Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Krzysztof81    3915

Na wschofzie mówią: Pożyjom uwidziom. Jak na razie to nie idzie nic w dobtym kirrunku.

46 minut temu, boogie7 napisał:

Większego zbydlęcenia jak za "rządów" wykolejeńców pisowskich, nigdy nie będzie. A ściana wschodnia nadal wyje z bólu... 🤦

A ty przypadkiem nie wychwalałeś Kołodziejczaka? Wylazłeś z nory? Naszczał na ciebie a mówisz że to deszcz?

  • Like 2
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogie7    506

Bzdura aż w oczy razi, to co napisałeś !  o niejakim Kołodziejczaku (czyku) ?,  to ja nie tak dawno dopiero usłyszałem 😎  Nigdy nie byłem zwolennikiem jakichkolwiek "krzykaczy", w przeszłości także A. Leppera, którego uznawałem za wiejskiego tępaka w tamtym czasie... Nie jestem również fanem Tuskich, ale ktoś musi wreszcie ukrócić to rozpasane do granic zwykłej przyzwoitości, pisiorstwo. Znam osobiście posła PO z mojego miasta powiatowego (kilkakrotnie korzystałem z jego biura poselskiego) i ciągle powtarza, "będzie pisowców bolało tak, jak nigdy by się tego nie spodziewali". Czyli KO ma niejako ustalony plan działania w kwestii byłego obozu rządzącego...

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1005
Napisano (edytowany)

Z deszczu pod rynnę z gówna w placek  finansowo nie narzekam ale co mi po takich rządach ? jest dokładnie to co było a to dopiero początek -ponoć nowa miotła na początek dobrze sprząta ,strach pomyśleć co będzie za kilka miesięcy czy lat .Może mam wypaczony pogląd ale nawet Polsat włazi Tuskowi . Nawozy będą w chorendalnych cenach a rolnicy będą to tolerować w imię demokracji 

Edytowano przez v11
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogie7    506
39 minut temu, krzychu121 napisał:

Albo masz jeszcze mleko pod nosem albo klapki na oczach i nie pamiętasz co się działo za rządów po-psl. Ludzie po ich rządach chcieli zmian i wybrali pisowcow. O ile pierwsza kadencję jakas rządzili i trzymali się chociaż trochę tego co obiecali to druga kadencja to już odklejka po całości. I znowu ludzie zachcieli zmiany . Ale zeby znowu zmienić na tych oszustów i złodziei to trzeba rozumu nie mieć. Chcieli zmian mogli głosować na innych 

A co niby takiego "obiecali" i czym kupili ten biedny, uciemiężony lud.. ??  A no głównie obietnicami na  nieznaną wcześniej skalę, wszelakiego "rozdawnictwa", z pieniędzy tych, którzy najwięcej do kasy państwowej oddawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik1    1276
5 godzin temu, solek01 napisał:

Z Cieche było to samo zaniżenie wartości o połowę wykup i odbicie 🙂

kulczyk kupił Ciech za grosze. W dwa lata mu się zwrócił. Z lotem podobnie chcieli zrobić. 

I teraz ta banda robi to samo, naiwniacy liczyli na trzecią nogę. Powodzenia na szparagach.

 

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3951
9 minut temu, boogie7 napisał:

A co niby takiego "obiecali" i czym kupili ten biedny, uciemiężony lud.. ??  A no głównie obietnicami na  nieznaną wcześniej skalę, wszelakiego "rozdawnictwa", z pieniędzy tych, którzy najwięcej do kasy państwowej oddawali.

Jeśli chodzi o rolnictwo to PiSowi można podziękować za chociaż trochę ucywilizowanie ARiMR. Jak sobie człowiek przypomni czasy stania w kolejkach, wyjazdu do Warszawy o 3 nad ranem żeby stać w kolejce złożyć wniosek itd to aż się nie dobrze robi. PiS chociaż to ogarnął. 500+ też wyciągnęło wiele rodzin z biedy. Wiadomo wiele patologi tylko pogłębiło ta patologię ale tak jest wszędzie gdzie robi się coś dobrego. Wystarczyłoby wprowadzić jakieś wytyczne i kontrolę i mozna by było to ogarnąć ale te 500+ stało się sposobem na kupowanie wyborców. Dlatego koalicja szybko zaczęła obiecywać 800+. Itd 

17 minut temu, boogie7 napisał:

Bzdura aż w oczy razi, to co napisałeś !  o niejakim Kołodziejczaku (czyku) ?,  to ja nie tak dawno dopiero usłyszałem 😎  Nigdy nie byłem zwolennikiem jakichkolwiek "krzykaczy", w przeszłości także A. Leppera, którego uznawałem za wiejskiego tępaka w tamtym czasie... Nie jestem również fanem Tuskich, ale ktoś musi wreszcie ukrócić to rozpasane do granic zwykłej przyzwoitości, pisiorstwo. Znam osobiście posła PO z mojego miasta powiatowego (kilkakrotnie korzystałem z jego biura poselskiego) i ciągle powtarza, "będzie pisowców bolało tak, jak nigdy by się tego nie spodziewali". Czyli KO ma niejako ustalony plan działania w kwestii byłego obozu rządzącego...

Czyli sam widzisz że to nie chodzi o to że KO będzie rządziło tak żeby Polakom żyło się lepiej. Tylko o to żeby teraz ,,pisiorow bolało ''. Rozpieprza i rozkradana co się da i za 4 lata znowu pisiorow wybiorą i oni będą później próbowali rozliczać KO która ucieknie do Brukseli. A tam ich chętnie przyjmą po tym co będą teraz robić w Polsce. Ludzie muszą się wkoncu obudzić i odsunąć wszystkich od koryta. Dać innym rządzić bo tylko wtedy istnieje szansa na zmianę w Polsce. Jak ludzie będą głosować na PiS i PO to niedługo w Polsce zacznie się wojna domowa i to pomiędzy sąsiadami. Tak rudy z kaczafim skłócili naród. I co najlepsze jeden obwinia o to drugiego. 

  • Like 6
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOSTEK12    18
3 godziny temu, JarekBazydlo napisał:

Kasują co drugi komentarz. Jak nieraz sie wyzywają to zero reakcji...

zgadza się mój też zniknął,ale napiszę jeszcze raz, oni rozpiepszą ten kraj do końca tylko szkoda że nie wszyscy to dostrzegają 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogie7    506
23 minuty temu, krzychu121 napisał:

Jeśli chodzi o rolnictwo to PiSowi można podziękować za chociaż trochę ucywilizowanie ARiMR. Jak sobie człowiek przypomni czasy stania w kolejkach, wyjazdu do Warszawy o 3 nad ranem żeby stać w kolejce złożyć wniosek itd to aż się nie dobrze robi. PiS chociaż to ogarnął. 500+ też wyciągnęło wiele rodzin z biedy. Wiadomo wiele patologi tylko pogłębiło ta patologię ale tak jest wszędzie gdzie robi się coś dobrego. Wystarczyłoby wprowadzić jakieś wytyczne i kontrolę i mozna by było to ogarnąć ale te 500+ stało się sposobem na kupowanie wyborców. Dlatego koalicja szybko zaczęła obiecywać 800+. Itd 

Czyli sam widzisz że to nie chodzi o to że KO będzie rządziło tak żeby Polakom żyło się lepiej. Tylko o to żeby teraz ,,pisiorow bolało ''. Rozpieprza i rozkradana co się da i za 4 lata znowu pisiorow wybiorą i oni będą później próbowali rozliczać KO która ucieknie do Brukseli. A tam ich chętnie przyjmą po tym co będą teraz robić w Polsce. Ludzie muszą się wkoncu obudzić i odsunąć wszystkich od koryta. Dać innym rządzić bo tylko wtedy istnieje szansa na zmianę w Polsce. Jak ludzie będą głosować na PiS i PO to niedługo w Polsce zacznie się wojna domowa i to pomiędzy sąsiadami. Tak rudy z kaczafim skłócili naród. I co najlepsze jeden obwinia o to drugiego. 

Tutaj to się jak najbardziej zgadzam, że chodzi głównie o to, by "doj**ać" poprzednią ekipę, tzn."dorżnąć watachę" 😎  Co do spieprzania do Brukseli, to jednym i drugim unijne "ojro" nie śmierdzi. Zarówno tuskie, jak i pisiorskie, pchają się tam drzwiami i oknami !

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2349

Inteligentny gość z ciebie i dziwne ze popierasz to co obecnie robi ko. Po takiej demokratycznej koalicji , wysokiej klasy i inteligencji spodziewałem się normalnego przejmowania władzy a nie uznawania prawa tam jak Tusk je rozumie i podważanie wszystkich wyroków kompetencji itp

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3915

Jeszcze raz napisze co platformerski admin udunął. PO przejeło media bo zaraz są wybory samorządaowe a w czerwcu do euroburdelu i potrzebne są żeby wygrać. Do czerwca jest zamrożony vat na żywność, ceny energii i umowa UE z Ukrainą na wywóz zboża. To wszystko pierdolnie wraz z końcem roku i wtedy będzie wszystko jasne. Czy rząd dba o obywateli(w tym rolników), czy dba tylko o siebie. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3951
3 minuty temu, Krzysztof81 napisał:

Jeszcze raz napisze co platformerski admin udunął. PO przejeło media bo zaraz są wybory samorządaowe a w czerwcu do euroburdelu i potrzebne są żeby wygrać. Do czerwca jest zamrożony vat na żywność, ceny energii i umowa UE z Ukrainą na wywóz zboża. To wszystko pierdolnie wraz z końcem roku i wtedy będzie wszystko jasne. Czy rząd dba o obywateli(w tym rolników), czy dba tylko o siebie. 

Już jest wszystko jasne . A jak ktos myśli że będzie inaczej to sie bardzo zdziwi. Szkoda że dalej rujnują nasz kraj bo niektórzy mają krótka pamięć i myślą że będzie lepiej 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1005
47 minut temu, rocknrollnik1 napisał:

kulczyk kupił Ciech za grosze. W dwa lata mu się zwrócił. Z lotem podobnie chcieli zrobić. 

I teraz ta banda robi to samo, naiwniacy liczyli na trzecią nogę. Powodzenia na szparagach.

 

Trzecią nogę to maja czarnoskórzy a biali najwyżej trzeci kikut 13 cm taka to trzecia noga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masa24    2349

To umowa na zboze jest do końca czerwca ? Fajny temat ale szkoda tu zaśmiecać panowie , jest temat od polityki . Ja jestem zdania ze jak ktoś uważa ze mu się za tyska polepszy to się mocno zdziwi i nie , nie jestem żadnym pisiorem

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1005
24 minuty temu, masa24 napisał:

To umowa na zboze jest do końca czerwca ? Fajny temat ale szkoda tu zaśmiecać panowie , jest temat od polityki . Ja jestem zdania ze jak ktoś uważa ze mu się za tyska polepszy to się mocno zdziwi i nie , nie jestem żadnym pisiorem

czerwca 2025 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2285
55 minut temu, masa24 napisał:

To umowa na zboze jest do końca czerwca ? Fajny temat ale szkoda tu zaśmiecać panowie , jest temat od polityki . Ja jestem zdania ze jak ktoś uważa ze mu się za tyska polepszy to się mocno zdziwi i nie , nie jestem żadnym pisiorem

A kim jesteś w takim razie?? 

Albo Ronaldo albo Messi innegi wyboru niema 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9021
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, boogie7 napisał:

Bzdura aż w oczy razi, to co napisałeś !  o niejakim Kołodziejczaku (czyku) ?,  to ja nie tak dawno dopiero usłyszałem 😎  Nigdy nie byłem zwolennikiem jakichkolwiek "krzykaczy", w przeszłości także A. Leppera, którego uznawałem za wiejskiego tępaka w tamtym czasie... Nie jestem również fanem Tuskich, ale ktoś musi wreszcie ukrócić to rozpasane do granic zwykłej przyzwoitości, pisiorstwo. Znam osobiście posła PO z mojego miasta powiatowego (kilkakrotnie korzystałem z jego biura poselskiego) i ciągle powtarza, "będzie pisowców bolało tak, jak nigdy by się tego nie spodziewali". Czyli KO ma niejako ustalony plan działania w kwestii byłego obozu rządzącego...

Brawoo Ty, pocaluj tego posła jeszcze wiesz gdzie...a Lepperowi i Ty i on zapewne do pięt nie dorastasz, szkoda że go nie ma może by ukrócił I tych POwców, wojna Polsko Polska murowana. Bo o dobro kraju nie , ma co liczyć na obecnych ani na poprzednich. Tfu...

Edytowano przez GRZES1545
  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1005
3 godziny temu, boogie7 napisał:

Bzdura aż w oczy razi, to co napisałeś !  o niejakim Kołodziejczaku (czyku) ?,  to ja nie tak dawno dopiero usłyszałem 😎  Nigdy nie byłem zwolennikiem jakichkolwiek "krzykaczy", w przeszłości także A. Leppera, którego uznawałem za wiejskiego tępaka w tamtym czasie... Nie jestem również fanem Tuskich, ale ktoś musi wreszcie ukrócić to rozpasane do granic zwykłej przyzwoitości, pisiorstwo. Znam osobiście posła PO z mojego miasta powiatowego (kilkakrotnie korzystałem z jego biura poselskiego) i ciągle powtarza, "będzie pisowców bolało tak, jak nigdy by się tego nie spodziewali". Czyli KO ma niejako ustalony plan działania w kwestii byłego obozu rządzącego...

Lepper kiedyś rzeczywiście był fantastą ale dotarł się i moim zdaniem był cwańszy niż cała reszta razem wzięta i dlatego tak skończył wypada posłuchać jego przemówień w sejmie - jedyny potrafiący powiedzieć to co myśli 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JarekBazydlo    2513
v11 napisał:

Z deszczu pod rynnę z gówna w placek  finansowo nie narzekam ale co mi po takich rządach ? jest dokładnie to co było a to dopiero początek -ponoć nowa miotła na początek dobrze sprząta ,strach pomyśleć co będzie za kilka miesięcy czy lat .Może mam wypaczony pogląd ale nawet Polsat włazi Tuskowi . Nawozy będą w chorendalnych cenach a rolnicy będą to tolerować w imię demokracji 

Dobrze ze Ty RU jestes zabezpieczony w UFF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2042
8 godzin temu, Tomek90 napisał:

A kim jesteś w takim razie?? 

Albo Ronaldo albo Messi innegi wyboru niema 😂

Można być jeszcze komunista choć obecne SLD nie ma nic z nimi wspólnego można być trzecia droga czyli nie wiadomo czym ważne aby koryto można być konfederatom itp. 

Nie ważne która świną jest przy korycie ważne aby rządziła dobrze a obecne które nie przyjdą to nas tylko wykańczają 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    768

Dajta spokój, aktualnie nie ma w czym mądrym wybierać, jest mniejsze zło. Widzę po teściach jak na pis gadają i Tuskiem żyją, a ich rodzina na odwrót. 8 lat temu gadali tak samo na Tuska i teraz nie pamiętają.  Wk mnie ten prezydent jedynie, tragedia z nim i tyle, pis wali tylko teraz zeby życie utrudnić innym i mówić że nic nie robią bo kłody im walą pod nogi.

Wywalić ten cały rząd wp***u i niech rządzą ci co się znają na danej dziedzinie życia. Rząd ekspercki i tyle. A nie k Mietek z pod sklepu co się na niczym nie zna zostaje szychą bo ma znajomości I na niczym się nie zna i tak rządzi. Pewne decyzję nie zawsze będą się ludzia podobały, żeby dobrze żyć czasami trzeba zrobić krok albo trzy w tył zeby pójść do przodu. A tu walenie każdemu bo nie zadowolony jest. Unie piznąć w dupe.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    156

Grupa azoty wprowadza w swoją ofertę RSM 28 + 5 S. Cena 1500 netto płatność 21 dni, przedpłata 1470 netto.


Chyba wkońcu dostali komponent do produkcji jego. Cały rok był nie osiągalny.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1005
4 minuty temu, krychu napisał:

Grupa azoty wprowadza w swoją ofertę RSM 28 + 5 S. Cena 1500 netto płatność 21 dni, przedpłata 1470 netto.

 

Chyba wkońcu dostali komponent do produkcji jego. Cały rok był nie osiągalny.

 

co kwas siarkowy? -no super niedostępny komponent 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3541

Za miesiąc do pótora będzie potrzebny , akurat na czas będzie świeży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    156

Pewnie tylko trochę wprowadza i koniec będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lucekxxx
      This could be your lucky break, enter now!
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj