Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pcheella    87
Dnia 22.07.2023 o 10:27, mysza103 napisał:

 A teraz są ? jak polifoska kosztuje ponad 3,5 tys , a import 1 tys taniej i więcej ( składniki porównywalne )

Co to za import masz i po ile)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3951
7 godzin temu, jajonasz napisał:

No napisałeś prawdę objawioną, którą wszyscy znamy od dawna, więć jakiej reakcji się spodziewałeś. Od jakiego czasu zgrywasz eksperta od wszystkiego, ale z tym zakazem importu to Ci się totalnie odkleiło, import był, jest i będzie. Orlen już produkuje nawozy i jakoś nie dał rady zatrzymać importu 

Odkleiło to ciebie bo nie potrafisz przeczytać co jest napisane i zrozumieć. Nie dziwie się że rolników nie traktują poważnie jak nawet nie potrafią przeczytać że zrozumieniem

Druga sprawa to śmieszą mnie takie osoby jak ty które nie potrafią merytorycznie się wypowiedzieć 

Edytowano przez krzychu121
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2042

Z pl idą nawozy do UA 

Hurt b0 po 6.18

Edytowano przez Damianek20
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pcheella    87
3 godziny temu, Damianek20 napisał:

Z pl idą nawozy do UA 

Hurt b0 po 6.18

Ja zamawiałem dwa tygodnie temu to po 6.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1362

1. bo rolnicy mają cienko z ke$zem, oni  to wiedzą, mają różne raporty...

2. wybory...

 


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitekk    61

Ja znam takich co jeszcze za nawozy za ten sezon nie popłacili a gdzie zamawiać/kupić na następny...

  • Like 1

"Każdy istniejący porządek ma to do siebie, że trzeba go bez przerwy robić."

@Pitekk All right reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

oj nie gadaj. 

tu af. 

plony minimum 10 

z 3 lata w magazynie można przechowywać, a w drugim na 3 lata do przodu, środki produkcji. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik6    114

jezeli mam na fakturze mocznik import,to lapie sie to na dopłaty?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620

Tak, a jak już przy tym temacie to co wpisujecie w pkt. VII i VIII jako otrzymaną pomoc?\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam131    307

Ja wczoraj byłem z wnioskiem i pytałem o to i tak w pkt. VII pani zakazała zaznaczyć,że nie otrzymałem pomocy,a w pkt. VIII zaznaczyć,że otrzymałem pomoc i zaznaczyć punkt 1 i pani ołówkiem napisała,że chodzi o nawozy czyli dopłatę z zeszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3061

to dobrze ze olowkiem bo bedzie mogla zmazac 😂

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxer    127

Rozsiewał ktoś tą Polifoskę 7? Może robił jakieś badania? Niby to legitny produkt, ale na głównej stronie polifoski go nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8545
1 godzinę temu, kazik6 napisał:

jezeli mam na fakturze mocznik import,to lapie sie to na dopłaty?

 

Nie, bo dopłaty mają wspomagać Grupę Azoty a nie Putina😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620

U mnie poli 7 -3tys, poli 6 -3,4tys, poli 8 -3,5tys,  fosforan - 3tys , korn kali 1,8 wszystko brutto 

Z tego co widzę jakies 400zł więcej sobie liczy niż tu piszecie masakra, tyle że wszystko ma, a inni w okolicy raczej olali PK - pewnie nie chcieli sami brać po takich cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2470
1 godzinę temu, Dastan napisał:

U mnie poli 7 -3tys, poli 6 -3,4tys, poli 8 -3,5tys,  fosforan - 3tys , korn kali 1,8 wszystko brutto 

Z tego co widzę jakies 400zł więcej sobie liczy niż tu piszecie masakra, tyle że wszystko ma, a inni w okolicy raczej olali PK - pewnie nie chcieli sami brać po takich cenach.

Ja zamówiłem korn kali po 1640zł brutto i Ultre DAP bleck po 2950 zł brutto ilości detal

1 godzinę temu, Roxer napisał:

Rozsiewał ktoś tą Polifoskę 7? Może robił jakieś badania? Niby to legitny produkt, ale na głównej stronie polifoski go nie ma :/

Nie ma oficjalnie poli 7 na stronie azotów , bo ten nawóz to import wschodni , tylko idzie pod skrzydłami azotów w obieg 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2470
47 minut temu, boogie7 napisał:

Ostatnio pisałeś że całe auto 🤔

Ostatnio pisałem że mamy zamiar zamówić w trzech 14-15 ton korn kali i resztę DAPu żeby był cały skład , ale wiesz jak to są spółki jeden zrobił badania gleby i wyniki dopiero nie wcześniej niż za 3 tygodnie będzie miał , a na tym chciałby się oprzeć z ilością zamówionego nawozu , drugiemu , na razie by tylko może wziął pod sam rzepak , a potem się zobaczy , i na tym się skończyło że  w Agroloku zamówiłem sobie 6 ton korn koli , a fosforu DAPu już nie mieli na stanie , więc w innym miejscu zamówiłem znalazłem ULTRE DAP i też zamówiłem 4 tony , z Agroloku miałem sms że korn kali będzie jutro lub po jutrze , a ULTRA Dap w innym miejscu , powiedziałem żeby przywiezli koło 10 sierpnia, tak sprawa wygląda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
theta    150

potwierdzenie że Polska m in odpowiada za sankcje na potas z Białorusi to nie dziwcie się się cenom polifosek etc, ale dopłat nie zrobią bo wina Putina że sami się blokujemy przed importem ot logika

https://forsal.pl/swiat/unia-europejska/artykuly/8975917,ue-w-koncu-uzgodnila-sankcje-wobec-bialorusi-polska-chcialaby-bardzi.html

 

 

Edytowano przez theta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez lucekxxx
      This could be your lucky break, enter now!
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj