jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

2 minuty temu, Roman176 napisał:

ja się przymierzam ale ale ... no czynsz 1,5 tyś za ha  pis jeszcze zdarzył odebrać top farm ziemie parę procent   i kietrz na razie to trzyma  teraz kietrz jest największy w PL 13 tyś ha mają 

Przyjeżdżaj , za 1400 wydzierżawię, prawie jak Żuławy 🤭

inbound6782427636863803474.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6465
Przed chwilą, Roman176 napisał:

Według likwidatora w budżecie Telewizji Polskiej brakuje obecnie 2,6 mld zł. "

I tu wracamy do punktu wyjścia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1960
hubertuss napisał:

NO i zostaje jeszcze sprawa SMR ów przed którymi ostrzegały służby nawet pod rządami pisu.

Tam akurat nie przestrzegano przed BWRX 300 a przed niejasną z punktu widzenia bezpieczeństwa Państwa strukturą właścicielską. ABW chciała znać szczegóły umowy z Synthos na powstanie spółki OSGE a Zarząd Orlenu miał te żądania w pompie to szef ABW wydał negatywną opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4650
3 minuty temu, mirro napisał:

I tu wracamy do punktu wyjścia. 

masz maj gdzie koniec roku ? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6465
3 minuty temu, DTaras napisał:

a Zarząd Orlenu miał te żądania w pompie

Ta jak tez parę innych spraw co i tak zemściło się ostatnio.:lol:

Przed chwilą, Roman176 napisał:

masz maj gdzie koniec roku ? 

A jakie to ma znaczenie. Coś powstało, coś jest i coś kosztuje. Jak ma nie kosztować, to trza rozgonić towarzystwo a w to miejsce zapodać planszę "Przerwa techniczna":lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1960
Mariusz2903 napisał:

Mam rozumieć że podwyżki o 70 % na energię , gaz dla tych co głosowali za PO to pikuś .

Każdy kto kupuje B a nawet i C już dawno się pięć razy wqżwił i ochłonął. Osobiście to mam tyle nadpłaty na G, że mogę wyłączyć na najmniej półtora roku automat przelewu. A głosowałam tak aby PiS się rozpirzył o własne mury albo na własnych sznurówkach chociaż.


Roman176 napisał:

3 minuty temu, mirro napisał:

I tu wracamy do punktu wyjścia. 

masz maj gdzie koniec roku ? 

Majster. Budżetu nie planuje się wstecz ani na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6465
2 minuty temu, DTaras napisał:

Majster.

Jak Ci się widzi "Pierwszy Żołnierz WOT"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1960

Alee Warszawskiego Ośrodka Telewizyjnego? Niewiem kto to... maciorka założycielka?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6465

No nie, Gen Krzysztof Stańczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1960
Mariusz2903 napisał:

11 minut temu, mirro napisał:

A Izera to polska marka?  A"Rosomak" to polska marka? Nadwozie limituje Patria.

A Skoda jest Czeska ?

No to byś się zdziwił.


mirro napisał:

No nie, Gen Krzysztof Stańczyk.

Znowuuu? Kiedy to się stało? Pewno trzeciego. Generał jak generał. Ten chyba od armat. Może wreszcie te moździerze dojdą i pokażę jak się do rury robi własne tabele... albo zwykłym trybem posłucham młodzieży instruktorskiej. Z poprzednim dowódcą zmieniłem dwa słowa w sprawie jak tu zrobić aby na oszczepa przeszkolić wszystkich bez wyjątku oraz rg rurę w wersji amerykańskiej to mu się zaświeciło ale popadł w kałabanię przez wybryk alkoholowy i dupsko blade.


mirro napisał:

1 minutę temu, Roman176 napisał:

ale miało być inaczej a jest . jeszcze gorzej ... 

A ja,  jakiś taki optymistycznie nastawiony ostatnio do świata jestem.

Nie posiałeś i Ci nie wymroziło?


Nieustraszony1044 napisał:

2 minuty temu, Roman176 napisał:

ja się przymierzam ale ale ... no czynsz 1,5 tyś za ha  pis jeszcze zdarzył odebrać top farm ziemie parę procent   i kietrz na razie to trzyma  teraz kietrz jest największy w PL 13 tyś ha mają 

Przyjeżdżaj , za 1400 wydzierżawię, prawie jak Żuławy 🤭

inbound6782427636863803474.jpg

słabo u Ciebie tej żółtej próchnicy u mnie na całości prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    601
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, mirro napisał:

Tak, teraz jest transparentnie. Teraz Naród widzi, że telewizja z misją wcale nie jest dochodowa a skoro widzimy potrzebę jej istnienia, to trza też ją dotować. Ale tym bardziej wydawanie kasy ma być pod nadzorem.

Misja ...,chyba lania "czystej " wody, nawet procenty po stronie odbiorcy nic nie wnoszą.Dla przykładu " o zdradzie " na Podlasiu było ,  o Zakopanem było ,ale Inowrocławiu - ani słowa - bo to oczywiście uderza w jedynie słuszną partię obecnie panującą.🤪

Edytowano przez andrzej78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4691
1 godzinę temu, DTaras napisał:

Tam akurat nie przestrzegano przed BWRX 300 a przed niejasną z punktu widzenia bezpieczeństwa Państwa strukturą właścicielską. ABW chciała znać szczegóły umowy z Synthos na powstanie spółki OSGE a Zarząd Orlenu miał te żądania w pompie to szef ABW wydał negatywną opinię.

Tak wiem użyłem pewnego skrótu myślowego. Ale nie zmienia to faktu, ze to wszystko spowoduje kolejne przekładanie terminów i znowu będzie wina Tuska. Nawiasem mówiąc pis też już raz przesunął termin budowy elektrowni atomowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6465
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, andrzej78 napisał:

Dla przykładu " o zdradzie " na Podlasiu było ,  o Zakopanem było ,ale Inowrocławiu - ani słowa - bo to oczywiście uderza w jedynie słuszną partię obecnie panującą.🤪

A kogo to obchodzi? Samorządy maja się docierać i pracować a nie rozjeżdżać po linii ideolo. Se ludzie wybrali, to se mają. 

1 godzinę temu, DTaras napisał:

Znowuuu? Kiedy to się stało? Pewno trzeciego. Generał jak generał.

No właśnie trzeciego. A dziś miałem okazję złożyć gratulacje.

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4691

Zdrada na Podlasiu była taka, że w krytycznej chwili dogadywania koalicji nie rozgarnięty Kosicki z pisu zaczął straszyć swoich radnych, że ich wyrzuci z zarządu. To oni wyrzucili Kosickiego. Kto normlany straszy swoich ludzi w tak krytycznym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6465
6 minut temu, hubertuss napisał:

Kosicki z pisu zaczął straszyć swoich radnych, że ich wyrzuci z zarządu. To oni wyrzucili Kosickiego.

A to już jest level master w kategorii "nie mam domu, nie mam renty , ale jestem pi..dolnięty.":lanie: Uderzenie wyprzedzające zostało wykonane po mistrzowsku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1960
mirro napisał:

No właśnie trzeciego. A dziś miałem okazję złożyć gratulacje.

Tylko ja chciał do piechoty a teraz będę w zmechu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4650
4 godziny temu, mirro napisał:

A jakie to ma znaczenie. Coś powstało, coś jest i coś kosztuje. Jak ma nie kosztować, to trza rozgonić towarzystwo a w to miejsce zapodać planszę "Przerwa techniczna":lol:

a wielkie przyszły gwiazdy tvn i za miskę ryżu nie pracują  a oglądalność najniższa w historii cos tu nie tak 

4 godziny temu, DTaras napisał:

słabo u Ciebie tej żółtej próchnicy u mnie na całości prawie.

co to za Pichury ?  


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4650

ale klasa itp 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5594
Dnia 7.05.2024 o 18:27, Mariusz2903 napisał:

Piszesz o rządzącej koalicji , sam na pewno głosujesz na tych co mają wyższe sondaże a jakbyś był za Konfederacją to byś tak nie jechał po PISie jednocześnie oszczędzając PO SLD , PSL , TD . 

Taaaaa, bo jak się drze łacha z PISowskich durni to oznacza że popiera się Tuska. Nie winie cie - tak zostałeś wytresowany. 

PIS jest typową lewicą i do tego gorszą nawet od SLD bo zakłamaną. Jak to mówi Braun  łżeprawica


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4650
3 minuty temu, Ulman napisał:

Taaaaa, bo jak się drze łacha z PISowskich durni to oznacza że popiera się Tuska. Nie winie cie - tak zostałeś wytresowany. 

gdy ty darłeś lache ze tvp podwyżki itp , a dzisiaj podwyżki w ujj  , tvp bez oglądalności sponsoruje największe gwiazdy tvn umowy utajnione jakoś nie słychać wycia      

 

 

 

eko sie oberwało brawo 

https://fb.watch/rXG5-Tg7uT/


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1960

Ziemie u mnie często na szóstkę dlatego tyle lasu. Jak masz trzecią b to jesteś bauer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4650

a i b 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5594
Napisano (edytowany)
10 minut temu, Roman176 napisał:

gdy ty darłeś lache ze tvp podwyżki itp , a dzisiaj podwyżki w ujj  , tvp bez oglądalności sponsoruje największe gwiazdy tvn umowy utajnione jakoś nie słychać wycia      

Jak umowy utajnione to skąd wiesz że podwyżki? Jakie gwiazdy TVN sponsorują bo nie słyszałem?

To że ogladalność spadła to oczywiste - wyłączyli sekcie propagandę to przestali oglądać. 

TVP powinni już dawno sprywatyzować i nie byłoby kłopotu.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4650
35 minut temu, Ulman napisał:

Jak umowy utajnione to skąd wiesz że podwyżki? Jakie gwiazdy TVN sponsorują bo nie słyszałem?

https://dorzeczy.pl/kraj/546789/tajne-zarobki-dziennikarzy-nowej-tvp-jest-skarga-do-sadu.html   szkoda na ciebie czasu 

LALALa 

Co chciała ukryć ekipa Tomasza Grodzkiego?

Próbowali to ukryć, ale przegrali w sądzie. Odsłaniamy tajemnicę Senatu
Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-probowali-to-ukryc-ale-przegrali-w-sadzie-odslaniamy-tajemni,nId,7498029#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj