Polecane posty

Leszy    5160

Zejdźmy na ziemię.. Ok? Bo sołtysa na wsi czasem ciężko jest wywalić, a nie ludzi ze szczytu władzy. Nie jedna rewolucja była, ścinali głowy królom, a potem przychodzili jeszcze gorsi. Stabilność, stabilność i jeszcze raz stabilność. To jest potrzebne. Powoli naciskać tam gdzie jest problem, aby go usunąć.  

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12228

nie wykonalne .... to ma za głęmbokie korzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    879

Inaczej się nie da. Wyobrażacie sobie, żeby fanatycy nie zagłosowali za Tuskiem albo Kaczyńskim? Chyba tylko odstrzelić tak jak zrobił Putin z tupolewem 🤔


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akardin    38
Dnia 7.02.2024 o 23:11, karol091193 napisał:

Wiesz, to ciężki temat do ugryzienia. Tam ruskim t-25 tej ziemi też nie obrabiają, a druga sprawa to tam jest kapitał głównie zachodni. Postawią tanio oborę na 500-800szt, przywiozą swój materiał hodowlany i  kilkanaście robotów udojowych i biznes się kręci. W rok nie zaleją ale za 5 lat? 🤔

Chyba nie znasz wschodniej ideologi Rosja, Białoruś , Ukraina wszędzie to samo pracownik wynosi z pracy co się da , cielaka na plecach w nocy wynoszą na mięso .... Tam hodowla nie ma sensu bo np maciora ma 3-5 prosiąt na rok ... A reszta wiadomo gdzie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    879

Może i nie znam, ale bieszczadzki nie na darmo jeździł na Ukrainę zakładać dużą hodowlę LM. Tam poglądy też się zmieniają 

  • Like 1

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3952

Dlatego trzeba głosować na ludzi nie związanych z partią. Kukiz chciał wprowadzić jpo to go zeszmacili i już go nie ma. I tak z każdą nowa partia. Okrągły stół ma się bardzo dobrze i starzy komuniści trzymają wszystko za mordę. I nie może być innych partii niż 4 wiodące. Nawet Władek ładnie się z lewicą rozprawia i powoli ich niszczy że nie mają nic do powiedzenia. A takie 2050 to są przystawki dla niezdecydowanych. Tak jak kukiz, petru , nowoczesna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    879

Też Kukiza popierałem za jednomandatowe okręgi wyborcze. Szkoda że to się nie udało. Był by inny podział w państwie, a nie tak jak teraz, że kilku debili zbiera głosy dla tego co jest wyżej na liście 

  • Like 1

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troker1979    578
7 godzin temu, karol091193 napisał:

Nie wiem jak u was, ale do mnie przyszedł teraz rachunek za prąd to grubo spadły rachunki  bo do lipca po 1500zl mam płacić a za poprzedni rok płaciłem prawie 2300. Za 2022 było zużycie 17500kWh a za 2023 ponad 2tys kWh więcej

U mnie też rachunek ostatni o kilka stówek niższy ale to pewnie ten limit 2000/3000 działa. To u mnie na 1,5  miesiąca. Ja rozliczam się z miesiąca na miesiąc w trybie rzeczywistym. Nie chcę Cię martwić ale chyba masz prognozę na pół roku. Po miesiącu, dwóch rachunki wrócą do normy, a jak nie to będzie niedopłata jak u mnie w tamtym roku i spora sumka extra do zapłaty bo system nie ogarnął a po pół roku to się zanosi że rachunki wzrosną x2. Platfusy zamrozili na pół roku bo wybory samorządowe i do europarlamentu za pasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sean_Layton    119

Jestem dumny z środowiska rolników , bo potrafi się zorganizować i zrobić porządną blokadę dróg, 20 lutego strajk generalny - blokada Warszawy  , myślę będzie ciekawie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszmab1    39
Dnia 8.02.2024 o 21:54, matek0921 napisał:

Ja pier**le te strajki  ja na lewaków w żadnych wyborach nie głosowałem.  Lewaki są oderwani od rzeczywistości i głupie chlopy na nich głosują do EP tak jak do sejmu i w wyborach samorządowych. 
Kazdy wyśmiewał i krytykował pisorow.  
Moim protestem będą najbliższe wybory oddając głos na tych co na prawo chodzą anie na lewo. 

PiSiory to też lewactwo .. Piątkę dla zwierząt kto wymyślił ? Ja głosowałem od dawna na Konfederacje i tylko Oni póki co są prawicą.. jak mówiłem że POPiS was wydyma to się ze mnie śmiali .. Dziś spijają śmietankę 

  • Like 5
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    608

Konfederacji też nie jestem pewien, ale oni chociaż nie są umoczeni w dotychczasowe rządy. Chociaż nadzieja jest że coś inaczej zrobią.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1614

Konfederacja to się czasem zastanawiam z którego psychiatryka  oni uciekli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerDyzio    1132

Jako jedyna partia głosowali przeciw socjalowi dla Ukraińców. No ale skoro Robercik lubi być jebany przez popis to jemu to przeszkadza.

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    608
14 minut temu, robert1226 napisał:

Konfederacja to się czasem zastanawiam z którego psychiatryka  oni uciekli .

Pokaż mi lepszych, bo tak się składa że reszta już była w różnych konfiguracjach i zawsze tak samo na h... robią.

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1845
6 minut temu, FarmerDyzio napisał:

Jako jedyna partia głosowali przeciw socjalowi dla Ukraińców. No ale skoro Robercik lubi być j**any przez popis to jemu to przeszkadza.

A co jest złego w socjalu dla Ukraińców? Bez tego miliona uchodźców kto by pracował w Polsce? Dzietność leci na pysk bez imigrantów nas nie bedzie miał kto robić 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2210

To że on jest...nie znoszę ukraińców i ja ich tu nie zapraszałem i nie wiem czy wiesz ale u nich jest bardzo wysoki wskaźnik zakażeń HIV /AIDS 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3952

Będzie będzie. A i wypłaty były by większe jak pracy było by więcej niż rąk do pracy. Tylko zabrać socjale 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    608
8 minut temu, Mateusz1q napisał:

A co jest złego w socjalu dla Ukraińców? Bez tego miliona uchodźców kto by pracował w Polsce? Dzietność leci na pysk bez imigrantów nas nie bedzie miał kto robić 

Nie narzekaj tylko żonkę na ręce  i do sypialni dbać o dzietność, a nie obcych zapraszać.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akardin    38
6 minut temu, Takisobierolnik napisał:

Mlekowita 2.06 netto tl 4.18 bi 3.56 ilość 85 tyś. Cena dno i wodorosty

Popieram . Najgorzej płacą , mlekpol żeby 25 groszy netto więcej płacił to jest hańba . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3952

Przy jego parametrach i przedziale w mlekpolu 2,28-2,29 netto by wyszło. Zobaczymy co marzec pokaże. Giełda po raz kolejny w górę to obniżek nie powinno być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nintendo    354
1 godzinę temu, robert1226 napisał:

Konfederacja to się czasem zastanawiam z którego psychiatryka  oni uciekli .

Jedyna partia z programem dobry dla gospodarki. 

Z Leppera też kiedyś głupiego robili. 

A co dobrego dla gospodarki ma do zaoferowania Tusk? Bo z tego co widzę to nic, mało tego próbuje jeszcze zamykać/ wstrzymać inwestycje które są już w trakcie realizacji. PiS o tyle lepszy że te pojedyncze inwestycje by ukończył, no i paktu o przymusowej relokacji y nie podpisał, w pozostałych kwestiach działają bardzo podobnie. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj