superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2024

Polecane posty

Janeczko    67

Jest sens się bawić w folię ? Nie lepiej już najtańsza blachę albo eurofale co się kupi ? Czasem można kupić z demontażu ocynkowana blachę i do tego taśmę dekarska i blacha lux 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    791
6465 napisał:

Mam dwa takie i bardzo mnie się podoba, będę stawiał 3

2 minuty temu, Grzechooo napisał:

Mam trzy wewnętrzne a dach ma być zmieniany na tym właśnie budynku.

 

Ja też najpierw postawiłem te dwa a w ubiegłym roku jeszcze jeden, mam w planach jeszcze ten podajnik zmienić na wyższy, nawe już mam na oku tylko jestem na etapie negocjacji 9m chcą za 10k. 50t wydajności.


Janeczko napisał:

Jest sens się bawić w folię ? Nie lepiej już najtańsza blachę albo eurofale co się kupi ? Czasem można kupić z demontażu ocynkowana blachę i do tego taśmę dekarska i blacha lux 

po UJ? mam zamówiona blachę z kocem i fachowców na maj i nic nie trzeba przykrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4271

Lipna sztuka się trafiła, czy co go może boleć? Myślałem, że może przewód, ale podpiąłem w innym miejscu i też lipa. Kupiłem jakiś czas temu dwie sztuki - jedna świeci super, a ta poświęciła łącznie ze dwie godziny, bo tylko parę razy włączałem i tak o to wygląda. Tak jak pisałem - myślałem, że to przewód, bo po włączeniu na chwilę rozbłyska normalnie, potem przygasa i co jakiś czas rozbłyśnie normalnie. Myślałem, że rozbiórkę i wymienię przewód jeszcze przy lampie, ale jest nierozbieralna.

 

IMG_20240227_162906713_copy_1148x2040.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12428

Muszę kupić olej na dolewkę. Myślicie że w Grene z beczki luzem będzie dobry, czy nie żydzić i kupić w plastikowej bańce 5l? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12428

Fuchs stou 10w30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186

Ja jak w grene zobaczyłem cenę turdusa 20l to sobie odpuściłem kupowanie tam olejów...

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9986
7 minut temu, 6465 napisał:

Fuchs stou 10w30

Luzem mają ok. 

5 minut temu, wlamaj1 napisał:

Ja jak w grene zobaczyłem cenę turdusa 20l to sobie odpuściłem kupowanie tam olejów...

Po ile ? 

W 5l kupowałem po 16 zł 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7906
2 minuty temu, wlamaj1 napisał:

370 zł za 20l...

To już lepiej mobil delvac kupić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9266
1 godzinę temu, daron64 napisał:

Lipna sztuka się trafiła, czy co go może boleć? Myślałem, że może przewód, ale podpiąłem w innym miejscu i też lipa. Kupiłem jakiś czas temu dwie sztuki - jedna świeci super, a ta poświęciła łącznie ze dwie godziny, bo tylko parę razy włączałem i tak o to wygląda. Tak jak pisałem - myślałem, że to przewód, bo po włączeniu na chwilę rozbłyska normalnie, potem przygasa i co jakiś czas rozbłyśnie normalnie. Myślałem, że rozbiórkę i wymienię przewód jeszcze przy lampie, ale jest nierozbieralna.

 

IMG_20240227_162906713_copy_1148x2040.jpg

pewnie jakiś zimny lut w środku, oddaj komuś, kto wie o co chodzi, jak da się rozebrać, to poprawi luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4271

 Nie no napisałem, że jest nierozbieralna - wygląda jakby przód był wklejony w obudowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1458

Jak się da, oddaj na gwarancji. Nie ma sensu kombinować. A miałem dobre zdanie o Ledvance...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186

Jak już jesteśmy przy ledach - ma ktoś jakieś doświadczenie z taką lampą zamontowaną jakieś trzy metry nad ziemią?

https://allegro.pl/oferta/zakrzywiony-panel-lampa-robocza-light-bar-180w-10-30v-32-combo-osram-14399555417?utm_source=coma_email&utm_medium=50b90101292838a828d545e522c3167eb07f2413&utm_content=14399555417&utm_campaign=725ae8aa-ab15-4eec-809e-612ed192d46e

Powinna świecić dobrze ale na takiej wysokości to nie jestem pewien. Mam doświadczenie z lampami żarowymi i tam czym wyżej tym gorzej. W zetorze to jeszcze jako tako ale w pronarze to niespecjalnie  - dwie plamy jedna bliżej, druga dalej - jedne są chyba robocze a drugie dalekosiężne (te oryginalne)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1690
2 godziny temu, 6465 napisał:

Fuchs stou 10w30

Śmiało.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaMel    30

Witam,

jaka wartość ma taka belka z redlacami z accorda 4.5m? Raczej mi się nie przyda i waham się nad sprzedażą 😉

IMG_3921.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9266

tak na oko 200zł za redlicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12214
wlamaj1 napisał:

370 zł za 20l...

to tanio czy drogo 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19818
12 minut temu, jahooo napisał:

tak na oko 200zł za redlicę

Jasiu ochu....ałeś?

@grigaGrzesiek weź no ich uświadom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9266
Przed chwilą, soltys48 napisał:

Jasiu ochu....ałeś?

@grigaGrzesiek weź no ich uświadom 

że co, za tanio ? po tyle mi się przewijało, sam chcę nadbudować isarię na agregat i by mi takie pasowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3686
Napisano (edytowany)
19 minut temu, jahooo napisał:

tak na oko 200zł za redlicę

To razem z siewnikiem chyba? 

Edytowano przez superfarmer02
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1082
soltys48 napisał:

12 minut temu, jahooo napisał:

tak na oko 200zł za redlicę

Jasiu ochu....ałeś?

@grigaGrzesiek weź no ich uświadom 

Ile chcecie takich redlic. Mogę na wagę sprzedać. Wartość redlicy stopniowe Accord to 20-70zl za idealną. To są czeskie więc jak ktoś da 30-40zl za sztukę to powinieneś skakać z radości. Komplet talerzowych kosztuje 6-7tys na 3m

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj