Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tomasz0611    5663

@Rolnik1973Widzisz, ledwo teczkę odebrał i już działa, a nie wierzyłeś xD 

4 minuty temu, Agrest napisał:

Wybrałeś a mu nie wierzyłeś i d*pę robiąc zapasy zmoczyłeś🤭

Nie głosowałem na Tuska, ile można powtarzać ... Połowę i tak na jesieni przepaliłem na orki, uprawy, zasiewy, żniwa kukurydziane itp itd, kupić i tak trzeba było, a nie będę ciągał cysterny po 500l, jak widzę że się kończy to obserwuję rynek, jak jest w miarę tanio to kupuję, już po żniwach się skończyło, ale wtedy kupiłem tylko 200l żeby się podratować, a na jesieni i tak było potrzebne 1000l, wziąłem 2000l to 1000l zostało. Na razie zmoczyłem 180zł, czy to tak dużo ?? 

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7490

O kurła. To teraz już na stracie jadę 🤣. Przed wyborami po 6.00 zalane. 

Ale już ok 200L zostało. 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3078

 

2 godziny temu, malaczarna napisał:

My biedni tutaj na wschodzie

wedlug danych gus-u w roku 2022 podlasie znalazlo sie na 3 miejscu wsrod wojewodztw z najwyzszym dochodem na obywatela- drogie mleko i zboze, w tym wszystko wroci do normy..

98 powyzje 7 zl na drozszych stacjach, on 6,47 najtaniej.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2498
3 godziny temu, Tomasz0611 napisał:

@Rolnik1973Widzisz, ledwo teczkę odebrał i już działa, a nie wierzyłeś xD 

Nie głosowałem na Tuska, ile można powtarzać ... Połowę i tak na jesieni przepaliłem na orki, uprawy, zasiewy, żniwa kukurydziane itp itd, kupić i tak trzeba było, a nie będę ciągał cysterny po 500l, jak widzę że się kończy to obserwuję rynek, jak jest w miarę tanio to kupuję, już po żniwach się skończyło, ale wtedy kupiłem tylko 200l żeby się podratować, a na jesieni i tak było potrzebne 1000l, wziąłem 2000l to 1000l zostało. Na razie zmoczyłem 180zł, czy to tak dużo ?? 

Tak nie można liczyć , bo z drugiej strony kupując po 5,99 , zamiast kupić po 7,20 - 7,50 bo taka by była cena rynkowa , to i tak sporo jesteś do przodu Inna sprawa byłaby jak ktoś kupił i nic z tej ropy nie przepalił jesienią . Ja też z 2,5 tysiąca litrów kupiłem po 5,99 , do tego jeszcze doszedł rabat 30 gr , , i  zostało mi z tego z 900 litrów , czyli z 2 tys i tak zaoszczędziłem , tak samo może powiedzieć każdy kierowca który kupował i na bieżąco wypalał , już nie wspominając firm transportowych , bo tu to już grube tysiące zaoszczędzili 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaczarna    1746
2 godziny temu, jacus napisał:

 

wedlug danych gus-u w roku 2022 podlasie znalazlo sie na 3 miejscu wsrod wojewodztw z najwyzszym dochodem na obywatela- drogie mleko i zboze, w tym wszystko wroci do normy..

98 powyzje 7 zl na drozszych stacjach, on 6,47 najtaniej.

Ja nie z Podlasia. Nie mam krów nie mam zboża a w miasteczku powiatowym 8 biedronek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1833
3 godziny temu, jacus napisał:

 

wedlug danych gus-u w roku 2022 podlasie znalazlo sie na 3 miejscu wsrod wojewodztw z najwyzszym dochodem na obywatela- drogie mleko i zboze, w tym wszystko wroci do normy..

98 powyzje 7 zl na drozszych stacjach, on 6,47 najtaniej.

A Galicja  najbogatsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15488
46 minut temu, malaczarna napisał:

Ja nie z Podlasia. Nie mam krów nie mam zboża a w miasteczku powiatowym 8 biedronek

8 już 🙆‍♂️

Ja tam o 3 wiem co byłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26100

Na jednej małej wiosce niedaleko obok siebie jest Dino i Biedronka. Tego nie pojmuję jak ktoś na to pozwolił i jaki menadżer zaakceptował lokalizację.

Parkujesz pod jednym a idziesz do drugiego🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

U w miejscowosci gminnej która nie ma nawet 1000 mieszkańców a gmina ma że 3500 jest dino i biedronka naprzeciwko siebie normalnie drzwi w drzwi, delikatesy i vobiano. I się utrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5663

Podobno już pakuje pozostałości trawienia udek z Lidla w celu zawiezienia ich na Orlen po tym jak Obajtek straci tam władzę ;) 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5663

Ja już niedługo będę tankował na Orlenie 🤭 A i bardziej kulturalny byłem, bo na zapas nie zbierałem żeby zawieźć, skręcałem tam tylko jak przypiliło w drodze czyli bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    26100

Ale to Twoje domniemanie. Nie wiemy czy tak zrobi. Ty za to masz już to w aktach po wieki🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9101
1 godzinę temu, Agrest napisał:

Na jednej małej wiosce niedaleko obok siebie jest Dino i Biedronka. Tego nie pojmuję jak ktoś na to pozwolił i jaki menadżer zaakceptował lokalizację.

Parkujesz pod jednym a idziesz do drugiego🤦‍♂️

U Sławka jest Stokrotka, Lewiatan, Dino i Biedronka na dniach otworzyć się ma. I niebawem gdzieś po tej samej trasie niedaleko kolejne Dino ma być.  Gminna miejscowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12Pafnucy    3755
1 minutę temu, slawek74 napisał:

pany 🙋‍♂️ stanie jeszcze 🤔

No na pewno...😝😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj