Polecane posty

galan99    7589
7 minut temu, Wicherek napisał:

Agrounia  wyjdzie ! na innych nie liczę 

Nie wyjdzie bo będzie startował do wyborów , jak by co to już na 2 rok 2023 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1762
12 minut temu, Wicherek napisał:

Agrounia  wyjdzie ! na innych nie liczę 

Michałek jej  ukontrolowany na dojście do koryta. Później będzie miał Cię w 4 literach

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

Z ramienia  PO , Mój głos pewnie będzie  na lewicę , bo jak zjawi się czerwona  zaraza to może dadzą awans i będę szefem na skupie .

Edytowano przez galan99
  • Thanks 1
  • Haha 3
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184

Ten słomek ostatnio był na blokadach ja myślę że jak dużo rolników wyjdzie na ulicę to większość wyjdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3528
1 godzinę temu, MonteChristo napisał:

Ale taki słomek czy inny z 10t na 5 i 6 klasie ma w d*pie nie ma jedności

Jak już oglądcie te youtube , to dokładnie ze zrozumieniem, nie miał takiej średniej , Ty piszesz że na 5/6 klasie, wiekszość gleby ma lepsza kl. u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218
2 godziny temu, galan99 napisał:

Co jak kto , wyjdzie na ulicę jaki Majdan .

Dokładnie. Na wsi znaleźć trudno chętnych do zakupu nawozu wspólnie bo każdy będzie miał taniej a co dopiero mówić o strajkowaniu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielursus3p    5231
36 minut temu, miwigos napisał:

Jak już oglądcie te youtube , to dokładnie ze zrozumieniem, nie miał takiej średniej , Ty piszesz że na 5/6 klasie, wiekszość gleby ma lepsza kl. u niego

Tak po prawdzie to nie oglądam, ale pozwoliłem sobie zerknąć to te łany co niektore pokazuje nie ma szans żeby sypały po 7 ton. Max 4,5 tony. Zgodzę się są takie pola co nie rokuja, a sypią, ale no nie takie jak niektóre on pokazuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerss34    219

każde youtubery  pobrały sprzętu na  kilka baniek i myślicie  ,że będą pokazywać i mówić ,że sypie  cztery tony z ha . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1541

Dokładnie, taki słomek miał nowego grubera z mandama i wymienił na dal bo bo myśli że jak zagraniczy to i plony będzie miał wyższe... Kretyni i tyle i nikt niech mi ich nie usprawiedliwia  bo wiadomo o co chodzi 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zigi94    282

a to nie tylko na YouTube takie koloryzowanie. od teścia jakiś chłopek dzierżawi pole, twierdzi że miał 9 ton pszenżyta z 1.5 hektara. widziałem to pszenżyto początkiem czerwca, jeśli 4 była z tego kawałka to sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
12 godzin temu, jahooo napisał:

jak trzeba będzie ratować wskaźniki inflacji, to zrobią to kosztem rolników bez żadnych skrupułów

Przeceniasz ten rząd ze az tyle moze , wiekszość firm przetwórczych jest w prywatnych rękach elewar czy Polska grupa spozywcza też jest za mała na interwencje na rynku .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3528

Ale musicie docenić że gdyby nie rząd to cena pszenicy w żniwa by była duża niższa , zwłaszcza na wschodzie, potraficie tylko krytykować i narzekać jak stare baby, tsoche optymizmu bo piędziesiątki nie dożyjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6MaaJsTeR9    439
11 minut temu, miwigos napisał:

Ale musicie docenić że gdyby nie rząd to cena pszenicy w żniwa by była duża niższa , zwłaszcza na wschodzie, potraficie tylko krytykować i narzekać jak stare baby, tsoche optymizmu bo piędziesiątki nie dożyjecie

Rozwiń to wypowiedz w czym pomógł bo nie kumam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3528

Wasze prywatne punkty skupowe by płaciły 1000 bo ponoć miały po tyle pszenice z Ukrainy, a to tylko propaganda żeby zbić cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
16 minut temu, miwigos napisał:

Ale musicie docenić że gdyby nie rząd to cena pszenicy w żniwa by była duża niższa , zwłaszcza na wschodzie, potraficie tylko krytykować i narzekać jak stare baby, tsoche optymizmu bo piędziesiątki nie dożyjecie

A to ciekawe. Co zrobili? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1381

Może chodzi o to że nic nie zrobił, czyli to co najlepszego ten rząd może zrobić żeby pomóc 🤔

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1381

Haha a propos leków, to weź je jak najszybciej mitomanie bo już 9 i przestań się kompromitować xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9246
15 minut temu, miwigos napisał:

Wasze prywatne punkty skupowe by płaciły 1000 bo ponoć miały po tyle pszenice z Ukrainy, a to tylko propaganda żeby zbić cene

może by i tyle płacili - gdyby ta pszenica była, ale trzeba było na kontrakty coś kupić, a pszenicy z UA nie ma, a każdym razie takiej, którą ktoś chciałby kupić

kukurydza czy rzepak - jest

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
50 minut temu, miwigos napisał:

Ale musicie docenić że gdyby nie rząd to cena pszenicy w żniwa by była duża niższa , zwłaszcza na wschodzie, potraficie tylko krytykować i narzekać jak stare baby, tsoche optymizmu bo piędziesiątki nie dożyjecie

A co konkretnie zrobili? Konkrety proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj