Polecane posty

pawlus224    2624
9 godzin temu, mds212 napisał:

wow strasznie się dużo płaci. te 2 zł na miesiąc to ogromny koszt. a w zamian masz pełną obsługę przez Internet i płatności kartą. no ale jak 2 zł to dla ciebie za dużo

A Ty co w banku robisz , że taki oblatany ?

0,2% od kwoty wypłacenia , z 5 zł za kartę miesięcznie , 3,50zl za autoryzację przelewu , ileś od wypłaty z bankomatu , z 20-30zl się na miesiąc zbierze , a jeszcze nie można wyczyścić konta do zera tylko z 50 zł musi zostać - tak w spółdzielczym mam.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

0 od kwoty wyplacenia, 2 zl karte meisiecznie jesli nei zrobsiz 5 transakcji jesliz robsiz to 1 zl, autoryzacja przelewu w apce za fri badz sms, kwota 3 zl za 10 przelewow. wyplaty z bankomatu za free. Oczywiscie ze mozna wuczuscic do zera

A z ety jestes glupi i trzyumasz konto w spoldzielczym to nie moja wina. pewnei CI pod GSem powiedzieli ze Rolnik to musi meic w spoldzielczym bo doplat nie bedzie albo vatu nie dolicza xD

Edytowano przez mds212
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856
46 minut temu, pawlus224 napisał:

A Ty co w banku robisz , że taki oblatany ?

0,2% od kwoty wypłacenia , z 5 zł za kartę miesięcznie , 3,50zl za autoryzację przelewu , ileś od wypłaty z bankomatu , z 20-30zl się na miesiąc zbierze , a jeszcze nie można wyczyścić konta do zera tylko z 50 zł musi zostać - tak w spółdzielczym mam.

W moim spółdzielczym 6zł za prowadzenia, 1 zł za przelew, 0 za wpłatę i wypłatę. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grys    279

 

7 godzin temu, slawek74 napisał:

jak brakuje na tira to odkupić od takiego co ma mało...

u mnie działamy w kilku i każdy sprzedaje swoje a jak każdemu zostaje troche to ważymy i wspólnie puszczamy auto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624
15 godzin temu, mds212 napisał:

0 od kwoty wyplacenia, 2 zl karte meisiecznie jesli nei zrobsiz 5 transakcji jesliz robsiz to 1 zl, autoryzacja przelewu w apce za fri badz sms, kwota 3 zl za 10 przelewow. wyplaty z bankomatu za free. Oczywiscie ze mozna wuczuscic do zera

A z ety jestes glupi i trzyumasz konto w spoldzielczym to nie moja wina. pewnei CI pod GSem powiedzieli ze Rolnik to musi meic w spoldzielczym bo doplat nie bedzie albo vatu nie dolicza xD

Nie mierz swoją miarą innych , to że Tobie słoma z butów wystaje nawet z "kościołowych" ,nie znaczy , że każdemu....

Edytowano przez pawlus224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszBONQ    34

mds212 jesteś analfabetą czy język polski nie jest ojczystym?

Edytowano przez LukaszBONQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto się raczej ma tam gdzie są najlepsze warunki..

  • Like 4

Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7577

A widzieli i słyszeli jak znika zdolność kredytowa Polakom a rolnikom tym bardziej zniknie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1488

U nas jak mieliśmy wybór warunków kredytu to najlepsze i tak wychodziły w spółdzielczym banku a ze ludzie myślą że skoro w zachodnich bankach konta są najbardziej opłacalne to potem z takim podejściem podchodzą do kredytów że szkoda sobie głowy zawracać spółdzielczym i wola więcej bulić z niewiedzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Miałem konto w spółdzielczym kupę lat. Potrzebowałem kredytu na zakup ziemi, to warunki po rozmowach gorsze niż w zupełnie dla mnie obcym banku bez żadnych rozmów. Finalnie w tym "obcym" banku płacę połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2460
11 minut temu, galan99 napisał:

A widzieli i słyszeli jak znika zdolność kredytowa Polakom a rolnikom tym bardziej zniknie .

Rolnikowi każdy bank da kredyt , bo z rolnika najłatwiej później ściągnąć należność , jeśli kredyt jest zabezpieczony hipoteką np polem 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2460

No tak bierzesz kredyt 200tys , a bank się zabezpiecza np twoim polem wartym 500 tys , albo i większym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo1986    33

W spółdzielczym to stare dziadki trzymają kasę i ich słuchające dzieci. Reszta co umie liczyć to wie że to jest najdroższy bank. Mam dwie siory księgowe i żadna nie ma kasy w spółdzielczym. Ale ojcu nie przetłumaczy bo on wie lepiej... 

Tak samo z kredytami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    68

ja mam w spółdzielczym i kredyty najlepsze warunki na rynku. Nawet jak nie mam na spłatę ratki to poczekają a w zachodnim zaraz by Cię zlicytowali

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 godzin temu, DamianRolnikSkup napisał:

Konto się raczej ma tam gdzie są najlepsze warunki..

Jak w amber gold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8979
4 godziny temu, rob334 napisał:

ja mam w spółdzielczym i kredyty najlepsze warunki na rynku. Nawet jak nie mam na spłatę ratki to poczekają a w zachodnim zaraz by Cię zlicytowali

Miałem w Spółdzielczym Panie, i też  wierzyłem że  dają najlepsze warunki, po roku kredyt przeniosłem i kilkanaście tysięcy zaoszczędzone . Niedawno konto u nich też zlikwidowałem, dość okradania już miałem. Warto czasem porozmawiać z innym przedstawicielem o warunkach bo nasze krajowe nie znaczy że uczciwe.🙋‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

Mam konto w spółdzielczym i w Bnp Paribas.

Kredyty korzystniejsze w BNP ale jeśli o wypłate gotówki chcieli z 40 tys ,niecałe 3 tyś prowizji dlatego czasami dobrze mieć w róznych bankach

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    533

Nie ma w was za grosz patriotyzmu. Po zakupy do lidla, po kredyt do aliora a potem się płacze, że nas polaków wszyscy wkoło dymają.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mzk    180
18 minut temu, margoo78 napisał:

Nie ma w was za grosz patriotyzmu. Po zakupy do lidla, po kredyt do aliora a potem się płacze, że nas polaków wszyscy wkoło dymają.

 Nas nie dymają my się sami nadstawiamy .Polak przed szkodą i po szkodzie głupi - KOWR wystawił ziemię do dzirżawy -Polaczki 4200kg za hektar nabili 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fogbuse70    7
27 minut temu, hardkor113 napisał:

Mam konto w spółdzielczym i w Bnp Paribas.

Kredyty korzystniejsze w BNP ale jeśli o wypłate gotówki chcieli z 40 tys ,niecałe 3 tyś prowizji dlatego czasami dobrze mieć w róznych bankach

3 tys za wypłatę 40? Coś Ci się pomyliło chyba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    637

NIecałe nie pamiętam już dokładnie może to było 2.7 tys.I napewno mi się nie pomyliło.Przelew poszedł na spóldzielczy i tam już bez żadnej prowizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj