to afera. Ścieki w tv tylko o tym trąbiły. Pato celebryci krzyczeli że się morduję niewinne zwierzęta. Gdzie jest teraz Ostaszewska która tak dzików broniła? Niemcy czy Dani jak nie chcieli asfu to napierda.ali od samego początku do dzików i nikt tam problemów nie robił. U nas Pato inteligencję opłacili i przeszkadzali jak mogli. 

A skoro bronili życia to niech bronią każdego a nie tylko tego którego im pasuje. To tak jak z wojna na Ukrainie. Putek bardzo zły bo zabija niewinnych. Ale pejsaci są już cacy mimo iż zabijają dużo więcej ludzi. Ale oni to mogą. Zresztą Braun pokazał kto pociąga za sznurki. 

2 godziny temu, Marcin133 napisał:

Myślicie że kredytowcy którzy ledwo przedną i czekaja łaskawie na wypłatę wyleją mleko😀 Ludzie co wy nie puściło po sobocie jeszcze czy co. 

Myślę że ty bez kredytów byś tego nie zrobił. Po co zaglądasz komuś w kieszeń? Jak ktoś chciał to bral. Nie jeden jak miał dobry plan to się rozwinął i teraz kasę trzepie a nie jeden popłynął. Każdego indywidualna sprawa. Trzeba nie patrzeć na innych tylko na siebie. Wziął kredyt źle bo kredyciarz ziemi dokupił i nowe maszyny przyprowadził. ,,Ja z nim nie będę ma strajku stał ''. Nie wziął kredytu i ma to co po ojcu dostał   też źle bo za parę lat idzie do zamknięcia bo ma życie nie urobi z tej gospodarki. Przestańcie wyliczać co kto ma. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RusiL    305
Xawier napisał:

Ciekawe ile by trzeba było się wstrzymać ze sprzedażą mleka do mleczarni żeby one to odczuły i zabrakło towaru? 7 dni by wystarczyło czy  za mało?

Tylko komu zaszkodzimy oprócz naszej branży? Przecież walka idzie o ustalenia UE oraz niekontrolowany import, a takim działaniem tylko wysadzimy własne portfele w kosmos. Gdyby to był problem w mleczarstwie to bym się z tobą zgodził ale w tej sytuacji gdy zawala nasz kraj import a urzędasom w d$&ach się poprzewracało to nie tędy droga. Musimy wymyślić jak umilić życie "władzy"

  • Like 5
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7566
2 godziny temu, slawek74 napisał:

oczadział 🤔 wyrzuciłbyś pieniądze za mleko z dwóch tygodni ? dobrze się czujesz ? dla mnie to ogromna kasa a jestem ,,malym,, distawcą 🤦

 

bez kredytu też nie stać... 🙋‍♂️

 

Ja mniejszy i mnie stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12232

jest jeszcze stać a chcieć a ziemi swojej masz więcej to jak mniejszy..🤔


Karol6130 napisał:

  Ja mniejszy i mnie stać

jest jeszcze chcieć czy nie ja za połowę wypłaty kupiłem połowę nawozów więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1618
1 godzinę temu, FarmerDyzio napisał:

A Hołownia tak bardzo chciał oddzielenia religii/kościołów od polityki. Konfederacja chyba jako jedyna nie zmienia pogladow. I za to jej się należy ogromny plus.

No faktycznie nie zmienia same czuby od Korwina przez Brauna i Menzela Bosak też nie odbiega od nich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nintendo    354
Napisano (edytowany)
12 minut temu, robert1226 napisał:

No faktycznie nie zmienia same czuby od Korwina przez Brauna i Menzela Bosak też nie odbiega od nich .

Masz coś innego do powiedzenia poza obrzucanie błotem bez żadnych argumentów? Żenujące posty. Zero wiedzy, tylko jad zaczerpnięty z propagandy tvnu. 

Edytowano przez Nintendo
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    535

Protest to możecie zrobić i przestać robić zakupy u Portugalczyka i Niemca a nie oni dymają wasze spółdzielnie a wy całymi wózkami wywozicie ten towar a później chcecie od swojej spółdzielni godnej ceny jak kupujecie tanie marki własne tych korporacji. Zachęcam do robienia zakupów w sieciach lokalnych gdzie właścicielami są ludzie od was lokalni kupowanie swoich produktów. 

  • Like 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1618
5 minut temu, Nintendo napisał:

Masz coś innego do powiedzenia poza obrzucanie błotem bez żadnych argumentów? Żenujące posty. Zero wiedzy, tylko jad zaczerpnięty z propagandy tvnu. 

Ty panie vicipedia nie cytuj poprzedzającego postu , nawet tyle nie wiesz . Jakie madralo argumenty tylko o faktach pisze i nie oglądam tvn- u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nintendo    354

Przeciez Ty nie ustosunkawales się do żadnych argumentów ani tez nie podałeś swoich. 

Jedyne co Cię nauczył tvn to wyzwanie od czubow i pisanie o strażakach. Jakby nie było ważniejszych spraw. 

Lewica działa na podobnej zasadzie, sprawy marginalne wynoszą na piedestal skali światowej. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    947
59 minut temu, krzychu121 napisał:

Kilka to by było jakby chcieli odstrzelić np 7. Chodzi o sam fakt. Serio tego nie widzisz że to wszystko jest pociągane za sznurki z góry? Jak trzeba było dać się rozprzestrzenić chorobie żeby nasz rynek powoli likwidować to afera. Ścieki w tv tylko o tym trąbiły. Pato celebryci krzyczeli że się morduję niewinne zwierzęta. Gdzie jest teraz Ostaszewska która tak dzików broniła? Niemcy czy Dani jak nie chcieli asfu to napierda.ali od samego początku do dzików i nikt tam problemów nie robił. U nas Pato inteligencję opłacili i przeszkadzali jak mogli. 

A skoro bronili życia to niech bronią każdego a nie tylko tego którego im pasuje. To tak jak z wojna na Ukrainie. Putek bardzo zły bo zabija niewinnych. Ale pejsaci są już cacy mimo iż zabijają dużo więcej ludzi. Ale oni to mogą. Zresztą Braun pokazał kto pociąga za sznurki. 

Myślę że ty bez kredytów byś tego nie zrobił. Po co zaglądasz komuś w kieszeń? Jak ktoś chciał to bral. Nie jeden jak miał dobry plan to się rozwinął i teraz kasę trzepie a nie jeden popłynął. Każdego indywidualna sprawa. Trzeba nie patrzeć na innych tylko na siebie. Wziął kredyt źle bo kredyciarz ziemi dokupił i nowe maszyny przyprowadził. ,,Ja z nim nie będę ma strajku stał ''. Nie wziął kredytu i ma to co po ojcu dostał   też źle bo za parę lat idzie do zamknięcia bo ma życie nie urobi z tej gospodarki. Przestańcie wyliczać co kto ma. 

Ja akurat mam kredyt ostatni rok i swoim życiu brałem parę razy ale nie o tym. Tu chodzi głównie jak ktoś ledwo placze bo się trochę przeliczył a wiadomo jak z krowami dzisiaj dobrze fajnie a jutro odjeżdża 1 za tydz drugą itd i co taki rolnik podejmie sie świadomie wylewania nie ma szans. Kolega @RusiL dobrze napisał to nie mleczarstwo ma samo w sobie problem

13 minut temu, grzesiu napisał:

Protest to możecie zrobić i przestać robić zakupy u Portugalczyka i Niemca a nie oni dymają wasze spółdzielnie a wy całymi wózkami wywozicie ten towar a później chcecie od swojej spółdzielni godnej ceny jak kupujecie tanie marki własne tych korporacji. Zachęcam do robienia zakupów w sieciach lokalnych gdzie właścicielami są ludzie od was lokalni kupowanie swoich produktów. 

Grzesiu no no coś konkretnego 👍

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3952
32 minuty temu, grzesiu napisał:

Protest to możecie zrobić i przestać robić zakupy u Portugalczyka i Niemca a nie oni dymają wasze spółdzielnie a wy całymi wózkami wywozicie ten towar a później chcecie od swojej spółdzielni godnej ceny jak kupujecie tanie marki własne tych korporacji. Zachęcam do robienia zakupów w sieciach lokalnych gdzie właścicielami są ludzie od was lokalni kupowanie swoich produktów. 

Chociaż raz się z tobą zgadzam. Wolę iść do małego sklepu niż do marketu 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7566
1 godzinę temu, grzesiu napisał:

Protest to możecie zrobić i przestać robić zakupy u Portugalczyka i Niemca a nie oni dymają wasze spółdzielnie a wy całymi wózkami wywozicie ten towar a później chcecie od swojej spółdzielni godnej ceny jak kupujecie tanie marki własne tych korporacji. Zachęcam do robienia zakupów w sieciach lokalnych gdzie właścicielami są ludzie od was lokalni kupowanie swoich produktów. 

Wystarczy przestać kupować marki własne 

To by była najlepsza promocja produktu firmy

1 godzinę temu, slawek74 napisał:

jest jeszcze stać a chcieć a ziemi swojej masz więcej to jak mniejszy..🤔

 

jest jeszcze chcieć czy nie ja za połowę wypłaty kupiłem połowę nawozów więc...

 

To ile Ty masz swojego a ile dzierżawy? 

Nawozu coś jest 

Kupiony drożej, taniej ale jest

Coś się dokupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12232

nie ważne...


nie stać mnie by stracić ot tak 30tys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7566

Czyli musisz produkować żeby zmieścić się w kwocie 1.10 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12232

żeby to było pewne że wyrzucasz te pieniądze i bedzie ok minimum 5 lat a tu za pół roku mogą znowu nas kiwać więc trzeba sprzedawać i zarabiać póki się da...🙋‍♂️


Karol6130 napisał:

Czyli musisz produkować żeby zmieścić się w kwocie 1.10 zł 

co ja będę pisał ... nie opłaca się 🤷‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3952

W mleczarstwie też jest problem. Prezesi i rady traktują spółdzielnie jako swoj prywatny folwark. Nikt nie odpowiada za złe decyzje. Jak ktoś się dopcha wyżej to potem zatrudniane są całe rodziny itd. Federacja zresztą to samo. 

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    608
3 godziny temu, robert1226 napisał:

No faktycznie nie zmienia same czuby od Korwina przez Brauna i Menzela Bosak też nie odbiega od nich .

Posłuchaj i powiedz w czym się z nim nie zgadzasz. Chętnie posłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1618

Nawet nie nie będę tego słuchał bo że świrami nie będę się zgadzał .

A po za tym to gadać pod publikę to oni wszyscy dobrze gadają gorzej z wykonaniem tych obietnic .

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1847
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, grzesiu napisał:

Protest to możecie zrobić i przestać robić zakupy u Portugalczyka i Niemca a nie oni dymają wasze spółdzielnie a wy całymi wózkami wywozicie ten towar a później chcecie od swojej spółdzielni godnej ceny jak kupujecie tanie marki własne tych korporacji. Zachęcam do robienia zakupów w sieciach lokalnych gdzie właścicielami są ludzie od was lokalni kupowanie swoich produktów. 

No wszystko fajnie tylko mleczarzy jest 150 tys a gospodarstw domowych 15mln o większość chce się tanio nażreć takie mamy społeczeństwo chleba(promocje) i igrzysk ( fame MMA) 

Zakazać marek własnych od tego zacząć trzeba 

Edytowano przez Mateusz1q
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kris1976
      Exciting prizes await! Enter now.
    • Przez Kevinekk
      Elevate your dating game with the top site for hassle-free connections.
      Free relationships, easy and simple
      True Females
      Exemplary casual Dating
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez riderZ056
      Luck is knocking on your door, enter this giveaway now!
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj