superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

No nie jest to miarodajne, bo nie wiesz ile było. Podajesz średnie 20, one biorą 15/20. Zależy od zboża, teren itp.

Każdy jakiś dojazd i przestój gdy maszyna stoi i pyrka zaniża spalanie.

Wychodzi że w samej robocie łyknie ponad 20 u Ciebie i to lekko 😉

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9307

U mnie Mercator palił na 1ha 16-17 z sieczkarnią i wydawało się sporo. MF-a jeszcze nie podliczałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3717

Panowie która pompka będzie lepsza do ropy? Która bardziej wydajna?

Gibana:    https://www.olx.pl/d/oferta/pompa-reczna-oleju-do-beczki-pompka-tlokowa-do-oleju-CID628-IDx62NM.html

Czy z korbką:   https://www.olx.pl/d/oferta/pompa-reczna-oleju-do-beczki-pompka-na-korbe-CID628-IDz3TpP.html

Edytowano przez tytanowyJanusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4280

Mam coś w stylu tej drugiej - ma już chyba z 5lat - całkiem spoko, tylko trochę się trzeba nakręcić. Nie mam żadnego porównania co do wydajności. Jak Ci mocno potrzebne, to przypoknij się po weekendzie to wezmę bańkę przepompuje i dam Ci znać ile czasu to zajmuje 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1024
4 minuty temu, tytanowyJanusz napisał:

Nie lepiej zrobić pompkę z silnika pralki i pompy z c330?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4318
43 minuty temu, tytanowyJanusz napisał:

Jasiu, ta na korbkę.

Edytowano przez Desperado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tytanowyJanusz    3717

te chińskie, najtańsze niby do 60L/min, a znalazłem z Yato i podane tam jest bardziej realne 21L/min. dzięki chłopaki już wiem co kupić 🍻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
50 minut temu, tytanowyJanusz napisał:

To ma być mobilne i bez zasilania elektrycznego 

Nie świruj. Kupisz do stówki przecież elektryczną 12V. I daje dobrze.

Tempo lania jak na stacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6465    12483
1 minutę temu, Bukat82 napisał:

Nie świruj. Kupisz do stówki przecież elektryczną 12V. I daje dobrze.

Tempo lania jak na stacji.

Zapodaj linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Takie cuś bardzo podobne. Żonka kupiła w sklepie motoryzacyjnym. Około 6/7 dych dała. 3 lata się sprawuje git. Ta z linku słabsza widzę.

 

 

https://allegro.pl/oferta/pompa-pompka-do-spuszczania-paliwa-wody-12v-38mm-6765076765?utm_feed=128c5dac-5203-4dcf-863c-36bb5e566de7&utm_term=desc-yes&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_narzedzia_pla_pmax&ev_campaign_id=17996380314&gclid=EAIaIQobChMIkIq0qLTF-QIVJ41oCR19RgaBEAQYBSABEgK9F_D_BwE

7 godzin temu, tytanowyJanusz napisał:

Panowie która pompka będzie lepsza do ropy? Która bardziej wydajna?

Gibana: 

Gibana dobra do beczki oleju.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    794
Bukat82 napisał:

https://allegro.pl/oferta/pompa-pompka-do-spuszczania-paliwa-wody-12v-38mm-6765076765?utm_feed=128c5dac-5203-4dcf-863c-36bb5e566de7&utm_term=desc-yes&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_narzedzia_pla_pmax&ev_campaign_id=17996380314&gclid=EAIaIQobChMIkIq0qLTF-QIVJ41oCR19RgaBEAQYBSABEgK9F_D_BwE

w ubiegłym roku kupiłem identyczna tej samej firmy, to z beczki do wiadra pompowała ładnie tylko długo, ale z bańki 20l która stała na ziemi to miała problemy z podniesieniem ON, w gruncie rzeczy z bańki 20l do ciągnika przepompowała z 5l, nie wiem chyba się zmęczyła ilością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28816
2 godziny temu, Bukat82 napisał:

Tak jak @Grzechooo pisze, ta pompka jest fajna jak gdzieś po płaskim pompujesz, przy bańce na ziemi i laniu do np. c360 wydajność spada, i to bardzo dużo spada

Wystarczy bańkę na błotnik postawić i już jest lepiej. 

No i ta wydajność to raczej tak ok. 10l/min jak pod górkę ma

Ale wytrzymywać wytrzymuje, kilkaset litrów przepompowała i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8591
10 godzin temu, tytanowyJanusz napisał:

To ma być mobilne i bez zasilania elektrycznego 

W polu, z furmanki na furmankę chcesz przelewać paliwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez BASIADRESIK
      Dzień dobry, Wraz z innymi studentkami robimy projekt na studia odnośnie strony internetowej ze skupem produktów rolnych. Zastanawiamy się jakie cechy powinna mieć taka strona, jakie potrzeby są potencjalnych odbiorców, jak można taką stronę ulepszyć. Zapraszamy więc do wypełnienia anonimowej ankiety, nawet gdyby miała to być tylko odpowiedź na pytania zamknięte. Dziękujemy za poświęcony czas. https://forms.gle/f6QDHfAPFRz1Rt868
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj