superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys48    19861
1 minutę temu, daron64 napisał:

Jeśli połowa talerzy nie jest do wymiany a os do tulejowania to kupiony

Wobec powyższego stałeś się właścicielem wału Campbell 😂

Napisz do mnie SMS wyśle Ci zdjęcia 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4274

yes-yes-yes.gif

 

To weź tam w wolnej chwili podeślij jakieś foto

Edytowano przez daron64
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    795
2 godziny temu, soltys48 napisał:

120cm Campbell, poniżej 1500 i to sporo mialbys na podwórku 

Ciekawe kto Cię nakierował na jedno i drugie 🤔🤔🤔

Kurde już chcialem przebijac oferte na ten wał ale nie będę taki :D

No bede musial w końcu przyjechać z jaką dobra butelką i zakąską za te wskazówki :P

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    795

Tylko teraz usługę znaleźć na rozsiew będzie ciężko. Kolega ma rozrzutnik z talerzami i gilotyną ale nie chce mu sie potem go myć i w ogóle twierdzi ze na trzy patelnie nie opłaca sie go wyciągać z krzaków xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    795

Tego właśnie chcemy uniknąć :D

A rzeknij jeszcze czy hamulce pneumatyczne które mógły być nie ruszane x lat można od razu podłączać czy lepiej je najpierw jakoś sprawdzic żeby sie nie okazalo, że zahamują i już tak zostanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28793

O, taka właśnie lokomotywa odśnieża u mnie w robocie plac, komicznie to wygląda, bo ma z tyłu siewke motyl zapiętą do soli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7909
18 minut temu, bratrolnika napisał:

O, taka właśnie lokomotywa odśnieża u mnie w robocie plac, komicznie to wygląda, bo ma z tyłu siewke motyl zapiętą do soli

Ważne że rozsiewa sól.

Nie ważne co motyla napędza 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4274
9 godzin temu, soltys48 napisał:

Oglądałem wczoraj to ogłoszenie, dla mnie osobiście najpiękniejsza seria ciągników ever. 

 

 

A takie pytanie pozakonkursowe - kupował ktoś może ostatnimi czasy jakieś spodnie robocze? Bo kurcze wszystkie co miałem po pracy już mi się pokończyły i zaraz będę musiał łazić z jajami na wierzchu 😅

No i tak patrzę na ogłoszenia i sam nie wiem. Nawet najtańsze po 50zl/szt mają większość pozytywnych opinii, a i dla najdroższych trafiają się słabe opinie. Jest sens bulic za takiego engelberta, czy lepiej w miejsce jednych takich gaci kupić 5 par tańszych? 

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19861

Pomijając cenę to super maszyny. W niedalekiej rsp już chyba 4 z przodu przekroczyły. Mają dwa

21 minut temu, daron64 napisał:

 

No i tak patrzę na ogłoszenia i sam nie wiem. Nawet najtańsze po 50zl/szt mają większość pozytywnych opinii, a i dla najdroższych trafiają się słabe opinie. Jest sens bulic za takiego engelberta, czy lepiej w miejsce jednych takich gaci kupić 5 par tańszych? 

Engelbert to przerost formy nad treścią.

Robocze spodnie kupuje od ludzi którzy ogłaszają się na olx z PRZYDZIALOWYMI. Spodnie zazwyczaj bdb jakości za rozsądną cenę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12225
soltys48 napisał:

Mam głównego konia na długo 

zdaje Ci się 🤭


daron64 napisał:

9 godzin temu, soltys48 napisał:

Oglądałem wczoraj to ogłoszenie, dla mnie osobiście najpiękniejsza seria ciągników ever. 

 

 

A takie pytanie pozakonkursowe - kupował ktoś może ostatnimi czasy jakieś spodnie robocze? Bo kurcze wszystkie co miałem po pracy już mi się pokończyły i zaraz będę musiał łazić z jajami na wierzchu 😅

No i tak patrzę na ogłoszenia i sam nie wiem. Nawet najtańsze po 50zl/szt mają większość pozytywnych opinii, a i dla najdroższych trafiają się słabe opinie. Jest sens bulic za takiego engelberta, czy lepiej w miejsce jednych takich gaci kupić 5 par tańszych? 

mam 4szt neo od lata i chyba jeszcze dokupię...


Aktywnyrolnik7245 napisał:

8 godzin temu, soltys48 napisał:

 

 

😍😍😍😍😍😍😍😍

https://m.olx.pl/d/oferta/fendt-824-favorit-CID757-IDShp3u.html?reason=hp|cf_rescored

Karol o takim czymś Ci mówiłem 

Ruszyć wreszcie to konto w banku i bierz panie 

może Ty byś kupił i nabrali by do Ciebie respektu nie tylko we wsi 🤭😁


wojtal24 napisał:

ale cena za tego Fendta to przesadzona

czemu 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    10033

Emertona uzywam i jest ok zwłaszcza ta seria wzmocniona. Ojciec sobie też teraz kupił i nie narzeka. Wcześniej mieli fajne spodnie bo bawełniane. Super oddychały latem a zimą były ciepłe. Niestety już ich nie robią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    414

Możecie chodzić w tych roboczych spodniach? Robiłem kilka podejść i zawsze kończyło się pęknięciem w kroku, nie można nigdzie wskoczyć ani szybciej się ruszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    580

Tak Ci się zdaję.Jak normalny zadbany to normalna cena. Ale w Polsce tak mówią. Szukają z   ceną 150 tyś i przebieg 10 tyś a to nie realne  tak naprawdę.

Wieloryb od 250  ciężko coś fajnego kupić. 

Nie dawno widziałem ogłoszenie  3 latka seriii 9  w przebiegiem 9 tyś, osobiście 936 6 letni z 16 tyś w  idealnym stanie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj