Polecane posty

galan99    7619

Co warto . Czy nie warto ?.

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

obyś odpowiedź szybko znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, galan99 napisał:

Co warto . Czy nie warto ?.

jebać na faszystów... 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badwolf    329

Wogole to ja w te jego Niemcy średnio wierzę. Widziałem dwa zdjęcia co dodał, takie zdjęcia każdy sobie może wrzucić. Dla mnie to on się nie nadaje do roboty i to tylko na forum pozuje na światowca i mądrego. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogie7    503
13 minut temu, VonVegans napisał:

Do Niemców to się strzela 

Wy ?  a czym ?  kamyczkami z procy ??? 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15405
1 godzinę temu, Pafnucy12 napisał:

łeee tam..

@Rolnik1973 co o tym myślisz? ...tak z ciekawości...

Piniadz to puniądz

Z dobrego gradu większy by był niż z dobrego kłosa. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1830
1 godzinę temu, miwigos napisał:

W tym sezonie wielu by chciało 90 % zniszczeń na polu

Raczej nikt normalny tego nikomu nie życzy 2017 rok na Pomorzu zostały tys ha nie skoszone z powody ulew, 1000zł do ha uwazasz za sensowne odszkodowanie[raczej prywatnie nikt nie miał ubezpieczonego bo to była druga taka anomalia od 1981 r ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    318
9 godzin temu, boogie7 napisał:

Wy ?  a czym ?  kamyczkami z procy ??? 🤣🤣🤣

Co jest akurat pod ręką. Nieważne czy kamień czy granat zaczepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3537
11 godzin temu, GRZES1545 napisał:

I co potem...chleb po 15zł? Rzepak mam ubezpieczony ale wolę coś nakosić niż liczyć na kataklizm, może jakoś ten rok wytrzymamy.

Tu większość twierdzi że z ukry wystarczy dla wszystkich , więc po co sie martwić, pół Polski ma mokro, średnia dobra wychodzi

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3642

A ja zrobię tak jak dwa lata temu 

Kombajn na polu, a mi saletrę zrzucą w tym czasie- wtedy wyszło bardzo dobrze to może i teraz jakoś to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2273
12 godzin temu, ws71 napisał:

Raczej nikt normalny tego nikomu nie życzy 2017 rok na Pomorzu zostały tys ha nie skoszone z powody ulew, 1000zł do ha uwazasz za sensowne odszkodowanie[raczej prywatnie nikt nie miał ubezpieczonego bo to była druga taka anomalia od 1981 r ]

Skąd wiesz czy nie miał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas210    22

Jakie on pieniądze oboecuje do końca czerwca z którego naboru? Z tych co jeszcze mają trwać do połowy lipca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1547

Byli dzisiaj z generali na odwołaniu z przymrozków w rzepaku, wtedy oszacowali na 2-5% a dzisiaj 1-2. Przenoszę wszystkie ubezpieczenia od tych bałwanów. Jak oni tak to ja tak. A sporo mam ubezpieczone u nich

  • Like 2
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15405

Tak najlepiej

Co 2 lata nowa firma

Bo na 3 rok już składki w górę 

Tak się dba o stałego klienta, który zamiast taniej by został to dojeba🔨 cenę by poszedł w PISdu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal014d    142

Chlopaki jak dodac załącznik czyt. faktury skladajac ten wniosek o dopłate do sprzedanego zboża u mnie (pszenżyto) przez aplikacje? Mozna np zrobic telefonem zdjecie faktury i pozniej wrzucić je jako zalacznik do tej aplikacji? Dodam ze jakiegos sprzetu specjalistycznego nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1830
4 godziny temu, Tomek90 napisał:

Skąd wiesz czy nie miał. 

Pomorze i ubezpieczenie od podtopień[sensowne ubezpieczenie w tamtym czasie to był koszt ok 2tys/ha przy plonie 5t/ha] przewaznie to raczej od suszy dużo wieksze prawdopodobieństwo wystąpienia[ nie miał Godvalley 13 tys ha,Stokłosa tez kilka tys ha]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek321    129
3 godziny temu, Michal014d napisał:

Chlopaki jak dodac załącznik czyt. faktury skladajac ten wniosek o dopłate do sprzedanego zboża u mnie (pszenżyto) przez aplikacje? Mozna np zrobic telefonem zdjecie faktury i pozniej wrzucić je jako zalacznik do tej aplikacji? Dodam ze jakiegos sprzetu specjalistycznego nie posiadam.

Pytałem w arimr, to pani ładna mi powiedziała, że załącznik ma być czytelny i to ma im wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badwolf    329
4 godziny temu, XTRO napisał:

Byli dzisiaj z generali na odwołaniu z przymrozków w rzepaku, wtedy oszacowali na 2-5% a dzisiaj 1-2. Przenoszę wszystkie ubezpieczenia od tych bałwanów. Jak oni tak to ja tak. A sporo mam ubezpieczone u nich

U mnie było to 4 procent ( na pierwszym terminie 2). Generali zaczęło liczyć przymrozki na kwiatach w taki sposób jak się liczy grad, tylko że potem to mnożą razy 0.35. do tego nie chcą liczyć na bocznych pędach strat. W pierwszym terminie mi nie policzyli bocznych galezi, dopiero za drugim razem policzyli. Przechodząc do sedna: żebyś teraz w generali złapał 8 procent za przymrozki, to musiałbyś mieć realnie 24 procent strat. Mi się też to nie podoba. Całe życie miałem w Concordia i teraz generali. Chyba czas na zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    960
4 godziny temu, XTRO napisał:

Byli dzisiaj z generali na odwołaniu z przymrozków w rzepaku, wtedy oszacowali na 2-5% a dzisiaj 1-2. Przenoszę wszystkie ubezpieczenia od tych bałwanów. Jak oni tak to ja tak. A sporo mam ubezpieczone u nich

Ja od nowego sezonu tylko grad i ogień bo szkoda kasy i nerwów.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj