Sean_Layton

Members
 • Ilość treści

  201
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

118 Excellent

O Sean_Layton

 • Ranga
  Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A pro po mojej choroby.. mam tak poniszczone żyły w prawej ręce od nadgarstka i wzyż że się już chemii nie da podać... Wczoraj rozmawiałem ze swoją lekarką i mówiła że ma nową osobę z chłoniakiem Hodgkina. Staruszka 77-lat.. też 3 stopień.. jednym słowem ma przerąbane bo dla tak starej osoby sama chemia może być zabójcza..
 2. Łuków , tł.3.88 , białko 3.59 , ilość do 3tys , 1.80zł
 3. Jak myślicie , zaczynanie od "zera" lub bardzo niskiego poziomu z krowami ma teraz jakiś sens ?.
 4. https://www.facebook.com/reel/1102400394140844
 5. Wychodzić na zero lub na minusie to nie sztuka.
 6. Nie rozumiem po co zbożowcy sieją zboża z nadzieją że cena będzie nieco wyższa.. zbankrutują takim działaniem.
 7. już obserwuję wojnę w komentarzach na facebooku , ludzie popierający rolników vs ludzie nie popierający rolników. coraz więcej kłótni.
 8. w zielonym ładzie nie ma miejsca dla rolnictwa , kopalń , pracowników fizycznych różnych branż od sklepów po jakichś budowlańców i transport , bo to wszystko mają zastąpić roboty itp, w samym amazonie pracuje już 750tys robotów. ludzie mają być niewolnikami , dochód gwarantowany , cyfrowy pieniądz z terminem ważności , totalna inwigilacja i kontrola ... i wiele wiele innych takie są plany technokratów i globalistów.. temu karmią nas syfem , jak ma być 2x wzrost zachorowań na nowotwory , po covidzie to teraz pełno jakichś wirusów i bakterii , w szpitalach wielu chorych..
 9. Uff po ponad godzinie jazdy i kombinowaniu jak wjechać do Białegostoku , jakoś udało się uliczkami przez Turczyn ..
 10. Dziś mam chemię i niestety będę musiał kombinować z dojechaniem do białegostoku z powodu protestów , to wydłuży mi sporo drogę , ale ok, rozumiem protesty , choć to bardziej należałoby protestować pod domami polityków itp.
 11. Ogólnie z nowych to tylko jelonki i fendty , potem długo nic i dopiero potem ktoś tam Ma 10-15 letnie Masseye , new Hollandy itp. no i reszta to małe gospodarstwa więc ursus , Zetor itp.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj