Proszę o opinie co wybrać pomiędzy tymi dwoma siewnikami tj. gaspardo nina300 corex czyli z kółkiem kopiujacym, czy amazone d9 redlica rotec z zagarnaiczem sprężynowym bez kółek dogniatajacych. Gleby mozaiki od ciężkiej gliny do lżejszego piasku, do siania pszenicy i rzepaku
Witam, jaką polecacie odmianę coma bardzo dobry wigor jesienny, żeby szybko wystartowała, uciekla przed robalami, ziemia raczej ciężka, do siewu w terminie optymalnym, lekko wczesnym
Przecież rolnikowi ryczałtowemu to vatowiec wystawia fakturę a sprzedając osobie fizycznej obowiązuja te same przepisy co każdego człowieka czyli ewidencja sprzedaży a potem masa fiskalna po przekroczeniu limitu
Roznie to interpretuja ale nie ma konkretnych przepisów , jedno jest pewne, że jak masz produkt to musisz go sprzedać i udowadnic przychód a w jaki sposób to zrobisz to już Twoja sprawa aby było zgodnie z prawem
Pytanie do Was z innej kategorii, warto jechac na opolagre ? Bo nie widzę na stronie organizatora, żadnego z dużych dealerów maszyn a chciałem obejrzeć kilka sprzętów, w jednym miejscu, pytam bo nigdy nie byłem
Ja będę też dawać na jara na owies głuchy jest w trakcie kłoszenia co będzie to będzie zobaczymy
Ja będę też dawać na jara na owies głuchy jest w trakcie kłoszenia co będzie to będzie zobaczymy
Ja będę też dawać na jara na owies głuchy jest w trakcie kłoszenia co będzie to będzie zobaczymy
To susza, roślina usycha , a góra jeszcze się broni resztkami sił, wiadomo, że T2 też może potęgować efekt suszy, nic nie poradzisz modlić się o deszcz jedynie;)
Też mi odbiła chwastnica i widzę na większości pół odbiła i rośnie jak głupia a kukurydza już prawie 9-10 liść i co tu jej podać teraz był Rimmel w pełnej dawce , mezotrion i terbutulazyna ale odbiła poprostu
Czego nie rozumiesz posiał kukurydze bo może popada ale odżywki nie da bo nie popada;)
Czego nie rozumiesz posiał kukurydze bo może popada ale odżywki nie da bo nie popada;)
Czego nie rozumiesz posiał kukurydze bo może popada ale odżywki nie da bo nie popada;)