Gość

Polityka okiem rolnika 2023

Polecane posty

Gość   
Gość
3 minuty temu, Roman176 napisał:

gdzie ja napisałem ze mnie ? czy taras 

hehehe piszesz o siebie ......... ? większość tego co tu siedzi od rana do wieczora i nie popiera pis 

A jak siedzi i popiera PiS, to jak nazwiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4614

wymień tu jednego ? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
3 minuty temu, Roman176 napisał:

wymień tu jednego ? 

Na kogo go chcesz wymienić?

Edytowano przez Pafnucy12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4614

wymień pisowca co tu siedzi od rana do wieczora ? 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Przed chwilą, Roman176 napisał:

wymień pisowca co tu siedzi od rana do wieczora ? 

a są tacy nawet i innych preferencjach partyjnych? a po za tym, czy musi każdy gdzieś przynależeć jak ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

jak na spowiedzi= ktory tu nie glosowal w ostanich latach na pis ??? procz mnie oczywiscie ...jest chociaz jeden-onuca pewnie debililacje ale oni sa w koalicji ,wiec sie nie liczy..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5610
Przed chwilą, jacus napisał:

jak na spowiedzi= ktory tu nie glosowal w ostanich latach na pis ??? procz mnie oczywiscie ...jest chociaz jeden-onuca pewnie debililacje ale oni sa w koalicji ,wiec sie nie liczy..

W swojej karierze wyborczej nie głosowałem na PiS ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
32 minuty temu, jacus napisał:

jak na spowiedzi= ktory tu nie glosowal w ostanich latach na pis ??? p

🙋‍♂️

a czekaj @jacus... w ostatnie lata wyborów nie było i nie głosowałem na pis...

Edytowano przez Pafnucy12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
1 godzinę temu, Roman176 napisał:

hehehe piszesz o siebie ......... ? większość tego co tu siedzi od rana do wieczora i nie popiera pis 

Ludzie zaradni wszystko mają zorganizowane na tyle że potrafią znaleźć czas  Niedojdy są wiecznie zapracowani i bez efektów więc są sfrustrowani, z pretensjami i potem jako wielce skrzywdzeni popierają  PIS.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Zatem ulman skoro roman to pisisyn to kopanie go w tyłek przez Ciebie nic nie da. Zara tam @Roman176 się nie fochuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

U Romana niezmiennie fascynuje mnie jego uwielbienie dla komuny i twierdzenie że jest prawicowcem mimo że ma typowo socjalistyczne poglądy. Taka schizofrenia w Polsce nazywa się PIS czyli Populizm I Schizofrenia


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Yyyy zadyma pod Biełgorodem... Zbyt małe siły na trwałą nawalankę a ewakuacja ludności na pełnej piź..ie. Albo wywiad ukraiński właśnie robi coś innego albo ruskie robią sobie zasłonę dymną i strefę bezpieczeństwa wokół miejsca użycia taktycznego ładunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
2 godziny temu, Pafnucy12 napisał:

🙋‍♂️

a czekaj @jacus... w ostatnie lata wyborów nie było i nie głosowałem na pis...

a prze d...ostatnie ???

moze radek mial racje ??? cora zwiecej na to wskazuje..

 

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/fikcyjna-firma-na-powislu-i-nowy-trop-w-sprawie-sabotazu-na-nord-stream/9w3hecg,79cfc278


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Za jakiś czas wyjdzie na jaw za czym stali upaińcy , jak kłamali i ile kasy rozkradli.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

Znaczyy... tak jak u nas znudzą się tam rządem i право і справедливість dojdzie do władzy?


jacus napisał:

a prze d...ostatnie ??? moze radek mial racje ??? cora zwiecej na to wskazuje..   https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/fikcyjna-firma-na-powislu-i-nowy-trop-w-sprawie-sabotazu-na-nord-stream/9w3hecg,79cfc278

Co prawda Krym to też Ukraina ale temat jest podkręcany co jakiś czas co świadczy iż komuś zależy na wglądzie do stanu śledztwa i za chwilę podkręci się np. czechów aby na kanwie tej wiadomości rozpętali love parade for russia. Bo nakręcony i niezadowolony tłum się przydaje zawsze. Taki tam "samolot" na innych użytek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

Obstawiam że rząd tyle nakradnie że inni pozazdroszczą tego złodziejstwa . Będzie kolejny majdan i nowa władza i znowu będą żebrać o kasę a jak dostaną to ją rozkradną, potem kolejny majdan i to samo od nowa.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

w sputniku nic nowego nie moga wymyslec ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578
Napisano (edytowany)

Tylko proupaińscy kochasie wymyslają wiecznie usprawiedliwienia dla tego stepowego  złodziejstwa i bandyterki.

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

aaaa jacy kochasie wymyślają usprawiedliwienia dla pociotków prezesa spółki z o. o. zwanej Bulanda?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
Napisano (edytowany)

Kochasie z pod celi.🤣 I pewnie gromadzą mydło, na okoliczność ich wizyty.😂

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
10 godzin temu, Ulman napisał:

Tylko proupaińscy kochasie wymyslają wiecznie usprawiedliwienia dla tego stepowego  złodziejstwa i bandyterki.

nie boj zaby, dali rade rurociagowi dadza  i grzedzie 😂

nawet taki przyglup jak ty powinien wiedziec ze to co rozkradaj na ukrainie, to pikus z tym co robili z rosja...

mirro -masz jakies doswiadczenia  z mydlem ???🤣  w kazdym rossmanie mozna odpowiedni zel kupic...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DTaras    1951

jacuś - niewiem jak mirro ale ja mydła używam codziennie. To dla Ciebie nowum? Mydło?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6409
4 godziny temu, jacus napisał:

mirro -masz jakies doswiadczenia  z mydlem ???🤣

Taaa i to spore. Na Zmechu mieliśmy korytarze z białej kostki. Po opinaczach  zostawały czarne krechy i trza było swoją część korytarza czyścić taką pianą ubijaną z mydła a krechy gumkować trampkami. Kurna, jak ja nienawidziłem tej roboty,🤣

22 minuty temu, mikad napisał:

I jak zwykle dla nas zostanie hvj w dvpe. I po co było pomagać.

Pomagać, oczywiście że pomagać. Ludzie się zaangażowali i nie można im tego zabronić. Ale władza jest chyba od czegoś całkiem innego? 

Choćby durny problem z Leopardami. Pluliśmy na Niemców, to nie było mowy o centrum logistycznym, problemy z częściami zamiennymi, żadnych ustępstw w sprawie dokumentacji. Nagle okazało się że w Europie jest w ciul Leo, które można zaserwisować i nawet nadają się do użytku.🤣

Wypieliśmy się na Airbusa, znowu odpadło centrum logistyczne, nie ma linii montażowej, no dosłownie nie ma nic. Teraz kupujemy na gwąłt co się da i bez względu na koszty. 

Nie będziemy partnerem dla Ukrainy, no chyba że w układaniu suchych tynków, 🤣

To nie jest problem wdzięczności, tylko tego, że nie mamy nic do zaoferowania. 

Poza tym W artykule wspomina się że Ukraińcy będą chcieli współpracować z firmami z Polski, bo je znają. A taki ch*j, jak Batorego komin. Ukraińcy pozakładają firmy w Polsce i dostaną kontrakty na odbudowę u siebie. A wtedy może wezmą polską firmę do układania tych suchych tynków. 

Ale nasi rządzący mają inne problemy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Przez tomek1974
      wojna na ukrainie dzień 330 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj