donweter1989

Ceny trzody chlewnej 2023

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bandzior11    45

Panowie co tak tu cicho .Ceny się zmieniały w górę to wszyscy pisali ile WBC ile żywa teraz cisza. Wiem żniwa i reszta ale ile u was płacą. Małopolska 8.1-8.3 maciora 5.5-5.8 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazembe    36
6 minut temu, Ogrodnik3768 napisał:

Miało być drożej a tu taka niespodzianka

Drożej drożej...To dobrze, że inflacja spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mazembe napisał:

I bardzo dobrze. Korekty są potrzebne.

Więc chcę zobaczyć te korekty w sklepach i w środkach do produkcji o cenie energii nie wspomnę 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

W czerwcu handlarze zachęcali do zakupu warchlaka bo do września to cena na bank się utrzyma.


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Navara1988    109

Prosiaki 30 kg już po 400 netto po giełdzie trzy telefony czy kupię. Brak chetnych na wstawienia ten kto ma konsumcje to świń nie wstawi  chyba że kupi paszowke ale przewalanie ton przy tych cenach to mija się z celem . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz121    11

Z czystej ciekawości jaka duża jest w tym momencie różnica w cenie między pszenicą konsumpcją a Paszkówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4272
19 minut temu, Navara1988 napisał:

Prosiaki 30 kg już po 400 netto po giełdzie trzy telefony czy kupię. Brak chetnych na wstawienia ten kto ma konsumcje to świń nie wstawi  chyba że kupi paszowke ale przewalanie ton przy tych cenach to mija się z celem . 

No i już hossa się skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1847
9 godzin temu, Ukasz121 napisał:

Z czystej ciekawości jaka duża jest w tym momencie różnica w cenie między pszenicą konsumpcją a Paszkówka?

170 zł na tonie różnicy, 730 zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2469

Ktoś może wytłumaczyć jak przez ten irż złożyć o wydanie tej informacji o średnim stanie do zwrotu akcyzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukasz121    11

No to dużo już, a pewnie będzie jeszcze większa

Dziś miałem sprzedaz 60 szt, cena 10 za e, a w wtorek mogły iść na animex za 10,3... Z ciekawostek odbiorca który bierze świnie mówił ze 4 kwartał tego roku cena na świnie ma nie być lepsza jak 8,8-8,7 za wbc jeśli tak będzie to już trochę słabo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamn999    275
krilan06 napisał:

Ktoś może wytłumaczyć jak przez ten irż złożyć o wydanie tej informacji o średnim stanie do zwrotu akcyzy?

wiertecie masz wyszukiwarkę dokumentów wpisz dokument ,,djp3,, pamiętaj że rok który musisz tam wpisać to 2022, i twój wybór czy odbiór pocztą czy dokument elektroniczny przez irz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Paweł233 napisał:

Wie ktoś coś na temat tej dopłaty do urodzonych prosiąt co miała być w sierpniu ? 

Na razie cisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    439
Navara1988 napisał:

Prosiaki 30 kg już po 400 netto po giełdzie trzy telefony czy kupię. Brak chetnych na wstawienia ten kto ma konsumcje to świń nie wstawi  chyba że kupi paszowke ale przewalanie ton przy tych cenach to mija się z celem . 

gdzie po tyle warchlaki oferują i jakie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791
14 godzin temu, Paweł233 napisał:

Wie ktoś coś na temat tej dopłaty do urodzonych prosiąt co miała być w sierpniu ? 

Zajęli się pluciem przed wyborami i zapomnieli.Nie ma wniosków ,nic w Agencji nie wiedzą ,a miało być do końca sierpnia

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez teybe
      Witam forumowiczów. 
      Dostałem propozycję od tej firmy. Chcą kupić ode mnie byki. Przyjechali popatrzyli i zaoferowali, że przeleją rano na konto 50 tyś. A po południu przyjadą po byki i je zważą. Jeśli wyjdzie mi mniej to mam im przelać różnicę, a jak więcej to oni dopłacą.
      Mieliście takie sytuacje z tą firmą bo nie miałem takiej transakcji i mam wątpliwości?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj