misio3p

Ceny trzody chlewnej 2022

Polecane posty

damianos95    436
22 minuty temu, bandzior11 napisał:

Przegłosowali teraz senat i może ruszy do przodu. Pewnie będzie w grudniu składanie wniosków chyba że dopiero w styczniu cena żywa 6.7-6.8 + VAT 

Podobno w tv w wiadomościach czy czymś innym mówili o pomocy dla rolników co mają trzodę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2428

Szkoda że jak przez 2 lata świnie kręciły się w okolicy 4zł to nic nie mówili 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwekbarca2    147

Panowie pytanko, grupa warchalków/tuczników waga +40 kg, jest niby okej, ale nie podoba mi się to, że nie robią twardego stolca, a taką rzadzizne, nie jest to sraczka ale jednak. żywienie 850 kg zboża(jęczmień+pszenica)+150  kg protamino forte+20 soi+olej sojowy+zakwaszacz, wydaje mi się, że za duży udział białka do włókna, coś byście dodali(premix) bądź ujęli czegoś ? Wyniki paszy będę miał dopierona wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1827

Co ma białko do włókna?, miało to by znaczenie gdyby był wysoki poziom włókna które powoduje słabsze wykorzystanie białka, jak już to stosunek białka do energii ma znaczenie, w tym przypadku może powodować pszenica, lub łagodny przebieg adenomatozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2428

Takie głupie pytanie - czy w świetle przepisów dot. asf, świniom można podawać parowane ziemniaki? Sąsiad miał kontrolę i coś tam się czepiały inspektorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Konkretnie czego się czepiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

no pytały bo nigdy ziemniaków parowanych nie widziały,tylko frytki z tytki,albo pulpe na pure 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jj    22

Nie wolno karmić zlewkami niepasteryzowanymi i zielonką 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Ja się pytałem kiedyś o ziemniaki, dynie, cukinię itp. kontroler z piw mówił że nie ma problemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118

W poprzedni wtorek po 6,95 netto poszły.

Edytowano przez Dontcry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj