Polecane posty

dejmian90    159
55 minut temu, Bercik92 napisał:

Gdzie znajde protokoły suszowe? Mają przyjść na ePUAP?

Przyjdą tam co składałeś wniosek. Tylko tak naprawdę one teraz nic nie dają bo nie da się ich pobrać albo jak się pobiorą to wyskakuje błąd pobrania.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    911

Ulman

jak by ci zabrali wszelkiej maści dotacje to byś zdechł z głodu

a ten przysłowiowy pijaczek ceny by mógł mieć takie same bo by się  zaopatrywał się z importu

ALE jak by ci z importu się dowiedzieli że żarcia nie produkujesz boś zdechł hahah to by ceny tak wywindowali żebyście zdechli obaj  hahah

 

nie płacisz akcyzy w paliwie  / wat rozliczasz i kombinujesz / podatku dochodowego nie płacisz  / rolny ci umorzą bo płaczesz albo nabyłeś za dopłatą do kredytu / susze h*j..   móje  dofinansowania maszyn  / dopłaty bezpośrednie  , ubezpieczenie upraw , ubezpieczenie  w krus tańsze jak za chomika hahha i ty straszny płatnik netto hahah 

ten bidny pijaczek jak dostanie kilka stówek renty to mu podatek zabiorą , jak wydzierżawisz od niego kawałek pola to jeszcze mu dopłaty zapierdolisz hahha / a jak uprawia sam to nie dosyć że go obedrzesz ze skóry za usługe to wyłudzisz akcyze , wat za paliwo i podatku też nie zapłacisz boś żywiciel narodu hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214

Tzn. nie mam zamiaru kupować przy tak rozchwianych różnicach cenowych. Nie może być tak by rząd traktował ludzi pracy jak najgorsze zło a gloryfikował nierobów i cwaniaków i widzieć w nich przyszłość. Wczoraj był świadkiem kłótni matki z synem w której syn twierdził ze musi być w Polsce wojna domowa bo PiS zniszczył wszystko i za to trzeba ich wieszać na suchych gałęziach a matka mówi mu synu za PO ojciec miał 315 zł renty a za PiS ma 10 razy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1889

W normalnych czasach ciężko ten pierdzielnik opanować a tu długi,wojna,chaos i państwo będzie kroiło ludzi jak będzie chciało. Musi przyjść recesja i załamanie rynku więc przy braku popytu ceny nawozu by spadły. UE nasi czyli komuna chce się tym zająć wprowadzić ceny sterowane więc co to za kapitalizm. Państwo i korporacje już się postarają o odpowiednie przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2208
dejmian90 napisał:

55 minut temu, Bercik92 napisał:

Gdzie znajde protokoły suszowe? Mają przyjść na ePUAP?

Przyjdą tam co składałeś wniosek. Tylko tak naprawdę one teraz nic nie dają bo nie da się ich pobrać albo jak się pobiorą to wyskakuje błąd pobrania.

Chciałem dzisiaj pobrać ale strona nie działa 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Karolin koło Garbowa. Woj Lubelskie.

Saletra 34N 3800zl brutto

Daletrosan 26N 3650zl brutto

  • Thanks 1

Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitraszek    494
38 minut temu, Bercik92 napisał:

Chciałem dzisiaj pobrać ale strona nie działa 😆

Mi się udało pobrać ale nie mogę tego później otworzyć. Wyskakuje błędny format. Miał ktoś tak? Może innym programem niż Word?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25760

No to jarecki i Stachu do boju. Jak za króla Sasa - jedz, pij i popuszczaj pasa.

Alkohol i nikotyna siłą napędową gospodarki👍👍👍

A k**wa podatki w nawozach środkach ochrony, paliwie to gdzie idą? Nie każdy jest na vat. A Nawet będąc to kto rusza tą gospodarkę?

Ulman wydając te np 500tys rocznie pośrednio ilu ludziom daje pracę?

Tak pijących i palących więcej jak ulmanów, ale w waszym założeniu miało być że lepszy jeden żulik jak 10ciu ulmanów.

Wstawcie wyższe futryny w domu by tak często łbem nie walić.

A tak wogóle to ile by tych podatków nie wplynęłó to i tak rząd ro***erdoli.

 

Rsm 26S dojechał. Miłe zaskoczenie bo 100 na tonie mniej.

 

 

20221107_103319.jpg

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7259
36 minut temu, Mathieu92 napisał:

Karolin koło Garbowa. Woj Lubelskie.

Saletra 34N 3800zl brutto

Daletrosan 26N 3650zl brutto

A netto ile? 😁

Przed chwilą, Pitraszek napisał:

Mi się udało pobrać ale nie mogę tego później otworzyć. Wyskakuje błędny format. Miał ktoś tak? Może innym programem niż Word?

Protokół z podziałem na działki się nie pobiera, jak już to pobiera pusty plik pdf. Ja zdążyłem pobrać  kalkulację, nie ma co sr** żarem, albo przedłużą albo naprawią, ale jak będą się wszyscy logować teraz na pałę to na pewno nie będzie lepiej. Trzeba czekać.

  • Like 2

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

Agrest ,  chyba zapomniałes czego dotyczył wątek a dotyczył on dotacji tej z MOPS  pijaczkowi a socjalu w postaci doplat  besposrednich i PROW rolnikowi  posaiadającemu 100ha a nie zyskowi wypracowanemu przez  wymienione przeze mnie jednostki społeczne .  Socjal oczywiscie w obydwu przypadkach .

Edytowano przez jarecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    911
15 minut temu, Agrest napisał:

No to jarecki i Stachu do boju.

 

 

 

20221107_103319.jpg

nie widzę tu jałmużny dla państwa , a podejrzewam że jak by się pojawiła możliwość dopłat do nawozu to w 1 dniu naboru trafi do arimr  i znów pijaczek dołoży do badylarza hahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269
52 minuty temu, stach12 napisał:

nie widzę tu jałmużny dla państwa , a podejrzewam że jak by się pojawiła możliwość dopłat do nawozu to w 1 dniu naboru trafi do arimr  i znów pijaczek dołoży do badylarza hahhah

Ty już nie raz udowodniłeś Żeś krótkowzroczny Padalcu🤣

Jak Ci końcem paznokcia nie pokazać, to nie widzisz. Za to pewnie widziałeś, bo końcem palca pokazali, jakie zyski wygenerowały zakłady azotowe, których współwłaścicielem jest Skarb Państwa? Kto się do tego przyczynił? Agrest, czy żul z Twoich opowieści? „hahahh”🤣

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 2

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    911

bezbarwny

nie twierdzę że pijaczek z opowieści jest najlepszym płatnikiem do budżetu ale nadal uważam że rolnik  około i ponad 100 ha jest największym pasożytem tegoż budżetu , dzięki temu że jest pasożytem budżetu inni mają tańszą żywność itd to jest fakt i tak jest skonstruowany budżet że i pijak ma swoją cząstkę we PKB

dyskusja na ten temat powstała bo ULMANOWI się wydawało że jemu się wszystko należy bo najwięcej wpłaca  a to tak do końca nie jest

Agrest zgoda dzięki zakupowi kilku ton nawozu wzbogacił budżet o kilka złotych , ale mu dali dopłat do nawozów z tegoż budżetu podejrzewam 25 000 zł . 

nie wykluczone że kupił nawóz z importu i pijaczki  złożyli się na dopłate

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8541
5 godzin temu, Jurniczek napisał:

Nie mam deka nawozów i 0 zamiaru kupna. To państwo powinno się martwić czy my zbierzemy jakiś tam plon i zapewnimy Polsce dostatek a nie my. Ja przeżyje nawet jak nic nic nie zbiorę i nic więcej nie muszę w naszym chorym kraju.

Na trzeźwo to pisałeś?

14 minut temu, stach12 napisał:

nie wykluczone że kupił nawóz z importu i pijaczki  złożyli się na dopłate

No popatrz, on tak nap...a na lumpów i pijaczków a oni składają się na dopłatę dla niego😆🤓

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KarolaKarotka    547

znam osobniki które nigdy się pracą żadną nie skalali w swoim życiu, żyją, jedzą, piją, na fajki jest, na piwko jest, z gołym tyłkiem nie spacerują, oni to na pewno się do rolnika dokładają, do budżetu i w ogóle, trzeba by z nich przykład brać, bo to są Salomonowie naszych czasów, a nawet lepiej bo z pustego potrafią nalać 😜

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274
2 godziny temu, bezbarwny napisał:

Ty już nie raz udowodniłeś Żeś krótkowzroczny Padalcu🤣

Jak Ci końcem paznokcia nie pokazać, to nie widzisz. Za to pewnie widziałeś, bo końcem palca pokazali, jakie zyski wygenerowały zakłady azotowe, których współwłaścicielem jest Skarb Państwa? Kto się do tego przyczynił? Agrest, czy żul z Twoich opowieści? „hahahh”🤣

Zakłady azotowe produkują  dwutlenek  węgla do piwa dla pijaczka a Agrest kupował nawozy jak były tansze 😆 Sory .  Pytanie powinno  być czy dotacja do nawozów przyczyni się do obniżki cen produktów rolnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269
35 minut temu, jarecki napisał:

Zakłady azotowe produkują  dwutlenek  węgla do piwa dla pijaczka a Agrest kupował nawozy jak były tansze 😆 Sory .  Pytanie powinno  być czy dotacja do nawozów przyczyni się do obniżki cen produktów rolnych ?

Pijaczek pije piwo za dwa zyle, Ulman i ja, za osiem. Pijaczek pali papierosy spod lady, albo kręci je z tytoniu bez banderoli, ja palę dwie paki dziennie po 16zł każda. Mam dalej porównywać, czy sam dojdziesz o co mnie się rozchodzi? 


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7259

Pewnie tak, jakby poszukał. Tak tylko zapytałem jak byłem. 

7 minut temu, radekz200 napisał:

Już po 3400 sprzedają 🤬

To chyba dobrze Radziu? Czego się krzywisz 😂😂😂


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25760

Stachu, ja w samych maszynach i materiałach budowlanych odprowadziłem w październiku bądź odprowadzę w listopadzie ponad 80tys zł.

Ile piwa musisz wypić by zrobić to samo?

 

Nawozy w większości mam polskie.

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    911
6 minut temu, bezbarwny napisał:

Pijaczek pije piwo za dwa zyle, Ulman i ja, za osiem. Pijaczek pali papierosy spod lady, albo kręci je z tytoniu bez banderoli, ja palę dwie paki dziennie po 16zł każda. Mam dalej porównywać, czy sam dojdziesz o co mnie się rozchodzi? 

z tego by wynikało że pijaczek  myśli i  zna  się na interesach  , tnie koszty gdzie się tylko da bo wie że mu nikt nie dołoży  hahah

wy pijecie droższe piwo i palicie droższe fajki , tylko szkoda że nie za swoje  hahha tylko z dopłat tego 1 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6749
21 minut temu, pedro2 napisał:

Pewnie tak, jakby poszukał. Tak tylko zapytałem jak byłem. 

To chyba dobrze Radziu? Czego się krzywisz 😂😂😂

No kto mnie odda 200 zł do tonu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1269
4 minuty temu, stach12 napisał:

z tego by wynikało że pijaczek  myśli i  zna  się na interesach  , tnie koszty gdzie się tylko da bo wie że mu nikt nie dołoży  hahah

wy pijecie droższe piwo i palicie droższe fajki , tylko szkoda że nie za swoje  hahha tylko z dopłat tego 1 

Znowu się pogubiłeśTolerujesz kombinatorstwo?😂

nam dopłacają, coby ten 1 miał żywność i piwo w przystępnej cenie. 😂


You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj