jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bogdan_ja    3032
6 minut temu, jacus napisał:

to jedyny lokal do ktorego chadzasz regularnie ?? 

sprawdz sobie co to sa swingersi..

twoj przyklad dobitnie pokazuje ze lepiej miec zdrowa glowe niz nogi.

Żebyś miał głowę to byś się nie dorobil sztucznego przegubu 🤣 ...pilnujesz tera sracza bo jaki rozum taki los 😙

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3072
25 minut temu, Bogdan_ja napisał:

Żebyś miał głowę to byś się nie dorobil sztucznego przegubu 🤣 ...pilnujesz tera sracza bo jaki rozum taki los 😙

twoj pech polega na tym ze nie da sie wszczepic sztucznego mozgu. w sumie gdyby ci tytanowy wszczepili to zadnej roznicy by nie bylo..tylko by ci baniak troche ciezszy zrobil.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3032

Widzę że ci ciąży pustka w głowie na ten przegub ....taki los niedojdy 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7698

Bez jednego wystrzału . Rękami Unii zarządzanej przez zielonych i lewactwo .

Jeśli szybko w Polsce nie znajdzie się osobowość o radykalnych poglądach i siłą przekazu która zatrzyma to szaleństwo obecnie rządzącej koalicji to niebawem obudzimy się w państwie przypominającym Białoruś, w dyktaturze „brukselskich bolszewików” w cale nie dużo lepszych od Putina .

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8599
1 godzinę temu, racyl napisał:

jesieni było mało

Mało cie było, a PIS miesiąc przed wyborami od rana do hola w noc to stary Alfons wychwalał🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarekUA    970

Niemcy strajkują Francuzi Polacy no w nas to maja za nic i puszczają granicę z UA. dla nas ma być ugorowanie i inne dobrodziejstwa... a czy ktoś pomyślał w tym eurokolchozie ile tlenu mnie wyprodukuje ziemia skoro 4% nie będzie rosło nic? psychole. świry ,czuby

  • Like 1

"pionierem najpierw ogłoszonym był , kułakiem potem, a Polakiem-zawsze" Kaziemierz Pawlak
"tylko żalmi naszych mlodych co za kiese po banana wyruszyli wmałpi gaj" Wodecki-raj
""Możesz robić to co chcesz, możesz byc kim chcesz ..." Mesajeh
Rolnictwo to nie wszystko..., ale wszystko bez rolnictwa to h<>J :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5601
Napisano (edytowany)
12 godzin temu, Roman176 napisał:

Kluczowe jest zdanie "

 Posłowie nie otrzymali go w formie pisemnej, został zaprezentowany wyłącznie ustnie z mównicy sejmowej."

Ukradli 300 mld , rządzili 8 lat i nikomu nic za to nie zrobili.

Info dla ciemnych mas.

I jeszcze jedno -  Morawiecki powiedział  "

Ponad 900 mld złotych - tyle w 2015 roku wyniósł dług publiczny. W 2007 roku dług wynosił ponad 500 mld złotych "

......a ile wyniósł po rządach PISu😂

 
Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4665
1 godzinę temu, racyl napisał:

420060787_1586291448851301_7342355707535624318_n.jpg

kiedy paliwo po 5 zł ? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14275
4 godziny temu, hubertuss napisał:

Niech będzie wynajem mieszkań to wielka szara strefa gdzie właściciele zarabiają ciężki szmal. Wynajęcie mieszkania około 50 m na Ursynowie w Warszawie to 4500 zł miesiąc.

Zarabiając na to mieszkanie też jakieś podatki płacili to powinno wystarczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962

Najwyższa Izba Kontroli poinformowała, że dziewięć państwowych spółek kupowało "na specjalnych zasadach" usługi medialne, prawne i doradcze. Izba ustaliła, że na zakup usług medialnych w ramach zawartych ponad 4,6 tys. umów skontrolowane spółki z udziałem Skarbu Państwa wydały w sumie ponad 1 mld zł – od ok. 162 mln zł w 2017 r. do ok. 282 mln zł w 2019 r. - To bardzo dużo - powiedział w programie "Newsroom" WP prof. Michał Romanowski, specjalista w zakresie prawa cywilnego i handlowego. - W skali prawa karnego to wielokrotnie przekracza tzw. szkodę, która jest wielkich rozmiarów. To jest też bardzo niebezpieczne, jeśli chodzi o zasady prawa spółek, a także o funkcjonowanie państwa. W przypadku wyborów prezydencki i parlamentarnych pojawiły się uzasadnione podejrzenia, że pieniądze spółek giełdowych, które są spółkami skarbu państwa były źródłem zasilania kampanii wyborczej jednej opcji politycznej. To jest rzecz niedopuszczalna. Trzeba pamiętać, że spółki skarbu państw gromadzą majątek nas wszystkich.

Rzeczpospolita Polska jest dobrem Wszystkim obywateli. Zatem majątek skarbu państwa jest majątkiem nas wszystkich. Obywatele powierzają majątek w zarzadzanie państwa reprezentowany przez rząd, który to wykorzystuje w ramach spółek prawa handlowego - wyjaśnia ekspert.

 

https://www.money.pl/gospodarka/wydatki-panstwowych-spolek-poza-kontrola-miliard-zl-na-uslugi-medialne-to-niebezpieczne-6985684927182977v.html

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3072

pamietajcie ze ten dabrowski z naszego hymnu to byl niemiec po matce i  w niemieckiej armi sluzyl..taki chichot historii.

11 godzin temu, Bogdan_ja napisał:

Widzę że ci ciąży pustka w głowie na ten przegub ....taki los niedojdy 🤔

twoj umysl jest rownie ostry jak pily w twoim traku.

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7698

Nowy rząd nowe stawki .

Renta alkoholowa. Co to? Jaka jest jej wysokość w 2024 roku?

Renta alkoholowa to potoczna nazwa świadczenia, wypłacanego osobom, które straciły zdolność do wykonywania pracy zarobkowej z powodu naruszenia sprawności organizmu. Osoby o nie wnioskujące, muszą spełnić określone kryteria. Ile wynosi renta alkoholowa w 2024 roku?

 Określeniem tym nazywana jest jednak renta, przyznawana z tytułu niezdolności do pracy - między innymi spowodowanej nadużywaniem alkoholu. 

 

Renta alkoholowa 2024. Ile wynosi?

Wysokość renty z tytułu niezdolności do pracy z powodu choroby alkoholowej, jest uzależniona od stopnia niezdolności, określonego w orzeczeniu lekarskim. Kwota świadczenia może wynieść:

1191 złotych w przypadku częściowej niezdolności do pracy

1588 złotych w przypadku całkowitej niezdolności do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6482
1 minutę temu, galan99 napisał:

Kwota świadczenia może wynieść:

1191 złotych w przypadku częściowej niezdolności do pracy

1588 złotych w przypadku całkowitej niezdolności do pracy.

Ale że co? Ta druga kwota to jak wcale już pić nie można?:lol:

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7698

Sejm w ekspresowym tempie uchwalił pierwszą w tej kadencji ustawę budżetową. Pod każdym względem jest ona rekordowa. Zakłada najwyższe od lat podwyżki dla sfery budżetowej, ale i największą w historii dziurę w finansach państwa. "Fakt" sprawdza, kto zyska, a kto straci w tym roku na podstawie budżetu 2024.

Seniorzy. Nawet 5 tys. 200 zł więcej do emerytury

W budżecie państwa zagwarantowano pieniądze na waloryzację emerytur i rent, a także na trzynastki i czternastki. Te dodatki od tego roku będą wypłacane z budżetu. Już wiadomo, że waloryzacja, jaka będzie mieć miejsce 1 marca, wyniesie nie mniej 11,9 proc. Minimalna emerytura wzrośnie w takiej sytuacji o 189 zł brutto. W kwietniu seniorzy otrzymają trzynastki, a w drugiej połowie roku jeszcze czternastki (przy 11,9 proc. waloryzacji trzynastka i czternastka wyniesie 1 tys. 777 zł 46 gr brutto). W sumie seniorzy mogą dostać w tym roku nawet 4-5 tys. zł więcej do emerytury w tym roku.

Rząd zapewnia, że zagwarantował pieniądze także na drugą waloryzację, choć wciąż nie ma przepisów, które pozwolą drugi raz w tym roku podnieść świadczenia seniorów.

https://www.fakt.pl/pieniadze/budzet-2024-nie-wszyscy-zyskaja-2-mln-osob-straci-spore-pieniadze/1e4b40x

Tak mogą zmienić się wypłaty dla emerytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3032
1 godzinę temu, jacus napisał:

 

twoj umysl jest rownie ostry jak pily w twoim traku.

Ostry to ty masz zapach w kiblach 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4665

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3032
15 minut temu, racyl napisał:

Ale za to ponoć tej samej orientacji seksualnej 🤣🤣🤣🤣🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3072

tobie wolno a im nie ??

21 minut temu, Bogdan_ja napisał:

Ostry to ty masz zapach w kiblach 😁

to chyba twoj ulubiony zapach,jesli oddales pol gospodarki, zeby twoj syn codziennie go w pokojach wachal ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj