Polecane posty

agrofoto1    24

tomciu86 To samo o nas mówią na świecie. Najpierw dali się rozebrać, 123 nie było ich na mapie, po pierwszej wojnie potrzebny był bufor więc narysowali na mapie jakiś dziwny twór. Po drugiej wojnie 3 mocarstwa w Jałcie reaktywowały ten projekt bo im tak było na rękę. Nikt się Mikołajczyka nie pytał czy linia Curzona mu się podoba czy nie i po której stronie granicy ma leżeć Szczecin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w Polsacie pruszony problem ze zbożem...

matko jak zakłamani są pisowscy ministrowie... niech ich...

Edytowano przez Pafnucy12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Kowalczyk dwoi się i troi mówi, że wina ujni. Chce rozmawiać rolnicy mówią, że oszust. A szczzujnia swoje. Ropa na giełdach tańsza niż przed wybuchem wojny o 20 dolców około a na Orlenie paliwo droższe o 1 zł ponad niż przed wybuchem wojny. Skąd oni mają te 30 kilka % się pytam?

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9238
6 minut temu, leszek1000 napisał:

Tłumaczą się wyższym kosztem transportu 😂

Droższy transport bo paliwo na Orlenie droższe

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3523

Czy ktoś na forum myśli choć troche optymistycznie i myśli tak jak ja ,że za rok będą lepsze ceny na nasze produkty, ja w to wierze

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Tak atak jak pis wybiorą na druga kadencję to na pewno. Ceny może trochę lepsze będą bo 6 czerwca wygasa obecna umowa na bezcłowy transport przez UE. Nowa pewnie będzie bardziej rygorystyczna. Ale tak naprawdę jakie będą czas pokaże. Putin pizgnie atom i nic nie bezie kto wie. Polski ambasador w Paryżu zapowiada,, ze przyłacyzmy się do wojny jak UA nie bezie sobie radzić. Siemoniak go krytykuje a jakis polityk z ua krytykuje siemoniaka

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4060

 Ja myślę  optymistycznie  !   że za rok już tego rządu nie będzie   !

3 minuty temu, miwigos napisał:

Czy ktoś na forum myśli choć troche optymistycznie i myśli tak jak ja ,że za rok będą lepsze ceny na nasze produkty, ja w to wierze

 

  • Like 5
  • Thanks 4
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25619
2 minuty temu, miwigos napisał:

Czy ktoś na forum myśli choć troche optymistycznie i myśli tak jak ja ,że za rok będą lepsze ceny na nasze produkty, ja w to wierze

Dobrze nie będzie, ale wierzę że lepiej jak teraz. Bo w tej chwili jak czytam to oferty niższe jak przed covidem.

Zjazd giełdowy jest tak olbrzymi i codzienny że aż zaczyna pachnieć szwindlem. Naĺapią kontraktów na żniwa i pewno się odbije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9238
6 minut temu, miwigos napisał:

Czy ktoś na forum myśli choć troche optymistycznie i myśli tak jak ja ,że za rok będą lepsze ceny na nasze produkty, ja w to wierze

No bez optymizmu to już tylko zostaje sznurek, ale nie wierzę, że w ciągu najbliższych 3-4 lat coś drgnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

Kazda górka sie kiedys konczy tak jak i kazdy dołek sie konczy.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
34 minuty temu, Agrest napisał:

Weź nawet tak nie pisz. Niedługo jaką ustawę przeforsują by karać za złe słowo . Precedens jest , bo o jednej nacji od kilkudziesięciu lat złego powiedzieć nie można.

Wczoraj miałem telefon od wychowawcy syna by porozmawiać bo ukraińcy źle są traktowani w szkole.

Tylko jak k**wa mają być traktowani, jak szczają po deskach i po podłodze i głupio się śmieją mówiąc że Polak sprzątnie.

Bydło i nic więcej, święte jak krowy w Indiach.

Pszenica 900 brutto

Niech by tylko do mnie zadzwoniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrala    213
3 godziny temu, hubertuss napisał:

U niego już się robak pojawił i mózg zjadł. Bo inaczej w te robaki by nie uwierzył gdyby ten mózg miał.

gdy ja chodziłem się spowiadać na policję dlaczego uporczywie chodziłem po przejściu dla pieszych ciebie pewnie nie było na świecie  a mnie zaraz nie będzie na świecie  więc twoje pieprzenie na temat mojego mózgu jest dla mnie uwłaczające gnojku . Nie masz coś sensownego napisać to stać cię tylko na obrażanie ludzi i zachowujesz się jak te nastolatki które przy aplauzie gawiedzi potrafią zakatować rówieśnika WAL SIE

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3523
16 minut temu, Wicherek napisał:

 Ja myślę  optymistycznie  !   że za rok już tego rządu nie będzie   !

 

I to wystarczy żeby silanka wróciła , zejdż na ziemie , tego na pewno nie bęzie , raczej z konfederacją będą rzadzić

14 minut temu, jahooo napisał:

No bez optymizmu to już tylko zostaje sznurek, ale nie wierzę, że w ciągu najbliższych 3-4 lat coś drgnie

Czyli jesteś pesymista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024
8 godzin temu, marcin19071980 napisał:

Jak pisałem że tak będzie w zeszłym roku w marcu to mnie zagryźć chcieli a teraz cisza.

Mnie bić chciał jooho przecież, a leszy jeszcze nie dawno pisał ze ukraina nie stanowi dla nas żadnego zagrożenia gospodarczego. Aj a teraz mają co znaczy okraina. Już pisałem chyba że cement chełmski pada a cement Ożarów bierze cement od ukrainy. 

O moderatorze tego forum nie wspomnę który kilka razy mnie blokował bo mówiłem co przyniesie nam ta pomoc. Mam nadzieję że w jego okolicy cena będzie na wszystko taka jak u mnie żeby odczuł trochę to na swojej skórze .

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, Damianek20 napisał:

Mnie bić chciał jooho przecież, a leszy jeszcze nie dawno pisał ze ukraina nie stanowi dla nas żadnego zagrożenia gospodarczego. Aj a teraz mają co znaczy okraina. Już pisałem chyba że cement chełmski pada a cement Ożarów bierze cement od ukrainy. 

O moderatorze tego forum nie wspomnę który kilka razy mnie blokował bo mówiłem co przyniesie nam ta pomoc. Mam nadzieję że w jego okolicy cena będzie na wszystko taka jak u mnie żeby odczuł trochę to na swojej skórze .

Mnie nie blokował ale usuwał posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksawery    57
51 minut temu, hubertuss napisał:

Kowalczyk dwoi się i troi mówi, że wina ujni. Chce rozmawiać rolnicy mówią, że oszust. A szczzujnia swoje. Ropa na giełdach tańsza niż przed wybuchem wojny o 20 dolców około a na Orlenie paliwo droższe o 1 zł ponad niż przed wybuchem wojny. Skąd oni mają te 30 kilka % się pytam?

To tankujcie na BP albo shellu:D

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308
40 minut temu, miwigos napisał:

Czy ktoś na forum myśli choć troche optymistycznie i myśli tak jak ja ,że za rok będą lepsze ceny na nasze produkty, ja w to wierze

Powiem ci tak,każdy rolnik wierzy że następny rok będzie lepszy ,że polon będzie lepszy ,że ceny będą lepsze i na koniec h*j z tego wychodzi.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024
2 minuty temu, marcin19071980 napisał:

Mnie nie blokował ale usuwał posty

Ja miałem chyba najdłużej miesiąc cenzurę i że dwa albo trzy razy po tygodniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3523

Poprzedni był rewelacyjny, ten dla mnie też nie był zły, następny będzie gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2024

Już wyszło że utopilidmy w skali kraju miliony. A teraz większosc z nas produkuje drogo a sprzeda tanio 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia202    294

Trend światowy musi się zmienić na wzrostowy bo żaden skup normalny nie kupi u siebie ma rynku po 1400 jak na światowym jest po 1000 bo też musi zarobić. Myślę że cena może podskoczyć nawet w samym czerwcu lipcu. Też jestem dobrej myśli.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj