superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2023

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jacus    3050

ja zboze,slome,siano   sprzedaje .... to dopiero jest zabawa, z 10 ma przyjechac jutro i nigdy sie nie pojawia....

 

  • Like 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Że Tobie @jacus się chce w detal bawić.

Mocno mnie to dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4262
1 godzinę temu, mf362 napisał:

Ludzie d*pę trują a potem cisza . 

Wiesz niech tam trują, to mi tak nie przeszkadza, ale żeby na koniec napisał, że jednak nie. A to, k**wa, ni uja. Z grubsza jedna z rozmów:

-tarcze bym wziął

- narazie jest jeden chętny, jak nie weźmie, to dam znać

- ok, czekam

- jednak nie bierze, także możemy pohandlować 

- priv

- (oczywiście ja musiałem napisac) - co tam z tymi piłami?

- ile za nie?

- napisane w treści ogłoszenia

- ......

No i ch*j - ciężko napisać cokolwiek. Cena w ogłoszeniu podana, powiedział, że poczeka, napisałem, a ten pyta o cenę 🤦 i już nie odpisuje. No nie ogarniam.

 

39 minut temu, ZetorMisio napisał:

Tam gdzieś korek do Zetora miałeś, masz go jeszcze??? Masz coś jeszcze do Zetora?

No mam korek. Był nieużywany - przysłali mi plastik, a ja mam metalowy, leży kilka ładnych lat. Kupowany w Kaliszu. Niespecjalnie coś więcej mam, bo zetorek czaly czas stoi. Co najwyżej na części głowice - dwie mi wysadziło i kupiłem komplet nowych. Ale te stare najpierw leżały na półce, a potem znalazły się jakimś sposobem na ziemi 🤦 także nie wiem czy coś tam do odzyskania z nich.

A sam korek, to nie wiem czy jest sens kupować - bo te 15 zł za niego, 15 wysyłka (chyba, że w kopertę wrzucić, to 8zl)  i robi się 23-30zl, a z tego co patrzyłem, to na allegro wyskoczył mi jakiś za 40zl nówka. Najlepiej jakby coś więcej, to wtedy tą wysyłka tak nie boli. Ale oczywiście jakbyś chciał, to mogę wysłać :)

@Pafnucy12, jeśli mogę spytać - czemu tak konta zmieniasz? Banują Ci, czy co się dzieje?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
9 godzin temu, daron64 napisał:

Wiesz niech tam trują, to mi tak nie przeszkadza, ale żeby na koniec napisał, że jednak nie. A to, k**wa, ni uja. Z grubsza jedna z rozmów:

-tarcze bym wziął

- narazie jest jeden chętny, jak nie weźmie, to dam znać

- ok, czekam

- jednak nie bierze, także możemy pohandlować 

- priv

- (oczywiście ja musiałem napisac) - co tam z tymi piłami?

- ile za nie?

- napisane w treści ogłoszenia

- ......

No i ch*j - ciężko napisać cokolwiek. Cena w ogłoszeniu podana, powiedział, że poczeka, napisałem, a ten pyta o cenę 🤦 i już nie odpisuje. No nie ogarniam.

Dlatego w każdym ogłoszeniu piszę wyraźnie: kontakt wyłącznie telefoniczny. Żadnych wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4262

Ja tam nawet wolę napisać, także to mi nie przeszkadza, tylko nie ogarniam co za problem mają ludzie żeby napisać "jednak nie biorę" czy cokolwiek. Jeszcze najlepsi są jak niektórzy pytali, już biorą, już będą pieniądze przelewać i nagle cisza. Napisze czy się rozmyślili, bo chce wiedzieć co robić i to nawet się nie zdobędą ja napisanie dwóch - trzech słów. 

Także jak się trafia handlarz cham, to jednak trochę rozumiem człowieka 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9259

Ja napisałem klientowi, że pług jest OK, ale przekracza na razie moje możliwości finansowe i się nie zdecyduję. Można ? Można, a nie kombinować

@daron64 chyba do tej pory nam się dobrze handlowało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
Dnia 1.01.2023 o 19:42, daron64 napisał:

Spójrz poniżej i zaznacz co chcesz dokładnie. Sprzęgła najchętniej sprzedałbym dwa. Jakbyś chciał dokładniejsze zdjęcia czegoś, to pisz - jutro podeślę.

IMG_20230101_173513_copy_2000x1125.jpg

 

 

 

 

 

Dowolny z 4 na zdjęciu (to jest wałek napędowy skrzyni biegów) tzw. wałek jazdy, jeszcze potrzeba mi jednego od wom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

Starych pił do drewna szukają knifemeake'rzy(ludzie którzy robią noże). Wtedy może być nawet zniszczona(tj nie mieć np, zębów). 

Przed chwilą, daron64 napisał:

@hubertb

To tylko jeden chcesz jednak?

Potrzebował bym dwóch tylko na ostatnich zdjęciach nie widzę tego od wom. 

Uśpię małą to przewertuje straszę zdjęcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4262

To później będę w domu, to powyhnuje wszystkie i wrzucę foto. 

Kiedyś byłem na jakiejś grupie od noży, właśnie też pomyślałem o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9946
4 minuty temu, hubertb napisał:

Starych pił do drewna szukają knifemeake'rzy(ludzie którzy robią noże). Wtedy może być nawet zniszczona(tj nie mieć np, zębów). 

Potrzebował bym dwóch tylko na ostatnich zdjęciach nie widzę tego od wom. 

Uśpię małą to przewertuje straszę zdjęcia. 

Do ustawiania tarczy chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
1 minutę temu, szymon09875 napisał:

Do ustawiania tarczy chcesz ?

Dokładnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9946

Ja sobie po remoncie zostawiłem, tyle że nie mam tego od wom, ale to już mniejszy problem bo ja się zawsze udaje mi ustawić bez problemu, a dwa jednak rzadziej się rozbiera tą od wom. U siebie założyłem na początku obie nowe. Ta od wom jeszcze jest ok po 4 latach, a jezdna już druga i też się kończy juz..700 godzin wytrzymała ta pierwsza "oryginał ursus". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3050
13 godzin temu, Pafnucy12 napisał:

Że Tobie @jacus się chce w detal bawić.

Mocno mnie to dziwi.

wiesz jaka cene oferuje okoliczny skup ??  slome w tym roku tylko na zamowienie prosto  z pola, siano to juz nudne sie robi , gdyby nie to z eto ciezkie ily to wszystkie laki bym zaoral.. dzisiaj ktos ma przyjechac.. srednio dzienne jeden sie umawia.

z mojej strony krakowa to ciezko z kupcami a ludzie jeszcze cos hoduja.

ja mam plaskie magazyny , nie moge dzwigac wiec kupujacy z gory wie ze musi zwazyc i zaladowac, ja moge co najwyzej zworkowac ..

 

dopiero dzisaj przegladnalem cala oferte darka.

te lozyska aktualne ??

 


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007

My w Rzeszowie mamyt gostka który nabija tarczę, do 360 i zetora pasuje okładzina LUK od iveco tzw. organika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

Na zlomie jest do sprzedania taki pług 3 skibowy. Ala unia grudziadz. Rama wydaje sie zdrowa i prosta. Zastanawia mnie tylko jedno pług jest na wysokich słupicach ale odkładnie wydaja sie małe i lemiesze byly na dwie śruby. Ale gabarytowo wygladał jak normalny UG3. Elementy wszystkie do wymiany. Pytanie czy beda pasowały od standardowych UG. Tabliczki znamionowej na pługu brak. Moze ktoś rozpoznaje co to za pług?

20230102_145819.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrus2020    207

troche za wysoki na słupicach. i tez mi sie wydaje szeroko rozstawione korpusy. jest do kupienia za 550 zł. Elementy robocze za 1500 moze by kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4262

@hubertb

Nie wyrobię się dziś, a jutro mam wyjazd (jeszcze jedna rzecz się sprzedala i muszę ją podrzucić kupującemu). Także w czwartek podesle Ci zdjęcia. Jesteś jedynym zainteresowanym, także bez obaw, nie uciekną

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2208

 Towotnice ,kiedyś wystarczała jedna i jedna końcówka ,a teraz do jednej prasy 3 rodzaje i 3 różne końcówki 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4262

Apropos tawotnicy - mam takie małe "wciskane"(nie wiem jak one się fachowo nazywają), jakby ktoś chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    268
Dnia 2.01.2023 o 21:08, wojtal24 napisał:

nie wiem jak siewnik ale gość typowy handlarzyk który kupuje w Polsce coś tam podszykuje albo i nie tylko umyje i sprzedaje dalej

To że sprzedaje handlarzyk widać po zdjęciach. Bardziej by mnie interesowało czy siewnik tej marki przyzwoicie sieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227
6 godzin temu, jedrus2020 napisał:

troche za wysoki na słupicach. i tez mi sie wydaje szeroko rozstawione korpusy. jest do kupienia za 550 zł. Elementy robocze za 1500 moze by kupił.

To po co masz się wyginać jak u mnie do kupienia unia grudziądz trzy skiby jak nówka za 1100 zł. bez wkładu. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj