jahooo

Polityka okiem rolnika 2024

Polecane posty

mirro    6439
2 godziny temu, jahooo napisał:

zawsze było tak, że w kraju, gdzie jednostka nic nie ma  zbiera się armię, która grabi kraj, gdzie jednostka coś ma, jak w 1920 roku sowieci

Przecież na Ukrainę teraz też przyjechali po pralki telewizory i kobiety.:lol:

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takeda    336
44 minuty temu, hubertuss napisał:

@nieNiestety jakoś trzeba z tego burdelu który zrobił pis wybrnąć. wszystko inne w tym decyzje i to co legalnie zaszło w wymiarze sprawiedliwości nie może być zakładnikiem trwania tam pisowskich pachołków. Którzy wiadomo o co walczą. O bezkarność dla swoich. NIK właśnie podał wyniki przeprowadzanych kontroli w spółkach grupy Orlen PZU i link 4. Są grube nadużycia wypompowane setki milionów na jakiś fundacje. W kilku spółkach nie wpuszczono w ogóle kontrolerów. I teraz to poszło do prokuratury i widać już o co pis walczy.

Na darowizny z 6 spółek które zgłoszono do prokuratury poszło ponad 800 milionów z czego 81 % na fundacje w tym 4 które zgłoszono do prokuratury. To teraz widać dlaczego pis tak się broni. Po Wasiku i Kamińskim widzą już, że litości nie będzie.

Zapuszkowanie Wąsika i Kamińskiego popiera ponad 40 % społeczeństwa przeciw jest poniżej 30. Jeszcze kilka takich aresztowań i popierać to będzie 80 % a wam się będzie na ulicy wstyd przyznać, ze z pisu.

nie sorki ale to nie jest robienie porządku, tylko wymiana burdelmamy.

A ty widzę jak i połowa zwolenników obecnej władzy to hipokryci, pis nie może robić co chce bo to złe konstytucja, praworządnośc itp, a jak KO i pachołki robią dokładnie to samo, ale wykazują się jak na razie jeszcze większą amatorką niż poprzednia władza to nagle nie przeszkadza . Hurra, umarł Lenin, niech Zyje Stalin i takie to durnowate podejście

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4654
Napisano (edytowany)

Nie nie robią tego samego oni przywracają to co jest zgodne z prawem i konstytucja. Natomiast pis wprowadzał wiele zmian nie zgodnych z prawem i konstytucją. Może sposób naprawy psucia prawa jakie robił pis nie zawsze jest elegancki ale ma być skuteczny.  Zresztą pis wiele rzeczy łamiąc prawo robił nie udolnie. Przykładem tego Barski i jego powrót z emerytury do prokuratury na podstawie nie aktualnych przepisów które obowiązywały tylko 2 miesiące a Barski wracał ze 3 czy 4 lata po tym okresie. Dlatego teraz nie trzeba go odwoływać z wykorzystaniem procedury uwzgledniającej prezydenta. Inne przekłady to np rada mediów narodowych ciało niezgodne z konstytucją i wiele wiele innych. Duda i pis nawet nie umieli ułaskawić swoich posłów. A wystarczyło wtedy poczekać z miesiąc czy dwa i odbyć pełną procedurę i poczekać na prawomocny wyrok i dzisiaj tylko by się śmiali.

Edytowano przez hubertuss
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3152
Napisano (edytowany)
59 minut temu, hubertuss napisał:

oni przywracają to co jest zgodne z prawem i konstytucja. Natomiast pis wprowadzał wiele zmian nie zgodnych z prawem i konstytucją.

prawa i konstytucje bywają różne i warto by ustalić który kacyk które sobie co wybrał i zamierza bronić
żadne prawo ni konstytucja nie powinny być fundamentalnymi wyroczniami bo fundamentalizm sam w sobie jest złem i trudno ocenić kto obecnie większymi fundamentalistami w Polsce bo nawet dawni liberałowie bronią czegoś co przecież można od podstaw wymyślić czy modyfikować w dowolny sposób.

równie dobrze można dopisać do konstytucji że osoby o nazwisku Tusk lub Kaczyński nie mają prawa rządzić i rozstrzelanie jednego czy drugiego będzie jak najbardziej w "obronie (takiej) konstytucji"
 

stado głupiego bydła wdaje się w dyskusje popisując się wiedzą na temat który nie istnieje :P

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikidaniel    227
Dnia 12.01.2024 o 21:40, hubertuss napisał:

Gdybyś choć trochę słuchał tego co się w kraju dzieje zamiast snuć swoje urojenia to byś wiedział co i jak i sie nie osmieszął. 

KRS szykowana jest ustawa która stanowi, że będą tam sędziowie wybierani przez sędziów. Gasiuk Pichowicz i podobnie to etap przejściowy by zablokować psucie sądownictwa przez pis "zatruwaniem" go wadliwie powołanymi sędziami. Oczywiście Dudeł może nie podpisać i pewnie nie podpisze to odwlecze się o kilkanaście miesięcy ale to będzie wiec zostaw to juz bo to nie dla ciebie nie na twoja głowę.

Sprawa druga spółki i odpolitycznienie. Trzeba było słuchać Tuska dzisiaj. Zamiast snuć swój bełkot. Bo ty pewnie dalej w Bieńkowską wierzysz. Jak już chcesz krytykować to chociaż posłuchaj zamiast snuć urojenia. 

O dowody na sfałszowane wybory pytaj Kaczyńskiego bo to on po raz już drugi zaczyna bredzić że coś było nie tak z wyborami które jego partia wygrała jak samorządowe przed laty. 

1. Słucham z różnych źródeł, a najlepiej prosto całe wypowiedzi, więc nie mam żadnych urojeń, za to ty widocznie wierzysz w jedna wyrocznię bezkrytycznie.

2. Psucie sądownictwa? Co ty pleciesz? Wadliwie powołani sędziowie? Wiesz jak się sędziów powołuje? W konstytucji stoi jak byk, ale pewnie nie wiesz tego bo konstytucję to ty widziałeś najwyżej na zdjęciu. 

3. Słuchałem tuska, wciąż czekam na te 100 obietnic na 100 dni, wciąż czekam aż wreszcie jakieś obietnice zacznie spełniać, ciekawi mnie czemu klepnął projekt pisowskiego budżetu skoro powtarzał że jest taki starszy deficyt i masakryczna dziura budżetowa. A to w co wierzę to tobie nic do tego. Ty sobie wierz w tyska skoro tak chcesz, mnie do tego nic.

Odpolitycznienie? Wierzysz w to? Przypomnij sobie jak wyglądały spółki skarbu państwa zanim pisdusie nastali, wszystkie spółki prywatyzować bo zysku nie przynoszą, tylko straty, takie spółki jak LOT miały iść pod młotek bo za PO nie przynosiły zysku, za pisu nagle okazało się że takie są zyski że chcieli niemieckie linie kupić. Orlen? Dochody pod zarządem nieudaczników z pisu są 10 razy wyższe niż podczas rządów tuska i jego "niezależnych" specjalistów.

4. Postawiłeś tezę że wybory sfałszowane, to teraz pokaż dowody na potwierdzenie słów, choćby zastrzeżenia, a ty zmieniasz temat na kaczyńskiego, rozum już tak przesiąknięty szczujnią na pis że z normalnym myśleniem źle już jest?

  • Like 3

C328, U-912, R 103-54, Ares 710, Ares 630, Axion 850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1004
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, hubertuss napisał:

Nie nie robią tego samego oni przywracają to co jest zgodne z prawem i konstytucja. Natomiast pis wprowadzał wiele zmian nie zgodnych z prawem i konstytucją. Może sposób naprawy psucia prawa jakie robił pis nie zawsze jest elegancki ale ma być skuteczny.  Zresztą pis wiele rzeczy łamiąc prawo robił nie udolnie. Przykładem tego Barski i jego powrót z emerytury do prokuratury na podstawie nie aktualnych przepisów które obowiązywały tylko 2 miesiące a Barski wracał ze 3 czy 4 lata po tym okresie. Dlatego teraz nie trzeba go odwoływać z wykorzystaniem procedury uwzgledniającej prezydenta. Inne przekłady to np rada mediów narodowych ciało niezgodne z konstytucją i wiele wiele innych. Duda i pis nawet nie umieli ułaskawić swoich posłów. A wystarczyło wtedy poczekać z miesiąc czy dwa i odbyć pełną procedurę i poczekać na prawomocny wyrok i dzisiaj tylko by się śmiali.

Myślałem że tylko PISiory prały ludziom mózgi -niestety PO robiło to samo .Bez problemu przyjmę i poprę uzasadnienie oni tak robili teraz czas na nas na tych samych zasadach ale powoływanie się na prawo i konstytucję jest dalece nie na miejscu .                                                                                                            A99% społeczeństwa nie potrafi znaleźć przeczytać i zrozumieć artykułów prawa -ale paplać w tym temacie są przodownikami po obu stronach fanatyzmu 

Edytowano przez v11
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3152
Napisano (edytowany)

jedni i drudzy to tylko śmierdzące kłamstwem świnie żrące się między sobą o koryta i nie pomagajmy im broniąc tych czy tamtych a utrudniajmy jak się da traktowanie urzędów publicznych za klucze do intratnych stanowisk w biznesie. kierunek powinien być odwrotny
oni nie mają na nas liczyć a mają się nas bać a im wcześniej to nastąpi tym mniej dramatyczniej przebiegnie

platfusy kwestionują ciągłość władzy prawa w Polsce bardziej jawnie niż poprzednio pisdzielce i nie po to mamy podzielone opinie elektorskie jakie mamy aby którakolwiek z tych band ze szczętem wywracała prawny stolik nawet jeśli jakieś śrubki w tym stoliku podokręcali przeciwnicy.
Śrubki sobie mogą zamieniać ale całości niech ni jedni ni drudzy się nie ważą ruszać inaczej jak we wspólnym porozumieniu i zgodzie. Jeśli za tej kadencji to nie nastąpi to będzie to ostatnie z ogniw rządów PO-PiSu w Polsce

ciekawe czy zdają sobie sprawę z groźby że w najbliższych wyborach do eurespędu możemy wysłać najwięcej i to wcale nie dla jaj ... z konfy? xD

Edytowano przez dysydent
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6439
Napisano (edytowany)
17 minut temu, dysydent napisał:

jedni i drudzy to tylko śmierdzące kłamstwem świnie żrące się między sobą o koryta

Dysydencie drogi ( że tak rozpocznę) a to zmuszon jestem przypomnieć Ci iż zauważyć raczyłeś  , choć pewnie z rok wcześniej iż ( tu dosłownej wypowiedzi nie przytocze, albowiem okrutnie dziś leniwy jestem i szukać mnie się nie chce) "PiS wprowadza chaos i pewnie będzie oczekiwał co się z niego wyłoni, albo urodzi".

Tak więc chyba teraz najlepiej widać, co się urodziło i jaka to poczwara, czyli jednak sposób był ch,jowy i efekty również. Może jednak trza wrócić do jakiegoś puntu i to bez względu na ryki poczwar z tego chaosu i wrzaski tych co ich narodzin oczekiwali? Reasumując, niech obecni roz,iżdzą ostatki tego "post chaotycznego" tworu bo reformować ani naprawiać się tego nie da? Oczywiście gwarancji żadnej na spektakularne sukcesy dać nie mogę.

Edytowano przez mirro
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takeda    336
17 minut temu, dysydent napisał:

ciekawe czy zdają sobie sprawę z groźby że w najbliższych wyborach do eurespędu możemy wysłać najwięcej i to wcale nie dla jaj ... z konfy? xD

myślę, żre mają to głęboko w poważaniu, w końcu kiedyś LPR Giertycha miała najwięcej euroosłów. Z resztą patrząc na głosowania to i tak zbyt często bylejaki, bruździński, biedrona czy czerwony leszek stoją zgodnie po drugiej stronie barykady i to często w kwestiach szkodzących szaremu Kowalskiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4654
58 minut temu, dzikidaniel napisał:

1. Słucham z różnych źródeł, a najlepiej prosto całe wypowiedzi, więc nie mam żadnych urojeń, za to ty widocznie wierzysz w jedna wyrocznię bezkrytycznie.

2. Psucie sądownictwa? Co ty pleciesz? Wadliwie powołani sędziowie? Wiesz jak się sędziów powołuje? W konstytucji stoi jak byk, ale pewnie nie wiesz tego bo konstytucję to ty widziałeś najwyżej na zdjęciu. 

3. Słuchałem tuska, wciąż czekam na te 100 obietnic na 100 dni, wciąż czekam aż wreszcie jakieś obietnice zacznie spełniać, ciekawi mnie czemu klepnął projekt pisowskiego budżetu skoro powtarzał że jest taki starszy deficyt i masakryczna dziura budżetowa. A to w co wierzę to tobie nic do tego. Ty sobie wierz w tyska skoro tak chcesz, mnie do tego nic.

Odpolitycznienie? Wierzysz w to? Przypomnij sobie jak wyglądały spółki skarbu państwa zanim pisdusie nastali, wszystkie spółki prywatyzować bo zysku nie przynoszą, tylko straty, takie spółki jak LOT miały iść pod młotek bo za PO nie przynosiły zysku, za pisu nagle okazało się że takie są zyski że chcieli niemieckie linie kupić. Orlen? Dochody pod zarządem nieudaczników z pisu są 10 razy wyższe niż podczas rządów tuska i jego "niezależnych" specjalistów.

4. Postawiłeś tezę że wybory sfałszowane, to teraz pokaż dowody na potwierdzenie słów, choćby zastrzeżenia, a ty zmieniasz temat na kaczyńskiego, rozum już tak przesiąknięty szczujnią na pis że z normalnym myśleniem źle już jest?

1 niestety wydaje ci się, ze nie masz urojeń bo twoje teksty pokazują, że jednak masz. 

2 ten punkt jest właśnie dowodem dla punktu pierwszego. gdybyś słuchał co się mówi wiedział byś na czym polega wadliwe powołanie sędziów

3 znowu pokazujesz, że nie słuchasz i snujesz własne urojenia. Realizacja konkretów właśnie trwa i polega na wyrzucaniu pisiorów skąd się da. I to się wyborcom podoba a ty zdaje się i tak na Tuska nie głosowałeś. Więc twoje urojenia nie wiele kogo obchodzą.

Jeśli chodzi o odpolitycznienie spółek czas pokaże jakie to konkursy wymyśla Tusk z Budką. Jedno jest pewne 100 % nikt nie odpolityczni byle by nie robili tego co pisowcy w tych spółkach, dzisiaj 10 zawiadomień do prokuratury po kontrolach NIK i to też wyborcom się podoba. 

Ja dalej uważam żę najlepszym sposobem na odpolitycznienie jest prywatyzacja z zastrzeżeniami w spółkach strategicznych pod groźbą np nacjonalizacji.

4 pogrubiony druk pokazuje, ze guzik rozumiesz z tego co czytasz ja nie stawiałem takiej tezy to twój idol Jarosław postawił taką teze już drugi raz w odniesieniu do drugich wyborów które ponoć pis wygrał i potem pis daje do zrozumienia, że coś tam było nie tak. Więc idź do niego po dowody na dyrdymały które głosi. I przy okazji zapytaj jakimi to specjalnymi aktami chce zmieniać konstytucje w przyszłości. Może ma zamiar się obnażyć w sejmie. On to już ze starości rozum traci a ty od młodego za wiele go nie masz.

45 minut temu, PRZMAS19821982 napisał:

 

tnegczqfjcYGeV8Z.jpg

 

Wawer dzisiaj wręcz się kompromitował na mównicy sejmowej. Jakie odroczenie? Jakie rozmowy o czym? Jaki reset?  Pis bez np wypuszczenia Wasika i Kamińskiego nie zrobi żadnego resetu. A druga strona już wyraźnie zapowiedziała, ze nie będzie robić ustępstw pisowi polegających na łamaniu prawa i omijaniu go. Konfa po prostu próbuje w obliczu spadających sondaży jakoś się pokazać. Reset może w tv p. Kaczyński wyrażanie powiedział, ze opozycja musi mieć telewizję dla siebie. Patrz by w niej pluć jadem w rząd. To jaki reset ci z konfy chcą zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3152
Napisano (edytowany)

oj tam. wybierzemy czy nie ale postraszyć konfą obecnych zawsze można ;)

21 minut temu, mirro napisał:

Dysydencie drogi ( że tak rozpocznę) a to zmuszon jestem przypomnieć Ci iż zauważyć raczyłeś  , choć pewnie z rok wcześniej iż ( tu dosłownej wypowiedzi nie przytocze, albowiem okrutnie dziś leniwy jestem i szukać mnie się nie chce) "PiS wprowadza chaos i pewnie będzie oczekiwał co się z niego wyłoni, albo urodzi".

Tak więc chyba teraz najlepiej widać, co się urodziło i jaka to poczwara, czyli jednak sposób był ch,jowy i efekty również. Może jednak trza wrócić do jakiegoś puntu i to bez względu na ryki poczwar z tego chaosu i wrzaski tych co ich narodzin oczekiwali? Reasumując, niech obecni roz,iżdzą ostatki tego "post chaotycznego" tworu bo reformować ani naprawiać się tego nie da? Oczywiście gwarancji żadnej na spektakularne sukcesy dać nie mogę.

a no coś przypominam i z identycznych jak Twoje powodów nie sprawdzę czy czasem akurat wtedy nie było ciągiem dalszym mojej myśli że szykuje grunt jeszcze gorszym od siebie?

no i co się zmieniło? budżet jeszcze bardziej socjalny i gospodarczo dewastacyjny właśnie teraz gdzieś czy chwalą czy uchwalili, media publiczne jak nie były surowym i obiektywnym cenzorem władzy tak nie są, "nachamizm" prawny tylko wzrósł a po szosach szlajają się coraz większe bandy pokazowe jak nie jednych to drugich jak by nie było parlamentu na równoważenie sił społecznych.

ja nie widzę poprawy a eskalację pisowskich metod tylko "wartości judeochrześcijańskie" zamieniono na "prawnokonstytucyjne" co jedno i drugie to czysta abstrakcja nawet u ich propagatorów

za kilka dni góra tygodni już widzę że argumentów mi tylko przybędzie.

Edytowano przez dysydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4654
17 minut temu, mirro napisał:

Dysydencie drogi ( że tak rozpocznę) a to zmuszon jestem przypomnieć Ci iż zauważyć raczyłeś  , choć pewnie z rok wcześniej iż ( tu dosłownej wypowiedzi nie przytocze, albowiem okrutnie dziś leniwy jestem i szukać mnie się nie chce) "PiS wprowadza chaos i pewnie będzie oczekiwał co się z niego wyłoni, albo urodzi".

Tak więc chyba teraz najlepiej widać, co się urodziło i jaka to poczwara, czyli jednak sposób był ch,jowy i efekty również. Może jednak trza wrócić do jakiegoś puntu i to bez względu na ryki poczwar z tego chaosu i wrzaski tych co ich narodzin oczekiwali? Reasumując, niech obecni roz,iżdzą ostatki tego "post chaotycznego" tworu bo reformować ani naprawiać się tego nie da? Oczywiście gwarancji żadnej na spektakularne sukcesy dać nie mogę.

Mnie tylko zastanawia geneza poczęcia tej poczwary. Powołanie Barskiego ze stanu spoczynku na podstawie ustawy która przestała obowiązywać kilka lat wcześniej bo miała w sobie zapisany określony czas obowiązywania. To głupota czy pewność siebie, że co się nie zrobi to i tak będzie ok bo się będzie rządzić do końca świata? A przecież takich przykładów ewidentnego złamania przepisów czy konstytucji jest cała masa. Czy tam tacy głupi wszyscy czy pycha ich zgubiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takeda    336

@hubertuss naprawdę dobrze ci idzie, jak nie zwolnisz tempa to najdalej do wielkanocy powinieneś dostać honorowy order im. Holeckiej. Brawo

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1952
mirro napisał:

17 minut temu, dysydent napisał:

jedni i drudzy to tylko śmierdzące kłamstwem świnie żrące się między sobą o koryta

Dysydencie drogi ( że tak rozpocznę) a to zmuszon jestem przypomnieć Ci iż zauważyć raczyłeś  , choć pewnie z rok wcześniej iż ( tu dosłownej wypowiedzi nie przytocze, albowiem okrutnie dziś leniwy jestem i szukać mnie się nie chce) "PiS wprowadza chaos i pewnie będzie oczekiwał co się z niego wyłoni, albo urodzi".

Tak więc chyba teraz najlepiej widać, co się urodziło i jaka to poczwara, czyli jednak sposób był ch,jowy i efekty również. Może jednak trza wrócić do jakiegoś puntu i to bez względu na ryki poczwar z tego chaosu i wrzaski tych co ich narodzin oczekiwali? Reasumując, niech obecni roz,iżdzą ostatki tego "post chaotycznego" tworu bo reformować ani naprawiać się tego nie da? Oczywiście gwarancji żadnej na spektakularne sukcesy dać nie mogę.

Tak! Tak! Tak! Palić, gwałcić rozpier...alać! To do mnie przemawia. Po konkretnej jatce jest conajmniej jeden solidny punkt startu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysydent    3152
5 minut temu, DTaras napisał:

Tak! Tak! Tak! Palić, gwałcić rozpier...alać! To do mnie przemawia. Po konkretnej jatce jest conajmniej jeden solidny punkt startu.

coś w tym jest bo jeden taki co gasił to mu immunitet odebrali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takeda    336
8 minut temu, DTaras napisał:

Tak! Tak! Tak! Palić, gwałcić rozpier...alać! To do mnie przemawia. Po konkretnej jatce jest conajmniej jeden solidny punkt startu.

no wiesz ja już słyszałem głosy, że najwyższy czas na porządną wojnę domową, której nigdy nie mieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1952
jahooo napisał:

człowiek zazwyczaj broni tego, co posiada, jak nic nie posiadasz, a większość twojego majątku to własność banku, to będzie ci zależeć na tym, aby tego bronić ?

Powiem Ci... Ja po rozum późno do głowy poszedłem ale samo chodzenie i robienie swojej roboty szybko popada w rutynę a i w krew niestety. Zaczyna się karuzela błędnego koła. Forsa gdzieś tam jest ale szybko przestaje mieć znaczenie. Człowiek zaczyna bronić prawa do własnej swobody bo taki sarkazm Polaka jest zupełnie inny niż amerykański i potrzebne jest podwórko do jego uprawiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1952

Rozum przyszedł jak sobie siadłem na lotnisku i słuchałe dawno niesłyszanej mowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj