Polecane posty

Dastan    596

U mnie też 3800 jak chce to mi przywiezie, ale na skład sam nic nie bierze, Kędzierzyn ciśnie po odbiory, a chętnych brak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulczer    108

Ej mądrale wszytkowiedzący. Kowalczyk mówi o paragonach imiennych.  Ja nie widziałem paragonu imiennego nigdy a wy widzieliście? A jakby na tym paragonie ten co mi sprzedał nawóz napisał na odwrocie moje imie i nazwisko i pieczątkę przybił to by przeszło?

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7183
22 godziny temu, pedro2 napisał:

Sorry, że nie w temacie, saletrzak 3800 i ma być taniej nowa dostawa po niedzieli

Czekaj jak stanieje, wtedy napewno dopłaty Ci przepadną 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25099
29 minut temu, kulczer napisał:

Ej mądrale wszytkowiedzący. Kowalczyk mówi o paragonach imiennych.  Ja nie widziałem paragonu imiennego nigdy a wy widzieliście? A jakby na tym paragonie ten co mi sprzedał nawóz napisał na odwrocie moje imie i nazwisko i pieczątkę przybił to by przeszło?

Tak wygląda.

Praktycznie to faktura tylko nazwa inna

20220426_141317.jpg

I wówczas taki paragon podpina się pod fakturę, którą można do takiego paragonu wystawić

20220426_142413.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korbol    81

Saletra amonowa w jednym miejscu 3780 zł tona, w drugim, dosłownie po drugiej stronie drogi, 4700, centralna wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3445
GRZES1545 napisał:

Rsm 32 dwa dni temu 3300zl dziś  3400zl LRA. Zamówione pod kukurydzę.

coo? żeby w obecnej chwili drożał? chyba że się zczaił że ma najtaniej. pytałeś może o saletre i polifoski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8876
4 minuty temu, tytanowyJanusz napisał:

coo? żeby w obecnej chwili drożał? chyba że się zczaił że ma najtaniej. pytałeś może o saletre i polifoski?

Tak pytałem, nic nie ma więcej tylko jakieś wapno. Na tę chwilę powiedział że nie będzie raczej zamawiać bo jakieś zmiany cenowe i boi się inwestować aby nie zostać z towarem. halę miał prawie pustą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7137
1 godzinę temu, Karol6130 napisał:

Czekaj jak stanieje, wtedy napewno dopłaty Ci przepadną 😂

Martw się Karol o swoje, ja mam ile trzeba 😉 pozwolisz, że sam będę rozporządzał swoim budżetem 🙋

Edytowano przez pedro2
  • Like 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25099

No i masz. Kolejny co czyta wybiórczo.🤣

18 minut temu, pedro2 napisał:

Martw się Karol o swoje, ja mam ile trzeba 😉 pozwolisz, że sam będę rozporządzał swoim budżetem 🙋

Rychłego ożenku życzę. Odejdzie Ci zarządzanie budżetem z głowy, będziesz miał więcej czasu na pracę 🤭

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie, nie I jeszcze raz nie. 

możesz tylko nie mieć do porównania z poprzedniego sezonu. 

już się dzisiaj naogladalem tych cwaniaków w agencji co by im się przydało, ale grosza na nawozy się nie wydało 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1766
2 godziny temu, JarekBazydlo napisał:

Spokojnie

Ciekawe co na to plan nawozowy?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    635
korasss napisał:

Korn kali i ultra 8 też się łapie na dopłaty?

Korn kali powinno bo to sól potasowa tylko pod inna nazwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik039    137
15 minut temu, HF86 napisał:

nie, nie I jeszcze raz nie. 

możesz tylko nie mieć do porównania z poprzedniego sezonu. 

już się dzisiaj naogladalem tych cwaniaków w agencji co by im się przydało, ale grosza na nawozy się nie wydało 🙂

No i bardzo dobrze ze nie dostaną 😅😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7183
38 minut temu, pedro2 napisał:

Martw się Karol o swoje, ja mam ile trzeba 😉 pozwolisz, że sam będę rozporządzał swoim budżetem 🙋

Powiem Ci że ludzi dopadła sraczka, i kupują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1766
21 minut temu, Agrest napisał:

No i masz. Kolejny co czyta wybiórczo.🤣

Rychłego ożenku życzę. Odejdzie Ci zarządzanie budżetem z głowy, będziesz miał więcej czasu na pracę 🤭

To trzeba zrobić listę tych gagadków i na górze w temacie przypiąć, galan pogrubionymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2695
34 minuty temu, HF86 napisał:

nie, nie I jeszcze raz nie. 

możesz tylko nie mieć do porównania z poprzedniego sezonu. 

już się dzisiaj naogladalem tych cwaniaków w agencji co by im się przydało, ale grosza na nawozy się nie wydało 🙂

Przecież piszą że nie trzeba mieć dowodu zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz2903    1284
44 minuty temu, ursusek1614 napisał:

Czyli darmozjady co pola oddali w dzierżawę też dostaną dopłatę do nawozu 🤔

USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--494855131.jpeg

Nie trzeba mieć faktury na stary nawóz na ten od września droższy trzeba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1465

"Rosja wstrzymała dostawy gazu do Polski w ramach kontraktu jamalskiego - podaje portal Onet.pl na podstawie swoich źródeł. W Ministerstwie Klimatu miał zebrać się w związku z tym sztab kryzysowy. Jak na razie nie ma żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie. Decyzja Rosjan może być jednak pokłosiem faktu, iż Polska odmówiła zapłacenia za dostawy w rublach."

 

to chyba tyle było tanich nawozów poniżej 4k

 

Ile trzeba mieć kupionych nawozów na 1ha by dostać tą dopłatę np mam 8t saletry na 20 hektarów wystarczy?

Edytowano przez Tigon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1817
33 minuty temu, Karol6130 napisał:

Powiem Ci że ludzi dopadła sraczka, i kupują 

A niech kupują... aby nie było z tego potem kolejnego jakiegoś wałka że nakupia ktoś będzie zadowolony bo interes się kręci a potem jak przyjdzie do wypłaty to okaże się że coś tam coś tam 😉

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez andrzej1988
      to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj