Polecane posty

kazik6    114

myslalem ze zle zrobiłem kupiujac na przyszly sezon bo to jeszcze sporo czasu ,ale to chyba jednak byla dobra decyzja

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunf    33
3 minuty temu, Wicherek napisał:

Tego już nikt nie kupi !  nawet głupi !

Co ten twój wyznacznik kapa mało daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Uziu92 napisał:

ogólnie piszę, bo przy tych cenach sprzedać skład zboża to już pokaźna suma i napisać na cenniku to jedno, a potem przelew puscić za towar to drugie.

Mi firma do tej pory nie zapłaciła za słomę,  finał będzie w sądzie.

tak na marginesie to jaka to firma może agrosan z zatyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko8    32
30 minut temu, Spontan88 napisał:

 

IMG_20220307_225816.jpg

Ha ha dobre bajki podajcie gdzie to jest na anwilu?Moim zdaniem nakrecanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxler    315

Znajomy z Dąbrowy Białostockiej. Tak się zastanawiam czy już jednak nie opchnac pszenicy. 1980zl brutto to już dobra cena za pszenicę. Podobno teraz jest takie parcie na eksport bo Ukraina i Węgry wstrzymały eksport zbóż, Bułgaria też chce wprowadzić i podobno UE też o tym myśli żeby zatrzymać zboża w kraju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    211

Mam propozycje jęczmień i pszenżyto po 1200 Brutto ilości całosamochodowe, Dobra cena czy narazie olać to i czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4063
6 godzin temu, Sunf napisał:

1900 migusiem conajmniej

Myślę że teraz 2000 dadzą , pewnie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    951
42 minuty temu, maxler napisał:

Znajomy z Dąbrowy Białostockiej. Tak się zastanawiam czy już jednak nie opchnac pszenicy. 1980zl brutto to już dobra cena za pszenicę. Podobno teraz jest takie parcie na eksport bo Ukraina i Węgry wstrzymały eksport zbóż, Bułgaria też chce wprowadzić i podobno UE też o tym myśli żeby zatrzymać zboża w kraju. 

A u mnie skupy dalej 1400 brutto max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popo73    78
11 minut temu, Andpol napisał:

A u mnie skupy dalej 1400 brutto max.

Wynajmnij tira i przywieź do Wielkopolski.Firmy handlujące zbożem zapłacą ci 1800-1900 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    951

My na wschodzie zawsze w d*pę mamy i w żniwa b.nas rżnąć na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    951

Przed wojną sprzedałem po 1380 brutto a teraz to ceny na bramach czytam przejazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrala    213

Oby te ceny spadły bo w żniwa nie pośpisz tylko trzeba będzie pilnować żeby kto nie ukradł 😀

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanio2011    149
31 minut temu, Mądrala napisał:

Oby te ceny spadły bo w żniwa nie pośpisz tylko trzeba będzie pilnować żeby kto nie ukradł 😀

Tak pewnie saletra po 6000 a ty chcesz tanszego zboza.Po.....o Cie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camasa    16
1 godzinę temu, ovi napisał:

Mam propozycje jęczmień i pszenżyto po 1200 Brutto ilości całosamochodowe, Dobra cena czy narazie olać to i czekać?

Slabo, ja wczoraj sprzedalem pszenzyto po 1350 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243

wagonami dadzą radę wywieźć max 5% przepustowości - już ktoś to policzył, w obecnej sytuacji nie stanowi to większego zagrożenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

@jahooo dla lokalnych producentów nie będzie stanowiło zagrożenia śmiała teoria?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrala    213
19 minut temu, Alanio2011 napisał:

Tak pewnie saletra po 6000 a ty chcesz tanszego zboza.Po.....o Cie chyba.

Gdyby twój iloraz inteligencji spadł z wysokości twojego ego to roztrzaskał by się w drobny mak

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243
Przed chwilą, ws71 napisał:

@jahooo dla lokalnych producentów nie będzie stanowiło zagrożenia śmiała teoria?

Myślę , że nie. Wiele osób umoczyło na Ukrainie z nawozami i teraz raczej będa podchodzić ostrożnie. Myślę, że jeśli będzie jakaś wymiana towarowa, to organizowana na szczeblu krajowym. Przewozy kolejowe do elewarr-u. Transport samochodowy na razie odpada.  Zapewne kilku znajomych królika coś uszczknie, jak zwykle. Pod warunkiem, że sytuacja na Ukrainie się nie pogorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj