superfarmer02

Znalezione na Allegro, olx i nie tylko 2023

Polecane posty

jacus    3061

tylko slabo ze zbytem ,predzej maly sprzeda.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko    67
9 godzin temu, jacus napisał:

tylko slabo ze zbytem ,predzej maly sprzeda.

Czytałem że w starych silnikach na 1kw jest 2kg miedzi więc 22kg i szukać dobrej ceny jak nikt nie będzie chętny bo za cały silnik na słupie dają 2zl za kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3687
9 godzin temu, camo napisał:

to ile za nie uszkodzony bo potrzebuje sprzedać jeden?

1 tys 

17 minut temu, Janeczko napisał:

Czytałem że w starych silnikach na 1kw jest 2kg miedzi więc 22kg i szukać dobrej ceny jak nikt nie będzie chętny bo za cały silnik na słupie dają 2zl za kg

Wiosna sprzedawałem to są silniki, prądnice i alternatory dawali po 1.5

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3939    205
Cennik zlomu 25.05.23
Silniki spalinowe suche (silnik+skrzynia+alternator+rozrusznik)1,7zl/kg
Skrzynie biegów suche 2,1zl/kg
Miedź millbera 28zl/kg
Miedź świecącą 27zl/kg
Miedź niesort 24,8zl/kg
Miedź piecyki 23,8zl/kg
Miedź mika 16,5zl/kg
Mosiadz żółty 18zl/kg
Mosiadz pobiał 16,7zl/kg
Miedziano Mosiężne chłodnice 16zl/kg
Ołów suchy czysty pokablowy 6zl/kg
Ołów z smołą/jutą 5zl/kg
Alu sektor 8,3zl/kg
Alu linka 8zl/kg
Alu odlew 5,8zl/kg
Alu/Cu chłodnice 10zl/kg
Alu felga czysta 8,1zl/kg
Alu felga brudna 7zl/kg
Alu plastyka 5zl/kg
Alu puszka 4zl/kg
Znal 3,5zl/kg
Rozruszniki 3,6zl/kg
Alternatory 5,4zl/kg
Silniki elektryczne 2,6zl/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    560

https://m.olx.pl/d/oferta/myjka-cisnieniowa-CID628-IDUJQBD.html?reason=seller_listing%7Cnormal co myślicie o takiej myjce to jest wersja spożywcza i jest trochę słabsza od standardowej ale ogólnie HD to już takie na gospodarstwo są dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    791

za te pieniądze to tylko brać, rzekłbym że to okazja bo co kupisz za 800zł?

Ja osobiście mam hd5/15c i to jest myjka która spełnia moje oczekiwania mam ją od 2017r.

16851788462583822331798426207107.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1121
Napisano (edytowany)

W wyce narosło mi takiego chwastu ( podobny do kopru) 

IMG_20230527_140956.jpg

Edytowano przez mf362

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    319

Tak z ciekawości powiedzcie mi ile może być warta owijarka tekla sipmy na folię 50. Rok produkcji 2012 i powiedziałbym że jeżeli chodzi o stan to prawie idealna. Paulina możesz w swoim życiu z 500 bel może nawet nie. Obecnie robię ją usługę szwagrowi raz do roku nie raz dwa ale mnie wkurza trochę i się zastanawiam czy nie lepiej ją sprzedać i mieć problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    319

To mnie nie pocieszyłeś liczyłem na więcej. Ale sam nie wiem czy to sprzedawać czy zostawić. Chociaż z hodowli bydła już nie planuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1690
4 godziny temu, mf362 napisał:

W wyce narosło mi takiego chwastu ( podobny do kopru) 

IMG_20230527_140956.jpg

Wygląda na rumianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1121

To jakiś gigant jeśli byłby to rumianek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    422

Panowie chcę ( a nawet muszę) przerobić hydraulikę w mocarnej siątce. Mam na niej tura 1 sekcyjnego a druga sekcja na sznurek, teraz chce 2 sekcje i euro ramkę i tu pierwsze pytanie jeden siłownik czy 2???? Drugie to  lepiej założyć to 

https://m.olx.pl/d/oferta/rozdzielacz-3-sekcyjny-c-360-hydrauliczny-zewnetrzny-od-dolnej-pokrywy-CID757-IDT000t.html?reason=observed_ad

Tylko z rozdzielaczem 2 sekcyjnym i tura mieć z tego a resztę po staremu? Dodam że orginalny rozdzielacz już najlepszej jakości nie jest i podnośnik opada. Czy to?

https://m.olx.pl/d/oferta/rozdzielacz-hydrauliczny-4-sekcyjny-zewnetrzny-ursus-c-360-CID757-IDSM1mr.html?reason=observed_ad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1690
14 godzin temu, mf362 napisał:

To jakiś gigant jeśli byłby to rumianek 

Rumianek mały, rumian duży.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3687
30 minut temu, ZetorMisio napisał:

Panowie chcę ( a nawet muszę) przerobić hydraulikę w mocarnej siątce. Mam na niej tura 1 sekcyjnego a druga sekcja na sznurek, teraz chce 2 sekcje i euro ramkę i tu pierwsze pytanie jeden siłownik czy 2???? Drugie to  lepiej założyć to 

https://m.olx.pl/d/oferta/rozdzielacz-3-sekcyjny-c-360-hydrauliczny-zewnetrzny-od-dolnej-pokrywy-CID757-IDT000t.html?reason=observed_ad

Tylko z rozdzielaczem 2 sekcyjnym i tura mieć z tego a resztę po staremu? Dodam że orginalny rozdzielacz już najlepszej jakości nie jest i podnośnik opada. Czy to?

https://m.olx.pl/d/oferta/rozdzielacz-hydrauliczny-4-sekcyjny-zewnetrzny-ursus-c-360-CID757-IDSM1mr.html?reason=observed_ad

Zrób tak żeby podnośniki tur był na jednym rozdzielaczu. Co do siłownika to zależy co będziesz dźwigał. W 330 mam jeden ale dosyć mocny i daje radę 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28772

W c360 mając belkę słomy na widłach i zapierając się o strop na oborze, pojedynczym siłownikiem wychyłu można podnieść przód ciągnika do góry 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    422

Do ciężkich prac mam tura na Belarusie, ten tyle co będzie robił to jedynie wożenie kiszonki z kukurydzy do obory łycha 2 m . Tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3687
10 minut temu, bratrolnika napisał:

W c360 mając belkę słomy na widłach i zapierając się o strop na oborze, pojedynczym siłownikiem wychyłu można podnieść przód ciągnika do góry 

30 też nieraz podnosiło, tyle za ja mam siłownik od pługa phx. Trochę za krótki ale jak dobrze kojarzę to ma 4t na Wypychu i 2 na wciąganiu wytrzymałości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4231
9 minut temu, Adam3 napisał:

Robicie jutro w polu, czy nie wypada? 

Niektóre krety będą robić na pewno, dzisiaj widzę opryski robią, trawę wożą. Nabiorą ziemi i robią za kreta, bo pogoda teraz jest i wymówka że pogodę trzeba wykorzystać nie wypala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12222
Adam3 napisał:

Robicie jutro w polu, czy nie wypada? 

mimo że ma 4 ha łąki do koszenia to nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj