Panowie planuję robić zabieg na jednoliścienne tym środkiem
https://rolno-ogrodniczy.pl/p27942,taurus-05-ec-5l.html?gad_source=1&gad_campaignid=17338761328&gclid=CjwKCAjwxITRBhBYEiwA6mZm7RvJVfGVLr_zsj6S1DuT4UQJlUPb0-IMZdHnGdcjuYmeJyORDzm_9xoCHisQAvD_BwE
Chcę dać 0,9l/ha nie będzie to za dużo. Buraki w różnych fazach wzrostu od 2 par liści a miejscami zaraz będą zakrywać rzędy