Polecane posty

krzychu121    4162

Ja to pier.ole tą politykę. Tam siedzą sam kur.y i złodzieje. Jak już tam iść to trzeba nie mieć kręgosłupa moralnego. Kraść i niszczyć wszystko co staje na drodze. Zresztą dobrze to widać w dużych partiach. Czy to jak kaczor wszystkich niewygodnych usuwa albo jak Donald ustawia i robi porządek z niewygodnymi. Podziwiam tych co dali się dym.c rządowi po-psl i teraz tak ochoczo znowu się nadstawili. Widocznie lqbt już się mocno zakorzeniło 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    336
2 godziny temu, Soltys85 napisał:

Pogorszyło się przez te 8 lat? Przytocz jakieś dane eksport, dochód u rolnika? Gdzie Ty mieszkasz albo lepiej gdzie oddajesz mleko? Ja gdzie nie pojadę to widzę że jest coraz lepiej ogarnięte wsie, podwórka, maszyny. Może nieraz lepiej jak nikt nie przeszkadza nie musi pomagać.

No skoro się poprawilo to po co te strajki.? Dochód u rolnika? ktoś pisał że według GUS to 9k z ha jaka w tym zasługa rządu? Wielkość eksportu? A jaka w tym zasługa rządu przecież żeby nie praca rolników i innych obywateli to by nie było co wyeksportowac.

Oddaje mleko do sierpca.

To dzięki pracy rolników jest im lepiej nie dzięki politykom bo te socjaluchy z pisu wszystko by zabrały i rozdały patusom i ukraincom

Co do gasnicy Brauna, jako wyboraca konfy byłem zachwycony ze wkoncu ktoś pokazał zydom (i to z szatanistycznej sekty) ze nie wszyscy rządzący polska będą przy nich kicac na ich zawołanie, wogole całą ta sytuacja pokazała kto tak naprawdę rządzi w Polsce.

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1250
8 minut temu, robert1226 napisał:

I ty to widziałeś przeżyłeś i coś wiesz na ten temat tak jak i ja dobrze wiem jak było,  a tu na forum chłopcy co jeszcze na nich rodzice 500+brali to teraz tacy mądrzy ile to oni wiedzą i pamiętają jak było przed pisem .

Najlepsze że już Tusk zły po 50 dniach a tamte barany mieli 2920 dni . Wogole wszystko wszystkim ale takich chamów jak w PiS nigdzie nie ma jak ten cały Suski do Kołodziejczak ty gnojowniku albo kaczor do kogoś ty gówniarzu . Całe szczęście że cały czas im spada poparcie już tylko 23 24 procent . Tu jest dużo ludzi wychowanych na właśnie 500 plus którzy nasłuchali się legend o Tusku na TVP . Teraz po zyskuje bo i niektórzy starsi zobaczyli że jednak Kaczyński kłamał że Tusk odrazu zabierze 13 14 itp a młodzi widzą że będzie 800 plus . Ja dobrze widziałem i pamiętam jak wyglądala polska przed unia jak wyglądała do 2006 roku a jak teraz . Jak budynki szkół wyglądały w 2005 6 roku jak później pamiętam jak dziś jak jechałem w 2006 roku do niemiec i Holandii jak wyglądała polska drogi budynki sklepy itp a jak tam a dziś u nas jest jak u nich no może jakieś tam braki są ale praktycznie nie widzialne . Albo jak otwierali od 2008 roku tysiące boisk orlik dla dzieci jak komputery w szkołach się pojawiły nowe jak setki wozów strażackich za unijną kasę zostało pozyskanych .  Przyrost autostrad i ekspresówek za Tuska był 3 w UE ogólnie wybudowali Dużo więcej od PiS malo tego VIA baltica i inne zostały podpisane za Tuska , Dużo rzeczy zostało zrobionych tylko kaczor ludziom opowiadał bzdety że nic nie było a młodzież nie pamięta Jaka była prawda jak było od wejścia do unii i wierzy we wszystko a niektórzy mają krótka pamięć . Tusk też napewno nie był idealny ale kaczor napewno gorszy 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    336
14 minut temu, Nintendo napisał:

Kto głosuje na lewactwo i zielonych w KO - jesteście w tej samej grupie co Ci z tego postu. 

 

FB_IMG_1707587650133.jpg

Te pięć flag w górze ekranu...wzruszające...nie chce nic mówić ale do pedalow przyszlosc tez nie należy 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    4162

Najgorsze jest to że kłócimy się o tych chu.kow co i tak mają nas głęboko w du.ie. Każdy obiecuję cuda na kiju. Niżsi szczeblem którzy robią narazie kariery w regionie wśród ludzi poklepia każdego po plecach kto się z nimi chce tylko spotkać. Powiedzą co chcesz usłyszeć. Wtedy człowiek idzie dumny że zna takiego człowieka z partii i jest wręcz przekonany że to on i jego partia mają rację. I potem spotyka się z sąsiadem który spotkał takiego samego człowieka tylko z innej partii i robi się dym. Bo i jeden i drugi czuje się ważny, mądrzejszy, zna bardziej wpływowego człowieka itd. a prawda jest taka że oni mają nas głęboko w tyłku. I gdyby z nas nie ,,żyli '' to praktyczne żaden by z nami nie chciał rozmawiać. Zresztą sam się o tym przekonałem. Rozmawiając z senatorem pisu który jest z moich okolic, tak samo jak i posła PO i PSL . Ludzie niby w porządku , powiedzą wszystko żeby człowiek był zadowolony a  i tak mają w to wywalone. Mija pół roku czy rok i ta sama spiewka. Fundusze nie pozwalają, partia się musi zgodzić. Trzeba posprzątać bałagan po poprzednikach itd. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1695
Napisano (edytowany)

Nikt się nie kłuci poprostu tym co zanim zaczął rządzić pis to latali z fajerka po bruku próbujemy przedstawić że było trochę inaczej niż to jak  przedstawiała TVP pis.

Edytowano przez robert1226
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1250

 albo jak np h*je z PiSu chcieli głosów ogłosili suszowe a tak program skonstruowali że susza największą od x lat i prawie nikt nic nie dostanie chodziło tylko żeby z chłopa zrobić debila  . Tu właśnie Kaczyński zaprezentował gdzie ma chłopa 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12498

weźcie idźcie z tą polityką gdzie jej miejsce...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    4162

Ale to wszyscy prezentują gdzie mają chłopa. Kto stoi za wymyśleniem i przepchnięciem tego co mają teraz rolnicy?  Wszystkie partie od lewa do prawa. A teraz każdy udaje Greka że oni to w sumie nie maja z tym nic wspólnego i by chcieli żeby tego nie było. Partia do której należy po-psl lobbowala to bardzo i przeszło. PiS podpsial i wszyscy zadowoleni. A teraz z każdej opcji politycznej wychodzą do rolników i klepią po plecach. Każdy się sprawdza że to wina tych drugich. Jedynie lewica nie kryje tego że ma rolników głęboko w de.. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vodz    336

Kolego alfa gdzieś widziałem badania ze z elektoratu pis kiedy mieli te 35-40% poparcia, 20% z nich twierdzilo ze 500 plus dostaje od partii pis i kolejne 20% ze to z portfela Kaczora... to o czym my tu mówimy. Moja babka wczoraj dostała rentę i była zdziwiona ze dali jej rentę bo przecież Tusk miał zabrać wszystko wszystkim, tak popierdolili ludziom w głowach ta propaganda.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1695

Ale co najgorsze że ludzie uważający się za ludzi myślących I inteligentnych też to propagandę łyknęli. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    226
1 godzinę temu, Nintendo napisał:

Kto głosuje na lewactwo i zielonych w KO - jesteście w tej samej grupie co Ci z tego postu. 

 

FB_IMG_1707587650133.jpg

Mam nadzieję że najbliższy strajk rolników zablokuje centra logistyczne Biedry Lidla i wszystkich pozostałych marketów żeby ludzie zobaczyli co będzie gdy na półkach pustki. Ciekawe ile by trzeba było się wstrzymać ze sprzedażą mleka do mleczarni żeby one to odczuły i zabrakło towaru? 7 dni by wystarczyło czy  za mało?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    4162

Tylko żebyś mógł te mleko gdzieś przechować ale nic z tym nie zrobisz poza wylaniem w kanał. Zboże przetrzymasz, zwierzęta na rzeź tak samo a z tym nic nie zrobisz. A koszta codziennie trzeba duże ponosić. Jakbysmy mieli polskie rządy to by sieci utemperowali chwila moment. Ale to się im poprostu nie opłaca. Lepiej kasę wziąć i udawać że coś się robi. Zobaczcie jak z ukrami było i jest. Na początku się każdy śmiał ze służby ukraińskie mają papiery na naszych polityków. Dziwnym trafem wszyscy politycy oddali by wszystko Ukrainie. Tyle ludzi przyjęliśmy, tyle pomocy dostali a i tak mają nas gdzies. A Ukraińcy cały czas pokazują za co mają Polaków. Nawet ostatnie wyjście komika z rady gdy polskie przedstawicielstwo zaczynało mówić. Inne kraje robią interesy a nasi oddają wszystko bez zastanowienia bo się najwyżej podatki podniesie. 

https://www.cenyrolnicze.pl/wiadomosci/wiesci-rolnicze/pozostale-wiesci-rolnicze/34052-gdzie-sie-podziali-celebryci-broniacy-dzikow-ponad-6-5-tys-sztuk-do-odstrzalu

To tylko pokazuję jak wszystko jest sztucznie sterowane 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1250

@krzychu121 akurat te ,, kilka '' dzików 6000 to jest całe g i ktoś próbuje z tego zrobić sensację . Bo w sezonie 22 23 odstrzelilismy bodajże 220000 dzików także wiesz na siłę ktoś próbuje zrobić z tego aferę te 6 tys przy 220 tys to jak .... Jestem myśliwym także trochę kapuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu    548
9 godzin temu, Xawier napisał:

Mam nadzieję że najbliższy strajk rolników zablokuje centra logistyczne Biedry Lidla i wszystkich pozostałych marketów żeby ludzie zobaczyli co będzie gdy na półkach pustki. Ciekawe ile by trzeba było się wstrzymać ze sprzedażą mleka do mleczarni żeby one to odczuły i zabrakło towaru? 7 dni by wystarczyło czy  za mało?

Ja na Twoim miejscu zrobiłbym mleczarni łaskę i na tydzień zamknął bramę i nie oddał mleka zobaczysz jak się Twojej mleczarni pogorszy, jak na sklepowych półkach będzie pusto, jak po tygodniu Tobie będzie lepiej. Super pomysł!!! Tak trzymaj!!! 

Takie właśnie jest myślenie w nam pięknym kraju. Patrzysz na sąsiada który ma od Ciebie więcej o 2 krowy to nie myślisz co zrobić żeby mieć więcej od niego tylko co zrobic żeby to on miał mniej od Ciebie.  Z takim myśleniem to daleko nie zajedziemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszDe    420
9 godzin temu, robert1226 napisał:

Ale co najgorsze że ludzie uważający się za ludzi myślących I inteligentnych też to propagandę łyknęli. 

To działa w obie strony bo niejaka Sylwia Spurek ma doktorat a kiedyś oglądałem jej stronę na FB i widziałem że była nawet osoba młoda kobieta po studiach medycznych lekarka pracująca w szpitalu która ją popierała a więc tak...nie ma ludzi całkowicie samodzielnie myślących każdy jest zmanipulowany przez jakąś prawicowa lub lewicowa propagandę i każda z tych stron uważa że jest lepsza,mądrzejsza od tej drugiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2696

Co się sprułeś grzesiu, dobrze napisał xavier, tylko to może coś dać, niestety walka wymaga poświęceń i zawsze kosztuje, nie tylko siedzenie z d*pą na wygodnym fotelu w klimatyzowanym ciągniku i jeżdżenie po rondzie. O czym krzysiu piszesz? Jakie przechowanie mleka? Mleko niestety w kanał, nawet tydzień czy dwa, ale wszystkie centra zablokować, żadnego ruchu ciężarówek i wierzcie mi że w tym kraju po takiej akcji nastąpiło by trzęsienie ziemi 

Największy problem to dopilnowanie transportów z centrów poza naszym krajem 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arosaw100    86

Co do gaśnic Brauna i tego co zrobił . Przynajmniej  nie którym otworzył oczy kto rządzi  Polską .A tak na marginesie kto to święto, sekciarsko żydowskje w Polskim seimje i ŵ pałacu  prezydenckim zaintonował   pierwszy.  Kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8096
2 godziny temu, MariuszDe napisał:

To działa w obie strony bo niejaka Sylwia Spurek ma doktorat a kiedyś oglądałem jej stronę na FB i widziałem że była nawet osoba młoda kobieta po studiach medycznych lekarka pracująca w szpitalu która ją popierała a więc tak...nie ma ludzi całkowicie samodzielnie myślących każdy jest zmanipulowany przez jakąś prawicowa lub lewicowa propagandę i każda z tych stron uważa że jest lepsza,mądrzejsza od tej drugiej...

Mariusz wykształcenie wykształceniem a jeśli ktoś myśli że ma doktoraty sraty taty i tym podobne to jest poprostu głupi bo wykształcenie w tym wypadku nie idzie w parze z inteligencją. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1695
2 godziny temu, MariuszDe napisał:

To działa w obie strony bo niejaka Sylwia Spurek ma doktorat a kiedyś oglądałem jej stronę na FB i widziałem że była nawet osoba młoda kobieta po studiach medycznych lekarka pracująca w szpitalu która ją popierała a więc tak...nie ma ludzi całkowicie samodzielnie myślących każdy jest zmanipulowany przez jakąś prawicowa lub lewicowa propagandę i każda z tych stron uważa że jest lepsza,mądrzejsza od tej drugiej...

Żeby samodzielnie myśleć to trzeba studia kończyć,  według ciebie wyznacznikiem inteligencji jest skończona szkoła czy lata nauki , otóż wcale to nie idzie w parze , a czasem wręcz przeciwnie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8096
16 minut temu, arosaw100 napisał:

Co do gaśnic Brauna i tego co zrobił . Przynajmniej  nie którym otworzył oczy kto rządzi  Polską .A tak na marginesie kto to święto, sekciarsko żydowskje w Polskim seimje i ŵ pałacu  prezydenckim zaintonował   pierwszy.  Kto wie?

Lechu K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    971

Myślicie że kredytowcy którzy ledwo przedną i czekaja łaskawie na wypłatę wyleją mleko😀 Ludzie co wy nie puściło po sobocie jeszcze czy co. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe komu na złość by zrobili jakby mleka nie oddawać do mleczarni. A takim osobom które to postulują takie pytanie z kim chcecie walczyć z mleczarnia czy z kimś innym.
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1695

Wtedy cena za mleko jeszcze spadnie , bo mleczarnia ma koszty , a nie ma zysku za te dni , to ciekawe kto za to zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Matey
      Jakie będą ceny słomy w sezonie 2020? W jakich cenach jesteście w stanie sprzedać słomę w Waszych regionach Polski? Czy warto sprzedać słomę z pola? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Temat dotyczący cen słomy w roku 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273040-ceny-slomy-2019/
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj