redbull

Jaki rozrzutnik wybrać?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
redbull    55

Stoję przed wyborem rozrzutnika 10-12 ton , raczej stawiam na polskie maszyny bo ceny i tak zwalają z nóg Unia , Euromilk a może coś takiego jak Roltrans czy coś jeszcze innego polecacie, są tu użytkownicy tych marek rozrzutników jakieś wady zalety w porównaniu z konkurencją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek123422    7

Użytkuje Unia Tytan 10t premium od 2012 roku od nowości u mnie, nie mam do niego zastrzeżeń, pracuje z Massey Ferguson 5455, jedyne co w nim wymieniałem to łańcuchy gdyż już trochę towaru przerzucił przez siebie no i tarcze od sprzęgła przeciążeniowego na wałku WOM, wadą jego jest to że jeżeli jest mokro i zaczyna siadać to lepiej dać spokój, wezwać kogoś do pomocy bo raczej samemu sie go nie wyrwie, lepszy pod tym względem jest jedno duże koło jak np. w Apollo


Massey Ferguson 5455
John Deere 5820
Zetor 7745 + TUR
Ursus C-360 + TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gofermk4    1

Ja w tamtym roku kupiłem Euromilka RX 1450 i jestem zadowolony, wywiózł około 100 rozrzutników, przemyślana konstrukcja i przedewszystkim malowanie na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55
1 godzinę temu, gofermk4 napisał:

Ja w tamtym roku kupiłem Euromilka RX 1450 i jestem zadowolony, wywiózł około 100 rozrzutników, przemyślana konstrukcja i przedewszystkim malowanie na plus

i jaka cena była za 14 ? ja celuje w 1250 jak coś?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuna9977    70

Daf agro. Porządna konstrukcja dwie taśmy i w miarę konkurencyjna cena lub jeszcze wl-pak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sw_kamil    158

Również mogę polecić Dafagro. Użytkuję 3 sezon, jak na razie bez zastrzeżeń. Solidna konstrukcja. lekko idzie. Wapno też fajnie rozrzuca. Cena w momencie zakupu była porównywalna z Pronarem, który wyglądał dużo delikatniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

dzięki wszystkim za opinie, rozrzutnik już wybrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj