superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2023

Polecane posty

jaco512    1019

Czym domyć ciągnik z oleju? W ładowaczu pękł wąż i olej zachlapał cały przód ciągnika. Dimer w mocnym stężeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2372

nie musi być mocne wystarczy normalne chyba że chcesz z farba zmyć


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek1187    207
36 minut temu, jaco512 napisał:

Czym domyć ciągnik z oleju? W ładowaczu pękł wąż i olej zachlapał cały przód ciągnika. Dimer w mocnym stężeniu?

Płyn do felg -ten czerwony ,bezpieczny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10048
7 godzin temu, 85Tomekkk napisał:

Masz taki siewnik,albo cos podobnego?

Nie, ale pneumatyczne używam, wydatek rzędu,40-50l wystarczy w zupełności dla takiego siewnika

35 minut temu, jaco512 napisał:

Czym domyć ciągnik z oleju? W ładowaczu pękł wąż i olej zachlapał cały przód ciągnika. Dimer w mocnym stężeniu?

Jeśli to świeży olej to wystarczy zwykły odtłuszczacz. Ja używam do takich rzeczy megillo czy jakoś tak w Dino kupuje.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2491
wlamaj1 napisał:

Ja też w sprawie opryskiwacza tylko tak nie całkiem. Chcę kupić rozpylacze dwustrumieniowe ceramiczne z Agroplastu i znalazłem na Allegro za 30,80. Ten sam sprzedawca ma w swoim sklepie internetowym takie same za 38,00. Nie rozumiem takiej polityki cenowej (duża różnica w cenie), trochę mam obawy przed kupnem na Allegro, ale najwyżej zwrócę. Spotkaliście się z czymś takim - zwykle na Allegro jest trochę drożej niż w sklepach internetowych, ale i tak różnice nie są tak znaczące...

ja 2 lata temu kupowałem części do opryskiwacza i rozpylacze u tego gościa https://allegro.pl/oferta/linka-sterowania-zaworem-pilmet-8951380012


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
85Tomekkk    141
10 minut temu, szymon09875 napisał:

Nie, ale pneumatyczne używam, wydatek rzędu,40-50l wystarczy w zupełności dla takiego siewnika

Jeśli to świeży olej to wystarczy zwykły odtłuszczacz. Ja używam do takich rzeczy megillo czy jakoś tak w Dino kupuje.

Serwisanci mówią ze nie pójdzie,bo podnośnik nie podniesie ,bo nie ma przepływu stałego czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12232
jaco512 napisał:

Czym domyć ciągnik z oleju? W ładowaczu pękł wąż i olej zachlapał cały przód ciągnika. Dimer w mocnym stężeniu?

nie przesadzaj z dimerem bo farba zmatowieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9281

do zmywania oleju wystarczy ludwik , gabka i wiadro z ciepłą wodą, potem opłukac karcherem

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
1 godzinę temu, jaco512 napisał:

Czym domyć ciągnik z oleju? W ładowaczu pękł wąż i olej zachlapał cały przód ciągnika. Dimer w mocnym stężeniu?

np. benzyna ekstrakcyjna, potem normalny szampon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186
1 godzinę temu, wojtal24 napisał:

ja 2 lata temu kupowałem części do opryskiwacza i rozpylacze u tego gościa https://allegro.pl/oferta/linka-sterowania-zaworem-pilmet-8951380012

Zamówiłem te co do których miałem wątpliwości - jutro przyjdą, zobaczymy. Mam już dysze Agroplasta ceramiczne jednostrumieniowe także będę miał porównanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145
Grzechooo napisał:

i co w tym dziwnego? pfff przecież to zetor i to jeszcze z turem... Ja to myślę że to jest ceną wywoławcza🤔

kolega kupił 3 miesiące temu w tej cenie claas celtis 456 z ładowaczem 2007 rok, i stąd moje zdziwienie


https://www.olx.pl/d/oferta/ciagnik-rolniczy-zetor-7340-CID757-IDTBR8B.html to jest stara wersja ?


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

 

1 godzinę temu, Axd529 napisał:

Kupiłem😉

To co się nie chwalisz ?    


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axd529    117

Tak jakoś nie ma czasu. Może na niedzieli jakieś zdjęcia wrzucę.


Kupie cylinder,tłok do husqvarny 51 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1121
8 godzin temu, Axd529 napisał:

Kupiłem😉

Urwałeś coś z ceny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, hubertb napisał:

@Aktywnyrolnik7245 Można nie wybrzydzać? Można. 

Ale co 🤷 każdy kupuje co mu się podoba

 

11 godzin temu, Axd529 napisał:

Tak jakoś nie ma czasu. Może na niedzieli jakieś zdjęcia wrzucę.

Oznacz mnie dobry człowieku pod zdjęciem 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12455

Wołajta i mnie jak będzie zdjęcie tego Ursusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1821
45 minut temu, bratrolnika napisał:

@konteno jesteś??? do oddania z pół tony oleju hydraulicznego, raczej rzadkiego, nie jesteś zainteresowany???

mnie to za duży kaliber transportu , jest gościu z małopolskiego co kilkanaście ton hydraulicznych i przekładniowych rocznie na suszarnię zużywa ale też tyle chyba nie będzie lecieć po koks , jak masz konto na elektodzie to napisz tu

 https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1542907-5640.html

 sępy z okolicy się zlecą , a tak wogóle jako firma to kwitów na utylizację nie potrzebujecie że bezpłatnie się pozbywacie ?

tak z ciekawości co to za olej , hl46 czy cos inne ? wolę silnikowe bo przynajmniej kolorem węgiel przypominają 😉

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28799

w bańkach 20l miałbyś to spakowane

hydrauliczny, jakiś rzadki

robi to podwykonawca, a że mówi że może to oddać to pomyślałem o tobie

przy dobrym wietrze miałbyś do mnie 2h jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj