zenmaniek

KPO: Działanie 5. Wymiana pokryć dachowych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lukasz93    25

Podlasie. Dziś umowa.

Trzeba coś teraz im wysłać? Pisze coś o oświadczeniu woli zawarcia umowy ale takowego oświadczenia nigdzie nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710

ELC dziś w południe powiadomienie o umowie.


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondominium    84

Mam teraz pytanie do kilku znawców, którzy pisali tu że nikt nie dostanie, że pieniędzy nie ma, że robią tak by nikt nie dostał.. gdzie teraz jesteście jak umowy się sypią jedna za drugą? 

Tak w temacie też dostałem. W umowie jest coś o wekslu przy innych programach robiło się to w OR, tu pewnie też ciekawe tylko czy tam trzeba się umawiać czy można przyjść normalnie przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati571401    32
2 godziny temu, Lukasz93 napisał:

Podlasie. Dziś umowa.

Trzeba coś teraz im wysłać? Pisze coś o oświadczeniu woli zawarcia umowy ale takowego oświadczenia nigdzie nie znalazłem

"Dniem zawarcia umowy jest data potwierdzenia odczytania niniejszego pisma na Platformie Usług Elektronicznych ARiMR."

Tak naprawdę pozostaje tylko temat weksla po odebraniu umowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43

To składaliście pewnie o zaliczkę że macie temat weksli? Ja zrezygnowałem z zaliczki jak trzeba było jechać podpisać weksel i jeszcze mieć oddzielne konto na tę zaliczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxer    126
11 godzin temu, Kondominium napisał:

Mam teraz pytanie do kilku znawców, którzy pisali tu że nikt nie dostanie, że pieniędzy nie ma, że robią tak by nikt nie dostał.. gdzie teraz jesteście jak umowy się sypią jedna za drugą? 

Teorie spiskowe od zawsze się pojawiały i dalej będą. Trzeba po prostu zachować zdrowy rozsądek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43

Ludzie byli obrażeni że wysyłają poprawki i większości ci co im się nie chciało ich robić albo nie potrafili tak twierdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710
11 godzin temu, mati571401 napisał:

Tak naprawdę pozostaje tylko temat weksla po odebraniu umowy

Dotyczy to każdego czy tylko tych którzy chcą zaliczkę?


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekmyx62    11
29 minut temu, katopo napisał:

Ludzie byli obrażeni że wysyłają poprawki i większości ci co im się nie chciało ich robić albo nie potrafili tak twierdzili.

To też teoria spiskowa 😋


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
22 godziny temu, Kondominium napisał:

Mam teraz pytanie do kilku znawców, którzy pisali tu że nikt nie dostanie, że pieniędzy nie ma, że robią tak by nikt nie dostał.. gdzie teraz jesteście jak umowy się sypią jedna za drugą? 

Tak w temacie też dostałem. W umowie jest coś o wekslu przy innych programach robiło się to w OR, tu pewnie też ciekawe tylko czy tam trzeba się umawiać czy można przyjść normalnie przy okazji.

Pisiorom nie można ufać. Więc co się ludziom dziwić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się umówić, musza przygotować a po co masz czekać i ludzi drażnić🙂


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789
Kondominium napisał:

Mam teraz pytanie do kilku znawców, którzy pisali tu że nikt nie dostanie, że pieniędzy nie ma, że robią tak by nikt nie dostał.. gdzie teraz jesteście jak umowy się sypią jedna za drugą? 

Tak w temacie też dostałem. W umowie jest coś o wekslu przy innych programach robiło się to w OR, tu pewnie też ciekawe tylko czy tam trzeba się umawiać czy można przyjść normalnie przy okazji.

To że dostałeś umowę nie oznacza że od razu dostaniesz kasę. Składałeś wniosek o zaliczę czy że kasę będziesz brał po zakończeniu inwestycji? KPO unia jeszcze nie wypłaciła i nie wypłaci do czasu kiedy rząd nie posprząta tego bałaganu co sam narozczyniał. A że rok cudów to może z budżetu państwa na kreskę wypłacą🤔

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondominium    84
29 minut temu, Grzechooo napisał:

To że dostałeś umowę nie oznacza że od razu dostaniesz kasę. Składałeś wniosek o zaliczę czy że kasę będziesz brał po zakończeniu inwestycji? KPO unia jeszcze nie wypłaciła i nie wypłaci do czasu kiedy rząd nie posprząta tego bałaganu co sam narozczyniał. A że rok cudów to może z budżetu państwa na kreskę wypłacą🤔

uderz w stół xD przecież wiadomo że to wezmą z krajowych, a potem pokryją to z kpo. Poza tym wszyscy widzimy co jest na rynku, po ile jest zboże i wiemy komu to zawdzięczamy, ale jeśli chodzi o UE to niech się pocałują w cztery litery, chcieliby zrobić z Polski to samo czym jest Białoruś dla Rosji. To że jest korupcja, kolesiostwo, to było zawsze ale przyj3bali się jak niemcy stracili panowanie nad Polską. Poza tym większość zboża z Ukrainy to niby czyje? Ukraińców? raczej nie. 
Wracając do tematu nie ma co się podniecać jak się ogarnął ze stale psującą się aplikacją i zrobią możliwość wniosku o płatność to i pieniądze będą. Poza tym rusza młody i małe gospodarstwa też za pieniądze który jeszcze niby nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DrJoint    4

gdzie wy dokladnie te wiadomosci sprawdzacie? na epue? ja nie umiem sie tam poruszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DrJoint napisał:

gdzie wy dokladnie te wiadomosci sprawdzacie? na epue? ja nie umiem sie tam poruszac

Dostaniesz wiadomość na pocztę i SMS-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DrJoint    4

a jakis inny podgląd jeszcze? mam wpisana poczte i numer osoby ktora pomagala mi to wypełniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DrJoint napisał:

a jakis inny podgląd jeszcze? mam wpisana poczte i numer osoby ktora pomagala mi to wypełniać

Na e pue logujesz sie ,po lewej stronie masz kolumnę ,wchodzisz w moje sprawy ,tam wnioski KPO tam wymiana pokryć dachowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahten    177

hm w eupe mam napisane oczekuje na podpisanie umowy, a zadnej informacji nie mam ze zaakceptowane ani sms ani mail ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DrJoint    4
ahten napisał:

hm w eupe mam napisane oczekuje na podpisanie umowy, a zadnej informacji nie mam ze zaakceptowane ani sms ani mail ani nic ja mam wlasnie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Spokojnie, przyjdzie umowa, przyjdzie mail i sms.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43
15 godzin temu, ahten napisał:

hm w eupe mam napisane oczekuje na podpisanie umowy, a zadnej informacji nie mam ze zaakceptowane ani sms ani mail ani nic

Ja miałem taki status od początku roku i dopiero tydzień temu przyszła umowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez versus
      Witam wszystkich,
      Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie - Mazowieckie.pl
      Niestety dopłaty do paliwa rolniczego będą nie wypłacone w całości, przynajmniej na razie. Może macie informacje z innych województw jak sprawa wygląda??Dlaczego nie zostaje uzupełniona kwota od razu??...
    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez Lebioda
      Witam. Jak sadzicie czy na nabor KPO. Rolnictwo 4.0 bedzie mozna kupic opryskiwacz z nawigacja? 
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez karol
      Informuję wszystkich że 15 lutego tego roku (2008) upływa termin dostarczania wniosków o dopłatę do materiału siewnego. Dotyczy to tylko roślin ozimych.
       
      Więcej na stronie Agencji Rynku Rolnego
       
      www.arr.gov.pl
       
      Wniosek
      http://www.arr.gov.pl/data/01593/dms_p1_f2.pdf
       
      Instrukcja
      http://www.arr.gov.pl/data/01593/instrukcja_dms_p1_f2.pdf
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj