Polecane posty

Agrest    25937

Kupione końcówki movento po starej cenie 310zł/l to bardziej dla sadownikow jak zbożowców.

Ale jeślii by ktoś używał jeszcze siarki 80 wg to ponoć coś się na rynku dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25937
30 minut temu, jan88 napisał:

na jakie uprawy tą siarkę 80 WG stosujesz ?

Ja na pierwsze zabiegi w porzeczce,,a piszę bo może ktoś jeszcze stosuje jako zabieg fitosanitarny w zbożach. Choć pewnie już nikt🤭

Choć ja się zastanawiałem kiedyś czy nie zrobić zabiegu w jęczmieniu ozimym

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7688
10 minut temu, Bercik92 napisał:

Nigdy nic nie wiadomo... Pandemia teżmiała lata trwać a w jednym dniu Putin ją zakonczył

Bo to k**wa taka była  Pandemia , miała ludzi zniewolić tylko , Władek to rozpierdolił przypadkiem .

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2487

Jako zabieg fitosanitarny w zbożach to sobie pryskam mikroelementami opartymi na siarczanach , i 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to jest tylko ciąg dalszy, ogólnej rozpierduchy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian303    137
45 minut temu, Agrest napisał:

Kupione końcówki movento po starej cenie 310zł/l to bardziej dla sadownikow jak zbożowców.

Ale jeślii by ktoś używał jeszcze siarki 80 wg to ponoć coś się na rynku dzieje...

Dobra cena. Pojutrze mam dożynki (jakimś cudem udało mi się sprzątnąć śliwkę i zostało mi na dwa dni roboty w pomidorach) to po nich też muszę ogarnąć trochę środków na sezon. Miałem ofertę na "super środek na pryszczarki po zbiorach", przy 100l, 100zl za litr, też dobra cena. Ogólnie na rejonie jest tragedia z pryszczarkiem(dziwnym trafem mnie omija), 1,5 tygodnia temu rozmawiałem ze znajomym, to jeszcze widział larwy. Bardzo dużo plantacji zmasakrowanych.

Siarki zostało mi jeszcze parę worów, ale chcę przejść na siarkę z miedzią (ionblue). W tym roku używałem w pomidorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kabanos    102
galan99 napisał:

10 minut temu, Bercik92 napisał:

Nigdy nic nie wiadomo... Pandemia teżmiała lata trwać a w jednym dniu Putin ją zakonczył

Bo to k**wa taka była  Pandemia , miała ludzi zniewolić tylko , Władek to rozpierdolił przypadkiem .

Ale ludzi dalej szczepią w Polandji


od czegoś co nie istnieje

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8085
1 minutę temu, Kabanos napisał:

Ale ludzi dalej szczepią w Polandji

 

Bo tylko głupek daje sobie wmówić że to pomaga. 🤪

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8085
5 minut temu, Pafnucy napisał:

Tego nie wiesz i niepotrzebnie obrażasz 

Takie moje zdanie i tego nie zmienię. 

A że dałeś zrobić się w 🥚 to nic ci na to nie poradzę. 🤷‍♂️

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, PRIMO napisał:

Takie moje zdanie i tego nie zmienię. 

A że dałeś zrobić się w 🥚 to nic ci na to nie poradzę. 🤷‍♂️

Mieć zdanie, a obrażać za to że ktoś uważa inaczej, to zupełnie co innego. I raczej chluby nie przynosi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25937
17 minut temu, damian303 napisał:

Dobra cena. Pojutrze mam dożynki (jakimś cudem udało mi się sprzątnąć śliwkę i zostało mi na dwa dni roboty w pomidorach) to po nich też muszę ogarnąć trochę środków na sezon. Miałem ofertę na "super środek na pryszczarki po zbiorach", przy 100l, 100zl za litr, też dobra cena. Ogólnie na rejonie jest tragedia z pryszczarkiem(dziwnym trafem mnie omija), 1,5 tygodnia temu rozmawiałem ze znajomym, to jeszcze widział larwy. Bardzo dużo plantacji zmasakrowanych.

Siarki zostało mi jeszcze parę worów, ale chcę przejść na siarkę z miedzią (ionblue). W tym roku używałem w pomidorach.

U mnie od kilku lat mnóstwo pryszczarka. W tym roku zrobione movento 2x na lubianych odmianach plus po zbiorach ten super środek i jakby mniej, ale wiosną będzie wiadomo czy faktycznie mniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mano    258
22 minuty temu, Pafnucy napisał:

Tego nie wiesz i niepotrzebnie obrażasz 

Ten co był przekonany, że to ściema z pandemią i ze szprycą,  został dogłębnie przekonany do swojej opinii po tym jak weszło 5 miliny przesiedleńców, a słupki o dziennym zakażeniu w TV stały w miejscu lub lekko podskoczyły. A parę miesięcy wcześniej sylwester w Zakopanem miał rozlać plagą zachorowań.   Klapki z oczu najwyższy czas zrzucić.

  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezbarwny    1278
36 minut temu, PRIMO napisał:

Bo tylko głupek daje sobie wmówić że to pomaga. 🤪

Jednym wmawiają lekarze, innym forumowi i fejsbukowi experci. Którzy głupi, chyba nie trzeba tłumaczyć…

  • Like 1

You Shook Me All Night Long

M&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7378

Ktoś musi zawsze być tym mięsem armatnim, teraz pozostało nam tylko obserwować Pafnucaka co faktycznie miała na celu ta szpryca. 🙈

  • Like 3

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15443

Już jak o szprycy to i ja dam przykład

Gość co kupuje zboźe

Jaki on był za szprycą ze to bardzo dobre

3x się kłul, cały dom tak samo

A teraz mówi źe cały dom leźał ledwo zipiał, 

I mówił kurła oszukali

Siostra cioteczna tak samo po 3 i jej ojciec i tak samo , ojciec nie dość ze po szprycy podupadł, to i tak na covida w szpitalu leźał.

Kujcie sie 4 i w dvpę 5 na zapas😁😁😁

  • Like 4
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    439

też znam mnóstwo przypadków, że po szprycy ludzie podupadli na zdrowiu i co chwilę chorują

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanPawel    306

Na chwilę przeszkodzie w rozmowie. Jak tam ceny nawóz coś się rusza góra dół? U nas stagnacja ciągle jak z nawozem tak i z ceną pszenicy. Pewnie zrobią jakieś obniżki zaraz bo handel kuleje.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja wziąłem trzy dawki i żadnych ubocznych skutków. Covida też nie miałem mimo że żona dość ciężko przeszła. 

Jak widać można różnie i nie rozumiem tej wrogości.

Edytowano przez Pafnucy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badwolf    339

Ja wzielem najpierw Johnsona bo jechałem na wakacje i musiałem mieć paszport, w tym roku wzielem znowu chyba modernę w maju bo znowu wylat na wakacje. Pomiędzy szczepieniami bylem tez chory. Nie wierzę w chorobę i szczepienia. Skutków szczepienia (2x) u mnie i u żony brak. Poprostu bardziej mi się wakacji chce, jak się boje szprycy😂

O chorobie nawet nie wiedziałem. Poprostu u żony zrobili przesiewowe testy i jej wyszło. Potem już ja zrobiłem z ciekawości. Nic nam nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    987
39 minut temu, Pafnucy napisał:

A ja wziąłem trzy dawki i żadnych ubocznych skutków. Covida też nie miałem mimo że żona dość ciężko przeszła. 

Jak widać można różnie i nie rozumiem tej wrogości.

4 dawki mam i jak potrzeba będzie to i 5 wezmę.

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2022 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2022? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2020/2021:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj