jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

hubertuss    4655
26 minut temu, galan99 napisał:

Wynajmujesz mieszkanie? Będzie nowy obowiązek podatkowy. Znamy szczegóły . To też robota rudego .

Większość podatników wynajmujących prywatnie mieszkania nie ma świadomości, że są tzw. podatnikami VAT zwolnionymi. Dziś wynajmujący nie muszą też mieć NIP. Za chwilę, po rewolucji fakturowej, to będzie problem. Dotyczy on również innych podatników zwolnionych z VAT. Dlatego MF chce nałożyć na takich podatników dodatkowe obowiązki. Eksperci spodziewają się dużego zamieszania

Niech będzie wynajem mieszkań to wielka szara strefa gdzie właściciele zarabiają ciężki szmal. Wynajęcie mieszkania około 50 m na Ursynowie w Warszawie to 4500 zł miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4625
8 minut temu, 12Pafnucy napisał:

Może się czytać naucz...😆

znajdź mi info o Monice kurskiej 

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7619
Napisano (edytowany)
6 minut temu, hubertuss napisał:

Niech będzie wynajem mieszkań to wielka szara strefa gdzie właściciele zarabiają ciężki szmal. Wynajęcie mieszkania około 50 m na Ursynowie w Warszawie to 4500 zł miesiąc.

To jak zostanie opodatkowane , to czynsz będzie większy i ucierpią tylko ci co wynajmują .

Rudy szuka kasy i będzie , szukał wszędzie to dopiero początek . Rudemu potrzeba bardzo dużo kasy .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4625
1 minutę temu, 12Pafnucy napisał:

Se znaidz.

Narazie to przyznaj że gapa jesteś...

nie na popniku i innych pisze co innego 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4625

Tomasza Lisa zarobiła na TVP ponad 21 mln złotych

jego zona zwykła dziennikarka 4mln  

Istna fortuna! Aż 21 milionów 209 tysięcy 411 złotych i 66 groszy brutto - dokładnie na taką sumę rachunki TVP wystawiła firma Tomasza Lisa (51 l.

https://polityka.se.pl/wiadomosci/firma-lisa-zarobia-na-tvp-21-mln-aa-QAs7-X8Mp-d6cc.html

 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1319
34 minuty temu, Roman176 napisał:

 

poczytajcie sobie sami ... ktoś zauważył kłamstwo ?

A to już nie 😂ważne kim byli rodzice, sąsiedzi i kim spoktykał się pies autora

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3058
1 godzinę temu, gregor1284 napisał:

Gwarantuje Ci ze stara ostatnie o czym pomyśli to Twoja osoba i co Ty akurat robisz. Nie wspominałeś że swingujeta trochę?

bo mnie jeszcze nie zna 🤣.

taki nowoczesny to jeszcze nie jestem.. moze za rok -dwa 🤣. niedaleko mam od domu mam taki klub. gdy jade tam w sobotnia noc widze samochody klientow.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227
Dnia 16.01.2024 o 17:24, hubertuss napisał:

1 niestety wydaje ci się, ze nie masz urojeń bo twoje teksty pokazują, że jednak masz. 

2 ten punkt jest właśnie dowodem dla punktu pierwszego. gdybyś słuchał co się mówi wiedział byś na czym polega wadliwe powołanie sędziów

3 znowu pokazujesz, że nie słuchasz i snujesz własne urojenia. Realizacja konkretów właśnie trwa i polega na wyrzucaniu pisiorów skąd się da. I to się wyborcom podoba a ty zdaje się i tak na Tuska nie głosowałeś. Więc twoje urojenia nie wiele kogo obchodzą.

Jeśli chodzi o odpolitycznienie spółek czas pokaże jakie to konkursy wymyśla Tusk z Budką. Jedno jest pewne 100 % nikt nie odpolityczni byle by nie robili tego co pisowcy w tych spółkach, dzisiaj 10 zawiadomień do prokuratury po kontrolach NIK i to też wyborcom się podoba. 

Ja dalej uważam żę najlepszym sposobem na odpolitycznienie jest prywatyzacja z zastrzeżeniami w spółkach strategicznych pod groźbą np nacjonalizacji.

4 pogrubiony druk pokazuje, ze guzik rozumiesz z tego co czytasz ja nie stawiałem takiej tezy to twój idol Jarosław postawił taką teze już drugi raz w odniesieniu do drugich wyborów które ponoć pis wygrał i potem pis daje do zrozumienia, że coś tam było nie tak. Więc idź do niego po dowody na dyrdymały które głosi. I przy okazji zapytaj jakimi to specjalnymi aktami chce zmieniać konstytucje w przyszłości. Może ma zamiar się obnażyć w sejmie. On to już ze starości rozum traci a ty od młodego za wiele go nie masz.

1. Zaczynają się wyjazdy ad persona? Skoro ja mam urojenia to weź mi podpowiedź na jedno pytanie: sąd najwyższy jest powołany właściwie czy nie? Bo twój tusk mówi o tym różnie, w zależności czy werdykt mu jest na rękę czy nie.

2. Bardzo dokładnie sprawdzałem co w trawie piszczy, ty widocznie nie, sędzię powołuje prezydent, a do puki prezydent nie odbierze ślubowania od kandydata top jest co najwyżej kandydatem. To stoi w konstytucji, a jeśli nie znasz tych zapisów to każdy kit można ci wcisnąć i będziesz w nie wierzyć jak w wyrocznie...

3. Jakich konkretów? Łamanie prawa, konstytucji, w którym konkretnie punkcie było, albo uchwalanie wszystkiego uchwałą partyjną? A może powiesz mi gdzie jest ta lista 100 konkretów na te 100 dni?

4. Ty udajesz czy naprawdę muszę znaleźć i zacytować twoje stwierdzenie? Zresztą jeśli mnie pamięć nie myli to twoi idole wciąż krzyczeli że wybory są sfałszowane a gdy ich się przycisnęło kręcili że nie sfałszowane a nieuczciwe.

PS. Nie masz zielonego pojęcia kto jest moim idolem, a to że próbujesz na wzór swoich idoli (tuska i budki jak domniemywam) wcisnąć mi kaczyńskiego świadczy jak guzik o mnie wiesz 🤣

  • Like 4

C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630, Axion 850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4204
5 minut temu, jacus napisał:

 

taki nowoczesny to jeszcze nie jestem.. moze za rok -dwa 🤣. niedaleko mam od domu mam taki klub. gdy jade tam w sobotnia noc widze samochody klientow.

Na moje to to może być burdello, ale co? chcesz zostać alfonsem? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4204

Racyl, tobie polityka wypaliła już mózg, żyjesz jeszcze czymkolwiek innym?

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3011
7 minut temu, jacus napisał:

bo mnie jeszcze nie zna 🤣.

taki nowoczesny to jeszcze nie jestem.. moze za rok -dwa 🤣. niedaleko mam od domu mam taki klub. gdy jade tam w sobotnia noc widze samochody klientow.

Ja ...pewnie marzy żeby  poznać taka kaleką  kuternoge z kulasem 🤣

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takeda    336
1 godzinę temu, hubertuss napisał:

Padłą obrona tvp zamknęli posłów Wasika i Kamińskiego szykuje się chyba upadek obrony prokuratury. Barski mięknie. Pis kroczy od porażki do porażki.

taaa a Ko od sukcesu do sukcesu... Naprawdę jesteś lepszym klakierem niż ci co tu agitowali przez lata za Pisem, ba wiernopoddańczo popierasz wszystkie rozwiązania, które w wykonaniu pisu opluwałeś. Lubisz rozliczanie? To może z 19mld co to Tusk z Rostowskim zajebał na inne cele przy okazji przenoszenia czESci OFE do Zusu co? A i Budka czy Tusk też ma ludzi w głębokiej pogardzie jak Kaczor i żadne mydlenie oczu nie pomoże. Próbka chamstwa Tuska. Za chwilę reszta OFe pewnie z lepszym pomysłem na kradzież niż miał pis i majstrowanie przy PPK też się zacznie bo przymiarki już są

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3152
Napisano (edytowany)
19 minut temu, Desperado napisał:

Racyl, tobie polityka wypaliła już mózg, żyjesz jeszcze czymkolwiek innym?

ilość prymitywnego spamu obniża wiarygodność i powagę spamowanego medium
Wątpię aby @racyl sam do tego doszedł czy nawet to było Jego zamiarem zwłaszcza że i bez tego spamu akurat ten temat nigdy nie był i nie będzie wiarygodny.
i tak jak na spamera relatywnie twórczo te śmieci dobiera (rym niezamierzony ale godny powielenia) bo bywali tu już dużo gorsi a że jednostronny ten spam politycznie tylko dowodzi zleceniowość od kogoś... jak to ująć by nie obrazić? ;)

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1319
22 minuty temu, Desperado napisał:

Racyl, tobie polityka wypaliła już mózg, żyjesz jeszcze czymkolwiek innym?

dzięń po dniu są śmichy z pisowców . jak to się nie śmiać jak may więćniów politycznych a ich żony idą do telewizji i opowiadają jak nie umieją ogrzewania podkręcić.

Po 500zł za brali karnowscy, stankowski, sakiewicz,,😂 pietrzak itp

Ziobro rodawał kasę z funduszu sprawiedliwości na wyganianie duchów Harego potera i weganizmu

11 minut temu, dysydent napisał:

ilość prymitywnego spamu obniża wiarygodność i powagę spamowanego medium
Wątpię aby @racyl sam do tego doszedł czy nawet to było Jego zamiarem zwłaszcza że i bez tego spamu akurat ten temat nigdy nie był i nie będzie wiarygodny.
i tak jak na spamera relatywnie twórczo te śmieci dobiera (rym niezamierzony ale godny powielenia) bo bywali tu już dużo gorsi a że jednostronny ten spam politycznie tylko dowodzi zleceniowość od kogoś... jak to ująć by nie obrazić

Te memy są w 90% oparte na tym co ktoś powiedział . Nie ma memów z niczego. W życiu politycznym jak i naszym prywatnym zawsze ktoś coś powie i potem jest z tego beka.

Tak było jest i będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4204

Kruk krukowi oka nie wydziobie, a ty zwariujesz na tym punkcie, o ile już nie masz poważnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3058
35 minut temu, Desperado napisał:

Na moje to to może być burdello, ale co? chcesz zostać alfonsem? O.o

to jedyny lokal do ktorego chadzasz regularnie ?? 

sprawdz sobie co to sa swingersi..

31 minut temu, Bogdan_ja napisał:

Ja ...pewnie marzy żeby  poznać taka kaleką  kuternoge z kulasem 🤣

twoj przyklad dobitnie pokazuje ze lepiej miec zdrowa glowe niz nogi.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racyl    1319
Napisano (edytowany)
9 minut temu, Desperado napisał:

Kruk krukowi oka nie wydziobie, a ty zwariujesz na tym punkcie, o ile już nie masz poważnych problemów.

 

Jak mam zwariować  jak wchodzę i widzę bekę a potem się z wami dzielę. Ja memów nie tworzę , tak samo jak całymi dniami nie siedzę na internecie

Korzystam tylko z tego forum a na facebooku niczego nie piszę i nie wklejam. Chyba już niektórzy zapomnieli że mnie tutaj w lecie i jesieni było mało

Edytowano przez racyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj