Chłoporobotnik

Pogoda rolnicza 2023 i nie tylko

Polecane posty

Chłoporobotnik    4993
Przed chwilą, slawek74 napisał:

bydło to jedzie z zachodu...a nie miejscowe... transportowiec ma ze 70 składów co wozi z zachodu na wszchód nawet kazachstan...

Bardzo dziękuję za garść tych bezcennych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4362
32 minuty temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

a ziemię @gregor1284 weźmie ma bliżej to sobie z Merlin krowy będą pędzić 😛

Prędzej bimber popędzą.   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
29 minut temu, gregor1284 napisał:

 

Wezmę  po co krowy?

Ale dole musisz mi odpalić za to że Ci nagrałem takie hektary 😛 samego Zetora jak wezmey to będe pokrzywdzony 

1 minutę temu, Desperado napisał:

Prędzej bimber popędzą.   :P

 takie zaradne 🤔😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12271
Chłoporobotnik napisał:

Bardzo dziękuję za garść tych bezcennych informacji.

nie ma sprawy 🤭 jak coś chesz więcej wiedzieć to pytaj 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14291
14 minut temu, Chłoporobotnik napisał:

Jeszcze mnie nie pogniotło do reszty żeby co miesiąc płacić po 35 czy 40zł tym bardziej, że nie jest to żadna wiedza tajemna i wielkiego wysiłku nie potrzeba.

U nas bydło to niedługo wymrze więc wiesz... Jeden krowiarz, taki twojego pokroju właśnie kończy, zostaje jeden we wsi, który ma więcej niż dwie krowy.

Pjoter ja dwa albo 3 razy w miesiącu do fryzjerki muszę chodzić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14291
5 minut temu, Desperado napisał:

Prędzej bimber popędzą.   :P

A to też grane czasami

4 minuty temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

Ale dole musisz mi odpalić za to że Ci nagrałem takie hektary 😛 samego Zetora jak wezmey to będe pokrzywdzony 

 takie zaradne 🤔😜

Powiem Ci jak mi ostatnio chłop któremu temat pewien ogarnąłem. "Ręka rękę myje" I choć nie bardzo za Tobą przepadam to coś byś dostał, może później swoje hektary byś mi odpalił 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14291
2 minuty temu, Chłoporobotnik napisał:

Na grzyba? Bałamucisz ją czy co?

Ty wprost jak ta moja Merlin. Moja wina że kobiety mnie lubią? Ostatnio napisałem kiedy czas znajdzie mnie ostrzyc to napisała żebym za godzinę był. Załapała się i Merlin przy okazji ale jak już się umówiła na farbowanie sama to na 30 grudnia 🤭 dzis musze napisac do niej to moze jutro by mnie ostrzygła. Ostatnio co bylem to jej ex mężowi wpier..l bym spuscil ale nie chcial na drugą strone ulicy przejsc. Pjoter to nie samo strzyzenie bo zaraz i regulacja brwi i takie tam no to sie i schodzi a ze czasem nawet dziad musi ladnie wyglądac zeby samice pezychylniejszym okiem patrzyly to sie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, gregor1284 napisał:

I choć nie bardzo za Tobą przepadam 

Hmm , a dlaczego 🤔. Źle się z tym czuje 😐

Edytowano przez Aktywnyrolnik7245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28831
46 minut temu, konteno napisał:

oczadział? dwoma na raz i tak nie pojedziesz a trzymać 2 takie same zetory na twym areale to tak jak teraz trzymać 2 siuntki 

Ale dwie trzydziestki to można mieć??? 

Można??? 

Prawda???

24 minuty temu, 6465 napisał:

@Łolek był borysz wracam bokami

IMG_20231111_163236.jpg

Kupiłeś cygańską Skodę???

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14291
1 minutę temu, Chłoporobotnik napisał:

No, kurła, tego to za wiele... Za bogaty jeszcze widać jesteś. 

Ona mi to w cenie robi żeby dłużej ze mną poprzebywać chyba. Worek kartofli jej zaniosłem ostatnio za te fanaberie, kiedyś bukiet kopru ale to jaja wtedy były. Wpadłem do salonu z tym koprem i kobiet jak zwykle pełen salon no i mówię "dzień dobry. Poczta kwiatowa, która to Pani ...." a te baby duże oczy a my obydwoje w śmiech. Ja lubię kobiety i lubię żarty. Ostatnio mnie kobitka z zieleniaka nakierowywala żebym żonie na gwiazdkę suszarkę do ubrań kupił to powiedziałem że ona by wolala że dwie jałówki na ocieleniu po czym dodałem "nie skreślaj mnie, jeszcze żonaty nie jestem" 🤣 jej pracownica miała dzwonek na telefonie ustawiony jakis dziwny i mowi ze wszyscy na nią mówią ze jest dziwna mowie "ewka Ty nie jestes dziwna tylko wyjątkowa" ☺️ trzeba z ludzmi zyc

6 minut temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

Hmm , a dlaczego 🤔. Źle się z tym czuje 😐

A między innymi przez to żeś mi od pslowców naubliżał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłoporobotnik    4993
1 minutę temu, gregor1284 napisał:

Ona mi to w cenie robi żeby dłużej ze mną poprzebywać chyba. Worek kartofli jej zaniosłem ostatnio za te fanaberie, kiedyś bukiet kopru ale to jaja wtedy były. Wpadłem do salonu z tym koprem i kobiet jak zwykle pełen salon no i mówię "dzień dobry. Poczta kwiatowa, która to Pani ...." a te baby duże oczy a my obydwoje w śmiech. Ja lubię kobiety i lubię żarty. Ostatnio mnie kobitka z zieleniaka nakierowywala żebym żonie na gwiazdkę suszarkę do ubrań kupił to powiedziałem że ona by wolala że dwie jałówki na ocieleniu po czym dodałem "nie skreślaj mnie, jeszcze żonaty nie jestem" 🤣 jej pracownica miała dzwonek na telefonie ustawiony jakis dziwny i mowi ze wszyscy na nią mówią ze jest dziwna mowie "ewka Ty nie jestes dziwna tylko wyjątkowa" ☺️ trzeba z ludzmi zyc

https://www.youtube.com/watch?v=BGYT3hCvKjw

Musiałbym mieć nierówno pod deklem żeby się tak zachowywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12580
7 minut temu, bratrolnika napisał:

Ale dwie trzydziestki to można mieć??? 

Można??? 

Prawda???

Kupiłeś cygańską Skodę???

Nie ja, żona  @Chłoporobotnik widzisz jakie te kobiety mają wymagania.

Edytowano przez 6465
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8372
2 godziny temu, szymon09875 napisał:

W bednarach kiedyś widziałem na 60ce. Fajnie to wyglądało

A u Ciebie, we Wielkiej Polsce, to produkują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14291
1 minutę temu, Chłoporobotnik napisał:

https://www.youtube.com/watch?v=BGYT3hCvKjw

Musiałbym mieć nierówno pod deklem żeby się tak zachowywać...

No niesie to za sobą pewne konsekwencje ale ja potrafię dystans zachowywać żeby którejś do siebie nie dopuścić. Może owdowieje człowiek kiedy to będzie się przebierać jak w ulęgałkach. Jest taka zdrowa rura koło 50, ma kilka sklepów i widać że głodna ale to lepiej nie ruszać, ale powiem Ci że ciała to nastolatki mogly by jej pozazdrościć. Perfumy za przysługę ostatnio dostałem za 400zeta od jednej to Merlin w...iona już 3 dzień i doszukuje się jakiegoś romansu ale powiedziałem że jeszcze niech rozpatrzy drugie dno. Może ode mnie tak śmierdziało i z litości te perfumy mi dała 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8372
11 minut temu, bratrolnika napisał:

Ale dwie trzydziestki to można mieć??? 

Można??? 

Prawda???

Kupiłeś cygańską Skodę???

Te te ☝️...ja jasnej... karnacji 🤭

 

4 minuty temu, 6465 napisał:

Nie ja, żona 

Super żona👍...dzieci też super👍...Ciebie chwalił nie będę no popadniesz w... samouwielbienie 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14291
4 minuty temu, 6465 napisał:

Nie ja, żona  @Chłoporobotnik widzisz jakie te kobiety mają wymagania.

Ano. Niezbyt wysokie. Gorzej gdyby zachciała e30 calypsorot metalic, najlepiej 2.8 na sportowym zawiasie i z ładnym bbsem

Coupe na szerokiej lampie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8372
1 minutę temu, superfarmer02 napisał:

Rysiek i Stefan już jadą 

maxresdefault.jpg

Dopóki w powiecie Boruty będzie...nie tkną😉...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Heidi88
      No właśnie kochani to nie jest takie proste jak sami wiecie, ponieważ rolnik znacznie różni się swoim stylem życia od innych, a święta tuż tuż
       
      Wiadomo prezent musi być
      - praktyczny i w miarę użyteczny, ale i niebanalny, wyjątkowy i takie tam
       
      ednak wszystko co potrzebuje wydaje mi się że już ma <_<
       
      Ogólnie klasyczne prezenty takie jak perfumy, zegarki, wyjazdy odpadają
       
      To 29letni hodowca bydła którego całkowicie pochłania praca w gospodarstwie, więc czasu na spełnianie swoich zainteresowań niewiele, czasem widzę jak ogląda tvn turbo i najbardziej lubi legendy PRL-u nie wiem czy to powinna być dla mnie jakaś wskazówka :unsure:
       
      Więc podpowiedzcie mi co byście chcieli dostać od swojej kobiety, od razu zaznaczam że miły czas spędzony we dwoje, gdzie ona jest podana na tacy goła z kokardą na ciele odpada :blink:
       
      Aa i takie w miarę realne do spełnienia, czyli nie pisać o dodatkowych ha
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj