Skocz do zawartości

Skowron16

Members
  • Postów

    563
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skowron16

  1. gdzie ty mieszkasz że ci tak opady sprzyjały? Zapraszam na kujawy ,11 ton to niektóry z 3 hektarów nakoszą. U nas od marca do końca maja 0 opadów. W czerwcu może łącznie 40litrów
  2. Panowie co to za dziadostwo, sporo tego mam w jęczmieniu jarym
  3. 9 dni od zbiegu na jednoliścienne poszło tak jak pisałem 0,9l Taurusa i wszystko spalone
  4. dziś pojechały po 4zł netto. A podobno cena wyjściowa 3,80zł
  5. to jest chyba jakaś rzeźba
  6. Powinno pójść bez problemu. Tam jest 5 gumowych oringów
  7. ja bym proponował zamontować w tych zaznaczonych miejscach jeśli jest taka możliwość
  8. Panowie planuję robić zabieg na jednoliścienne tym środkiem https://rolno-ogrodniczy.pl/p27942,taurus-05-ec-5l.html?gad_source=1&gad_campaignid=17338761328&gclid=CjwKCAjwxITRBhBYEiwA6mZm7RvJVfGVLr_zsj6S1DuT4UQJlUPb0-IMZdHnGdcjuYmeJyORDzm_9xoCHisQAvD_BwE Chcę dać 0,9l/ha nie będzie to za dużo. Buraki w różnych fazach wzrostu od 2 par liści a miejscami zaraz będą zakrywać rzędy
  9. Panowie to będzie ten wniosek o nadanie numeru WNI http://www.piw-aleksakuj.naszbip.pl/pliki/plik/wniosek-rejestracja-zakladu-utrzymujacego-zwierzeta-ladowe-1-1778151585.pdf
  10. w mojej okolicy sieli końcem kwietnia to ładnie rządki widać
  11. Jest na wysokim stanowisku w OHZ
  12. Taka dzierżawa z kowr się opłaca. Po żniwach piszesz tam pismo że se względu na suszę plonu nie było i pytasz o umorzenie czynszu. Szwagra brat ma taka dzierżawę od 5 lat i jeszcze ani razu nie zapłacił
  13. Takie pytanie mam chlorek chloromekwatu – 725 g/l jaką mogą bezpieczną dawkę dać na jęczmień jary
  14. o rzesz kur.... wiesz może gdzie te warchlaki trafiły
  15. 250g fenpropidyna azoksy125g protiokonazol 125g
  16. Panowie wiem że nie w temacie ale tutaj większy ruch to może mi ktoś doradzi. T1 w jęczmieniu jarym azoksystrobina, fenpropidyna i protiokonazol nie będą to duże dawki bo zostało mi fungicydów na 2ha a planuje to dać na 3ha jęczmienia. Mam jeszcze difenokonazol ale chyba jeszcze za wcześnie na podanie go w jarym
  17. Panowie T1 w jęczmieniu jarym azoksystrobina, fenpropidyna i protiokonazol nie będą to duże dawki bo zostało mi fungicydów na 2ha a planuje to dać na 3ha jęczmienia
  18. dużo tym ciągnikiem pracujesz
  19. Panowie zabieg T1,T2,T3 125g difenokonazolu i 125g azoksystrobina wystarczy. więcej żadnych wjazdów z fungicydem nie zamierzam robić
  20. Powiem Ci że jesienią był jebitny miał około 40cm. Te zdjęcia to w najgorszym miejscu robiłem tak ogólnie to jest do przednich lamp w c-330. Jeżdżąc po okolicy mogę stwierdzić że jest to chyba jeden z ładniejszych rzepaków
  21. Mój rzepak LG Antigua tak wyglądał 03.03.26
  22. u mnie w kwietniu 0mm a w maju w 5 opadach niecałe 20mm
  23. panowie zabieg na płatek 200g protiokonazolu i 100g tebukonazolu plus robak mospilan i judo
  24. wyrobiona obudowa zwolnicy w miejscu łożyska Można na punktować miejsce w którym siedzi łożysko ale to jest tak po partacku robota. Łożysko wtedy wejdzie ciaśniej ale to za długo nie pochodzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v