donweter1989

Ceny trzody chlewnej 2023

Polecane posty

krilan06    2469

Złożyłem w piątek przez irz wniosek o określenie djp do podatku i zero odpowiedzi. Po jakim czasie to powinno przyjść w formie elektronicznej?

Edytowano przez krilan06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillos10    0
1 godzinę temu, krilan06 napisał:

Złożyłem w piątek przez irz wniosek o określenie djp do podatku i zero odpowiedzi. Po jakim czasie to powinno przyjść w formie elektronicznej?

Być może już masz w złożonych dokumentach w irz. Wchodzisz w dokumenty, szukasz potwierdzenia, że złożyłeś, klikasz, zjeżdżasz na dół do załącznika i w niego klikasz. 

Edytowano przez kamillos10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Czy można na złożyć na tą dopłatę jak ktoś nie składa wniosku obszarowego bo ma ziemię w dzierżawie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2469
14 minut temu, kamillos10 napisał:

Być może już masz w złożonych dokumentach w irz. Wchodzisz w dokumenty, szukasz potwierdzenia, że złożyłeś, klikasz, zjeżdżasz na dół do załącznika i w niego klikasz. 

Faktycznie, jest. A to trzeba wydrukować i dołączyć czy wystarczy wpisać  ile djp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek277    915
26 minut temu, damianos95 napisał:

Czy można na złożyć na tą dopłatę jak ktoś nie składa wniosku obszarowego bo ma ziemię w dzierżawie 

Możesz bo nic nie pisze o wniosku dopłat bezpośrednich

To jest chore, liczą się tylko prosięta te urodzone w gospodarstwie, ale te co kupiłem to już ani grosza nie dają łajzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillos10    0
45 minut temu, krilan06 napisał:

Faktycznie, jest. A to trzeba wydrukować i dołączyć czy wystarczy wpisać  ile djp?

Ja wydrukowałem i jutro będę składał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZMAS19821982    962
7 godzin temu, krilan06 napisał:

Faktycznie, jest. A to trzeba wydrukować i dołączyć czy wystarczy wpisać  ile djp?

Wydrukuj bo odemnie chcieli w gminie to zaświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4271
7 godzin temu, krzysiek277 napisał:

 

To jest chore, liczą się tylko prosięta te urodzone w gospodarstwie, ale te co kupiłem to już ani grosza nie dają łajzy

Czyli na niektóre prosięta po dwa razy musieli by płacić, temu u którego się urodziły i tobie drugi raz.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    42
Dnia 22.08.2023 o 15:26, Ogrodnik3768 napisał:

Wydłużony został termin składania wniosków do programu Locha+200  - do 15 września. 

co to znaczy locha+200? Miało być 100 zł do urodzonej sztuki.

heh... oni są śmieszni, termin wydłużają..... przecież nawet nie ogłosili naboru......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bandzior11    45
11 godzin temu, krilan06 napisał:

Złożyłem w piątek przez irz wniosek o określenie djp do podatku i zero odpowiedzi. Po jakim czasie to powinno przyjść w formie elektronicznej?

Jak wejdziesz w historię tam masz złożony dokument djp3 wejdź na niego i na dole masz załączniki napewno masz już skan tego zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszmq    23

W piątek pojechały po 9,9 za E. Jest ktoś na forum kto użytkuje tuczarnie kurtynową i zechce podzielić się doświadczeniami takiego budynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1847

Po staremu czyli 2,3€ i chyba dłuższa stabilizacja?, zrównoważony ponoć popyt-podaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1990
Dnia 26.08.2023 o 14:31, kanalia2 napisał:

no niestety polski rolnik frajerem był i będzie ,teraz wtawili ci co hodowle zamkneli ale nie zdemontowali  infrastruktury, ziarno tanie  swinie 3 miesiące temu drogie wiec w hazad sie zabawili teraz mamy skutek

Ile tych warchlaków ci skoczkowie wpuścili, bądź poważny... Po prostu podłapali odpadowy surowiec z zachodu i znowu kombinują, oni tak będą robić do ostatniego hodowcy, bo złodziejstwo mają we krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paweł233    0

Patrząc po mojej wsi to w momencie drogiego tucznika, prosiaki wpuściło 4 skoczków, niby nie ale tacy w skali.kraju robią różnice  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

A u mnie jeszcze więcej ubyło w górce cenowej także się wyrównuje w skali kraju. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1847

Najgorsze jest to że po raz pierwszy na Giełdzie był rozpatrywany przedział 2,2-2,3€ czyli jest duże prawdopodobieństwo że za tydzień może spaść na 2,20€

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez teybe
      Witam forumowiczów. 
      Dostałem propozycję od tej firmy. Chcą kupić ode mnie byki. Przyjechali popatrzyli i zaoferowali, że przeleją rano na konto 50 tyś. A po południu przyjadą po byki i je zważą. Jeśli wyjdzie mi mniej to mam im przelać różnicę, a jak więcej to oni dopłacą.
      Mieliście takie sytuacje z tą firmą bo nie miałem takiej transakcji i mam wątpliwości?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj