Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mysza103    2468
2 godziny temu, Agrest napisał:

Na jednej małej wiosce niedaleko obok siebie jest Dino i Biedronka. Tego nie pojmuję jak ktoś na to pozwolił i jaki menadżer zaakceptował lokalizację.

Parkujesz pod jednym a idziesz do drugiego🤦‍♂️

A jak do galerii idziesz to przecież też sklep na sklepie , w miejscowości gminnej też jest budynek postawiony , pod sklepy z jednym parkingiem i są 3 całkiem inne sklepy z różnymi wejściami , i nikt nie widzi problemu , Problem to mógłby być jak z jednej strony drogi jeden sklep z dużym parkingiem , a z drugiej strony drogi drugi sklep z małym parkingiem , i ludzie stają na większym parkingu i idą na zakupy na przeciwko . Choć tu akurat można pobierać opłaty za parking 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2209
1 godzinę temu, miwigos napisał:

Dino to jest co 10 km u nas, przeważnie tam gdzie kośció to i Dino

"A po kościele chodziliśmy na kremówki do Dino"...🫣🤭😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3541

Tylko coraz mniej ludzi chodzi do kościała , a zapomniałem że w niedziele zmknięte , jak dla mnie to dobrze

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15417
1 godzinę temu, marulekk napisał:

@Rolnik1973honor i godność Twa pozwoli ci kupować Tuskowe paliwo ? 

No co zrobić

Obajtka nie lubił 

I Tuska też nie

No nadal będzie na molu brać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12223
GRZES1545 napisał:

1 godzinę temu, Agrest napisał:

Na jednej małej wiosce niedaleko obok siebie jest Dino i Biedronka. Tego nie pojmuję jak ktoś na to pozwolił i jaki menadżer zaakceptował lokalizację.

Parkujesz pod jednym a idziesz do drugiego🤦‍♂️

U Sławka jest Stokrotka, Lewiatan, Dino i Biedronka na dniach otworzyć się ma. I niebawem gdzieś po tej samej trasie niedaleko kolejne Dino ma być.  Gminna miejscowość.

a daj spokój miasto chcą chyba zrobić 🙆‍♂️


12Pafnucy napisał:

1 minutę temu, slawek74 napisał:

pany 🙋‍♂️ stanie jeszcze 🤔

No na pewno...😝😁

analityk 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5371
2 godziny temu, GRZES1545 napisał:

U Sławka jest Stokrotka, Lewiatan, Dino i Biedronka na dniach otworzyć się ma. I niebawem gdzieś po tej samej trasie niedaleko kolejne Dino ma być.  Gminna miejscowość.

tam bogate ludzie, zagłebie mleczarzy wiec i sklepów trzeba :D 

  • Haha 2

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3061
6 godzin temu, malaczarna napisał:

Ja nie z Podlasia. Nie mam krów nie mam zboża a w miasteczku powiatowym 8 biedronek

u mnie w miasteczku powiatowym zadnych sklepow nie ma  bo i nie mamy takiego, nawet szpitala nie mamy, urzedow tez malo jest,

biala podlaska to w lubelskim jest ?jak sama nazwa wskazuje 😂

5 godzin temu, PAN88 napisał:

A Galicja  najbogatsza?

galicja od bielska-bialej do przemysla to zupelnie rozny kraj. przyjedz -roboty dla inteligentow od widel nie brakuje-latwo sie na lopate przekwalifikujesz.

3 godziny temu, Dontcry napisał:

U w miejscowosci gminnej która nie ma nawet 1000 mieszkańców a gmina ma że 3500 jest dino i biedronka naprzeciwko siebie normalnie drzwi w drzwi, delikatesy i vobiano. I się utrzyma.

u nas w gminie zadnej biedronki nie ma -ledwo 15 tys mieszkancow nie pozwala na to .. niedawno otwarli pierwsze dino w okolicy w sasiednim powiecie.

biedrone nie ma bo i tak wszyscy jada do pracy do krakowa i robia zakupy , zreszat gs pod szyldem delikatesow dzialaja preznie.

2 godziny temu, miwigos napisał:

Dino to jest co 10 km u nas, przeważnie tam gdzie kośció to i Dino

w malopolsce zachodniej jest tylko kilka, jezdze nad morze w rejonie kolobrzega to tylko tam kupuje.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8545
9 godzin temu, jacus napisał:

u mnie w miasteczku powiatowym zadnych sklepow nie ma  bo i nie mamy takiego, nawet szpitala nie mamy, urzedow tez malo jest,

To bida z nędzą (galicyjską) w tym powiatowym miasteczku Kraków.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1694
9 godzin temu, jacus napisał:

 

biala podlaska to w lubelskim jest ?jak sama nazwa wskazuje 😂

Prawdziwe "Podlasie" z tv jest wyżej. Białystok i okolice. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726
13 godzin temu, miwigos napisał:

Dino to jest co 10 km u nas, przeważnie tam gdzie kośció to i Dino

U nas gęściej tego. W mieście powiatowym jest główny magazyn. Parę tysięcy ludzi tam pracuje.  A jakieś 10 km odemnie mieszka słynny ktokolwiek widział ktokolwiek wie Tomasz Biernacki, najbogatszy Polak, właściciel i zalozyciel sieci Dino.  Jest bratem słynniejszego na tym forum Wojciecha Biernackiego pseudonim Wuja. Właściciela ZM Biernacki w Golinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1128

Aby tak było.

Ale ostatnio czytam artykuł że w 2024 mieszkania będą tanieć za chwilę kolejny artykuł a w nim że mieszkania będą drożeć i w każdym potwierdzone to argumentami 🤣🤣🤣🤣.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3061

pawelwlkp-widziales go kiedys ??😜, nie skojarzylem tego. gdy jezdze nad morze to chyba te magazyny widac z dk 10 czy 11.

nie jezdze czesto  w strone oswiecimia ,przy okazji odwiedze to dino jedyne  w powiecie i sasiednich.. mam nadzieje ze nie szybko. tam jade tylko po czesci do ciagnika 🤣

Dnia 14.12.2023 o 07:37, witejus napisał:

To bida z nędzą (galicyjską) w tym powiatowym miasteczku Kraków.

nie wiem ja to wyglada w przepisac ale powiat krakowski nie ma stolicy -chyba... nigdy w to nie wnikalem. krakow jest oddzielnym powiatem -miastem na prawie powiatu czy jakos tak. kiedys bylo wojewodztwo miejskie krakowskie ..

cene paliw sprawdze pozniej przejezdzam kolo kilku roznych stacji


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8545
22 minuty temu, jacus napisał:

nie wiem ja to wyglada w przepisac ale powiat krakowski nie ma stolicy -chyba.

To się dowiedz a nie pisz głupot

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toooomaszewski    502
1 godzinę temu, Sadek napisał:

Aby tak było.

Ale ostatnio czytam artykuł że w 2024 mieszkania będą tanieć za chwilę kolejny artykuł a w nim że mieszkania będą drożeć i w każdym potwierdzone to argumentami 🤣🤣🤣🤣.

Planujesz kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1361

KURŁA  promocja goni promocje a ja letniej nakupuił ! co robić jak żyć? Utylizować?


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toooomaszewski    502
1 godzinę temu, GABBER85 napisał:

KURŁA  promocja goni promocje a ja letniej nakupuił ! co robić jak żyć? Utylizować?

Do chaupy wstaw, żeby na plusie było !

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7638
1 godzinę temu, GABBER85 napisał:

KURŁA  promocja goni promocje a ja letniej nakupuił ! co robić jak żyć? Utylizować?

Oddać na Ukrainę .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8075
1 godzinę temu, GABBER85 napisał:

KURŁA  promocja goni promocje a ja letniej nakupuił ! co robić jak żyć? Utylizować?

Dawaj do mnie. 

Na wiosnę będzie jak znalazł. 😁

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lucekxxx
      This could be your lucky break, enter now!
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj