Skocz do zawartości

Skowron16

Members
  • Postów

    563
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Skowron16

  1. gdzie ty mieszkasz że ci tak opady sprzyjały? Zapraszam na kujawy ,11 ton to niektóry z 3 hektarów nakoszą. U nas od marca do końca maja 0 opadów. W czerwcu może łącznie 40litrów
  2. Panowie co to za dziadostwo, sporo tego mam w jęczmieniu jarym
  3. 9 dni od zbiegu na jednoliścienne poszło tak jak pisałem 0,9l Taurusa i wszystko spalone
  4. dziś pojechały po 4zł netto. A podobno cena wyjściowa 3,80zł
  5. to jest chyba jakaś rzeźba
  6. Powinno pójść bez problemu. Tam jest 5 gumowych oringów
  7. ja bym proponował zamontować w tych zaznaczonych miejscach jeśli jest taka możliwość
  8. Panowie planuję robić zabieg na jednoliścienne tym środkiem https://rolno-ogrodniczy.pl/p27942,taurus-05-ec-5l.html?gad_source=1&gad_campaignid=17338761328&gclid=CjwKCAjwxITRBhBYEiwA6mZm7RvJVfGVLr_zsj6S1DuT4UQJlUPb0-IMZdHnGdcjuYmeJyORDzm_9xoCHisQAvD_BwE Chcę dać 0,9l/ha nie będzie to za dużo. Buraki w różnych fazach wzrostu od 2 par liści a miejscami zaraz będą zakrywać rzędy
  9. Panowie to będzie ten wniosek o nadanie numeru WNI http://www.piw-aleksakuj.naszbip.pl/pliki/plik/wniosek-rejestracja-zakladu-utrzymujacego-zwierzeta-ladowe-1-1778151585.pdf
  10. w mojej okolicy sieli końcem kwietnia to ładnie rządki widać
  11. Jest na wysokim stanowisku w OHZ
  12. Taka dzierżawa z kowr się opłaca. Po żniwach piszesz tam pismo że se względu na suszę plonu nie było i pytasz o umorzenie czynszu. Szwagra brat ma taka dzierżawę od 5 lat i jeszcze ani razu nie zapłacił
  13. Takie pytanie mam chlorek chloromekwatu – 725 g/l jaką mogą bezpieczną dawkę dać na jęczmień jary
  14. o rzesz kur.... wiesz może gdzie te warchlaki trafiły
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v