superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2023

Polecane posty

mzk    182
6 godzin temu, Krzysztof81 napisał:

Cenić  to sobie można  ale jeszcze znaleźć  debila  co to kupi. Ja szukam kombajnu i widzę że niektórzy ogłaszają  się po 2 lata,bo chcą jakieś  chore  pieniądze, których nikt w życiu nie zapłaci. 

Bo cała sztuka sprzedawac ,nie sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    424
4 godziny temu, tytanowyJanusz napisał:

No to 26km, krócej nie mam do Ciebie.

Sprzęt potrzebny jak to się mówi pare godzin w roku ... to sam nie będę się  porywał.

Zmień dostawcę wapna. Dobry dostawca przywiezie wapno i użyczy konkretny rozsiewacz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2372

tak taki dostawca jest odemnie 120 km i będę targal go to ja juz dzienkuje wolę pożyczyć rcw

  • Like 1

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3690
Gość   
Gość
1 godzinę temu, daron64 napisał:

Nie pier**la się z cenami

 

Screenshot_20231222-174231_copy_432x960.png

Ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrp88    175
1 godzinę temu, superfarmer02 napisał:

Świecą, szybko padają, co zaoszczędzisz na prądzie wydasz na lampy.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacor73    1155
22 godziny temu, Aktywnyrolnik7245 napisał:

Adam muszę Cię przeprosić

Jakby miał UG tur to po co inny

Unia tur nie jest zły, odkładnie XXL albo longi, odpowiednio wysoka prędkość i też ładnie orze. Ja miałem na sprężynie, ale był tylko tymczasowym, bo cały czas szukałem obracalnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    9028
1 godzinę temu, piotrp88 napisał:

Świecą, szybko padają, co zaoszczędzisz na prądzie wydasz na lampy.

Potwierdzam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7995
soltys48 napisał:

Tylko nie pisz że oglądasz to co ja🤔

34?

noo szukam albo claasa 98-108 albo MF 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6938
3 godziny temu, superfarmer02 napisał:

Kupiłem jedną na próbę za 12zł chyba. Nie wiem czy tydzień świeciła

Ale ktoś na fb pisał że odgadł przyczynę szybkiego palenia się. Lampy nie mają gdzie odprowadzać ciepła, a prawie każdy przykręca je bezpośrednio do ściany. Podobno od kiedy dał dystanse problem się skończył

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7995
soltys48 napisał:

To się wstrzymaj aż ją kupię

Szukam dokładnie tego samego 🤣

trochę się boje tego MF .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861

Rozmawiałem z użytkownikami i nie ma czego. Fajnie jakby był już na małym monitorze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4276
51 minut temu, superfarmer02 napisał:

To co innego polecenie? Warunek to mocne światło ale nie bardzo rażące 

Ja na pomieszczenie ~60m², to pozakladalem stare zwykle oprawy, tylko dałem żarówki ledowe, odpowiedniki 150 - 4szt pod sufitem. Mam jeszcze 2 oprawy hermetyczne że świetlówkami 2x150cm, to ich już praktycznie nie włączam w ogóle, chyba, że coś bezpośrednio pod nimi robie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj