Polecane posty

tracker    650

Ale tu mondorości można poczytać, spece od rynku paliw, od produkcji nawozów , od polityki, od prowadzenia wojny i od palenia węgla na łopacie palnikiem gazowym :D

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 4
  • Confused 1

Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885
1 minutę temu, tracker napisał:

Ale tu mondorości można poczytać, spece od rynku paliw, od produkcji nawozów , od polityki, od prowadzenia wojny i od palenia węgla na łopacie palnikiem gazowym :D

Przynajmniej czegoś się nowego dowiesz, ceny przecież od popytu nie zależą 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1975
20 minut temu, tracker napisał:

Ale tu mondorości można poczytać, spece od rynku paliw, od produkcji nawozów , od polityki, od prowadzenia wojny i od palenia węgla na łopacie palnikiem gazowym :D

Pewnie, lepiej oglądać TVP Info i mieć IQ 50...

Edytowano przez JanKrzysztof
  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25699

Baryłka poszła w tydzień blisko 15% w dół, dolar w dół a krór Ropień obniżył cenę hurtu niecałe 10gr

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    328

Jeszcze w telewizji reklama leci o najtańszym paliwie w Polsce i winie Putina. U mnie na lokalnej stacji obniżka o 4 grosze na 7.75.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek0406    122
11 minut temu, Damianek20 napisał:

No i może właśnie źle że nie walczą. Bo teraz można w białych rękawiczkach rozpętać wojnę i wysłać na śmierć tysiące albo miliony . Ale to jest właśnie tego typu mentalność ludzi tych co napadają bo ktoś im każe to robić a oni ślepo to robią mimo że giną . Gdyby ludzie się sprzeciwili to nie było by wojny nigdy bo żaden polityk by nie poszedł walczyć żeby się obgłowić kasa. 

Zresztą czym ty chcesz iść i walczyć ??? Bo chyba kosa albo cepem. Cały sprzęt który jesteśmy zdolni obsłużyć z partyzanta po godzinnym przeszkoleniu jedzie na Ukrainę. W końcu pojedzie cały i zostanie już tylko specjalistyczny do którego trzeba ludzi szkolić dłużej. Samą ilością która dostali orkowie sprawia że nie  mieli byśmy szansy teraz z nimi a wiem co mówię, i więcej nie mogę mówić na na ten temat. Więc raczej hamuj swoje zapędy do wojny bo właśnie tacy narwańcy szybko giną oszukani przez rządy. 

Jeżeli chodzi o Hansa czy Ruslana to co za różnica jak i tak nie żyjemy w wolnym kraju. Niby masz własność a jej nie masz bo bez pozwolenia nie wolno ci nic . Byłeś okradany kiedyś i jesteś nadal tylko przez większą ilość żydzi Niemcy ruskie Amerykanie itp każdy nas doi jak się da .

Chłopie w którym miejscu ja napisałem, że chce wojny?? Nie chce tego bo mój dziadek przeżył 2 wojnę i często mi o tym opowiadał jak byłem mały.Druga sprawa walczyć to nie tylko biegać z pistoletem na froncie ale to też tysiące innych czynności które są mniej lub więcej ważne ale mają duże znaczenie. Trzecia sprawa, to co ty, ja lub inny Kowalski chcemy jest mało ważne, bo nigdy w żadnym państwie żadna władza nie pójdzie na front więc o czym tu w ogóle piszesz? A solidarności ludzi nie było i nigdy nie będzie tym bardziej przeciwko władzy, więc zastanów się dwa razy nad swoimi tezami

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4266
8 minut temu, krzysiek1979 napisał:

Jeszcze w telewizji reklama leci o najtańszym paliwie w Polsce i winie Putina. U mnie na lokalnej stacji obniżka o 4 grosze na 7.75.

Ja tak się tego naogladalem, nasłuchałem i na całą wiosnę (a i gdzieś do żniw myślę) nakupowalem. 

 

Szkoda, że w tej telewizji nie mówią ile w innych krajach za swoje wypłaty mogą tych litrów kupić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885
16 minut temu, Agrest napisał:

Baryłka poszła w tydzień blisko 15% w dół, dolar w dół a krór Ropień obniżył cenę hurtu niecałe 10gr

Kurskiemu to kto będzie delegacje płacił i przeloty żeby nas reprezentował. Dla ryczałtu lepiej już nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2134

niby racja ale araby przecież taniej ci nie sprzedadzą tylko dlatego że masz pensje 4x mniejsza jak Szwab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1008

W radiu słyszałem rozmowę to Rosja sprzedaje do Indii po 30 dolarów aby tylko się pozbyć ropy

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136
3 minuty temu, daron64 napisał:

Szkoda, że w tej telewizji nie mówią ile w innych krajach za swoje wypłaty mogą tych litrów kupić. 

Propaganda jak za prl, masło jest drogie ale za to lokomotywy mamy najtańsze.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1128

Co  byście nie napisali to i tak wychodzi na to że jesteśmy dymani :) i to nieźle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4266
12 minut temu, mds212 napisał:

niby racja ale araby przecież taniej ci nie sprzedadzą tylko dlatego że masz pensje 4x mniejsza jak Szwab.

Ale mi nie chodzi ani o to ile kosztuje u nas paliwo, ani o to ile zarabiamy na tle Europy - wiadomo, że zawsze chciałoby się zarabiać więcej a kupować taniej. Tylko taka tępa propaganda mi zwyczajnie ubliża. Nie mam się za jakiegoś giganta intelektu, ale no k**wa - te wszystkie "reklamówki" jaśnie nam panujących, którymi spamują w radiu i telewizji, naprawdę zwyczajnie  obrażaja intelekt (albo przynajmniej powinny) nawet średnio rozgarniętego ludka. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Jesteś inteligentny więc rozumiesz natomiast wyborca pisu wie z przekazu że paliwo w PL jest najtańsze, ale nie skleja już co to siła nabywcza pieniądza.

Edytowano przez mikad

"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2134

oczywiście że to propaganda ale po części to prawda. koszty ponosimy podobne, jedynie może koszt pracowników mamy mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8525
5 minut temu, daron64 napisał:

Nie mam się za jakiegoś giganta intelektu, ale no k**wa - te wszystkie "reklamówki" jaśnie nam panujących, którymi spamują w radiu i telewizji, naprawdę zwyczajnie  obrażaja intelekt (albo przynajmniej powinny) nawet średnio rozgarniętego ludka. 

Ci którzy wymyślają i robią te reklamy nie myślą o tym, jest wiele innych reklam które tylko wqwiąją ludzi i zamiast zachęcać do kupna towaru to działają odwrotnie, antyreklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Przede wszystkim mamy gównianą siłę gównianej waluty.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1313
31 minut temu, jaco512 napisał:

W radiu słyszałem rozmowę to Rosja sprzedaje do Indii po 30 dolarów aby tylko się pozbyć ropy

Sąsiad mówi ,żeby nie martwić się o Putina ,ropę odbije sobie pszenicą i Europa grzecznie zniesie sankcje.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4266
5 minut temu, mikad napisał:

Jesteś inteligentny więc rozumiesz natomiast wyborca pisu wie z przekazu że paliwo w PL jest najtańsze, ale nie skleja już co to siła nabywcza pieniądza.

Myślę, że takie generalizowanie nie jest dobre - w którąkolwiek stronę byś tego nie robił. 

3 minuty temu, witejus napisał:

Ci którzy wymyślają i robią te reklamy nie myślą o tym, jest wiele innych reklam które tylko wqwiąją ludzi i zamiast zachęcać do kupna towaru to działają odwrotnie, antyreklamy.

Ale jest ktoś, kto na końcu przyklepuje te reklamę i mówi "puszczamy to". Gdyby nie było zapotrzebowania na takie filmiki, to by ich nie robili. 

Poglądy i sympatie polityczne masz inne niż ja, ale jak słyszysz nty raz z mediów, jak to żyjesz w krainie mlekiem i miodem płynącej, że jak coś jest ok to zasługa tylko naszych, a jak coś jest nie ok, to wina tylko tych drugich, że wszystko jest takie czarno-biale, to nie rusza Cię to czasem? Bo mnie osobiście ch*j strzela jak niektóre rzeczy słyszę. Żeby nie było - jak z drugiej strony ktoś się wypowie to też mi często ręce opadają i zwykłych głupków tam też nie brakuje i to nie tak, że uważam, że wszystko co robi teraz władza jest tylko i wyłącznie zle. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8525
2 minuty temu, daron64 napisał:

Ale jest ktoś, kto na końcu przyklepuje te reklamę i mówi "puszczamy to".

Dlatego piszę że ci co robią te reklamy mają to w d*pie, jest zamówienie z góry ,to się robi a nikt się nie przejmuje tym czy jest zapotrzebowanie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25699
1 godzinę temu, Uziu92 napisał:

i co Ci się w tych wyliczeniach nie zgadza ? 😂

Po dwóch latach zdalnego nauczania w szkołach,  działania matematyczne u wynik ok.🤣

Mieści się w granicach błędu na zaliczenie

 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek20    2038
1 godzinę temu, Tomek0406 napisał:

Chłopie w którym miejscu ja napisałem, że chce wojny?? Nie chce tego bo mój dziadek przeżył 2 wojnę i często mi o tym opowiadał jak byłem mały.Druga sprawa walczyć to nie tylko biegać z pistoletem na froncie ale to też tysiące innych czynności które są mniej lub więcej ważne ale mają duże znaczenie. Trzecia sprawa, to co ty, ja lub inny Kowalski chcemy jest mało ważne, bo nigdy w żadnym państwie żadna władza nie pójdzie na front więc o czym tu w ogóle piszesz? A solidarności ludzi nie było i nigdy nie będzie tym bardziej przeciwko władzy, więc zastanów się dwa razy nad swoimi tezami

Teza jest bardzo dobra tylko ludzie ch*jowi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj