superfarmer02

Znalezione na allegro i nie tylko 2022

Polecane posty

Gość   
Gość
1 minutę temu, soltys48 napisał:

zaczynam wierzyć w legendarną moc fetora

lepiej późno , niż później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergi99    15
Grzechooo napisał:

Też mi te 120 nie pasowało, z czego wyczytałeś to 4x50?

https://sprzedajemy.pl/rabe-werk-31-star-vari-avant-120-cd-nie-lemken-kverneland-przeclaw-2-e30984-nr65748573 tu masz podobny tylko vario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
16 godzin temu, jacus napisał:

otrzymalem oto taki wynalazek - wyglada to na kawalek tlumika, jakis projekt niedokonczony czy co , od czego to moze, byc ,ile to warte, jest jakis chetny czy na zlom ?

 

20220422_200458.jpg

łącznik elastyczny do wydechu z wyprowadzeniem na 2 tłumniki, do samochodów 

11 godzin temu, soltys48 napisał:

nie ma opcji na taka szerokość.............

 

 

a tu takie kwiatki

https://allegro.pl/uzytkownik/jastrzab901

wole sobie kupić taką koszulkę od takiego Parczewskiego Obszarnika czy innego tubera niż kupować jakieś nike czy inne za tyle samo i wspierać zachodni kapitał, jeszcze koszulki woodstokowe nałoagowo kupuje, co roku 2-3 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789

14000 jak oglądałem ciągniki to byłem u gościa i go widziałem ciągnik kupiłem gdzie indziej a teraz szukam pługa i jakoś mi tak ażur wpadł w oko w okolicy wszystko drożyzna a tu z 80km. Wiesz jak jest znajdę gdzieś daleko w Polsce stracę cały dzień i nic nie kupię wolę szukać w okolicy, zwłaszcza jak nie tylko w gospodarstwie się pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko    66

Panowie myślę nad założeniem plandeki do amazonki skrzynia ma 130x230 macie może jakieś ciekawe opcje ?

A drugi zakup myślę nad żmijka 3m max 4 z koszem zasypowym i silnikiem u dołu może coś ktoś widział ? Standard lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142
20 godzin temu, 6465 napisał:

Ja to kupiłem go w sklepie online bo w jakiejś promocji był ale to było na jesieni w zeszłym roku.

Ja też online kupiłem. Miałem szczęście, że sie chwile wstrzymałem, bo zaoszczędziłem 50zł🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechooo    789
Janeczko napisał:

Panowie myślę nad założeniem plandeki do amazonki skrzynia ma 130x230 macie może jakieś ciekawe opcje ?

A drugi zakup myślę nad żmijka 3m max 4 z koszem zasypowym i silnikiem u dołu może coś ktoś widział ? Standard lubelskie

plandeki na wymiar robią w Zamościu na lubelskiej, albo w Łabuniach obok cmentarza. Taka żmijka 3m też bym nabył obojętnie w którym miejscu silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243
33 minuty temu, Grzechooo napisał:

plandeki na wymiar robią w Zamościu na lubelskiej, albo w Łabuniach obok cmentarza. Taka żmijka 3m też bym nabył obojętnie w którym miejscu silnik.

jakiej średnicy ? mam jedną nieużywaną 8cm, dostałem jako gratis i mogę oddać za symboliczne 150zł, ma 7m długości, ale na środku była zamięta i jest przecięta, silnik jednofazowy jest do niej, trochę zabawy i krótką by z niej zrobił do podsypywania

miałem robić dla siebie, ale już leży 3 lata i nie mam weny ani czasu

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko    66
57 minut temu, jahooo napisał:

jakiej średnicy ? mam jedną nieużywaną 8cm, dostałem jako gratis i mogę oddać za symboliczne 150zł, ma 7m długości, ale na środku była zamięta i jest przecięta, silnik jednofazowy jest do niej, trochę zabawy i krótką by z niej zrobił do podsypywania

miałem robić dla siebie, ale już leży 3 lata i nie mam weny ani czasu

A silnik na dole czy na górze bo to istotne.

Dasz radę podesłać zdjęcia na priv ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    299

Mam nieużywany tego typu zbiornik na mleko, uszkodzony płaszcz i agregat.

https://www.olx.pl/d/oferta/zbiornik-do-mleka-schladzalnik-alfa-laval-1800-litrow-CID757-IDDYZam.html

Gość z pobliskiego skupu złomu mówi  że kupiłby go gdybym oddzielił kwasówkę od reszty tj. Rurek miedzianych, izolacji.

Robił ktoś coś podobnego? Czym ciąć Kwasówkę,

jaka cena za kg kwasówki?

Edytowano przez vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380
2 godziny temu, vat napisał:

Mam nieużywany tego typu zbiornik na mleko, uszkodzony płaszcz i agregat.

https://www.olx.pl/d/oferta/zbiornik-do-mleka-schladzalnik-alfa-laval-1800-litrow-CID757-IDDYZam.html

Gość z pobliskiego skupu złomu mówi  że kupiłby go gdybym oddzielił kwasówkę od reszty tj. Rurek miedzianych, izolacji.

Robił ktoś coś podobnego? Czym ciąć Kwasówkę,

jaka cena za kg kwasówki?

opłaca ci się rozcinać, kwasówka droższa od zwykłego, tak samo miedź droga też jest, 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vat    299

Tzn. Ile konkretnie? Gość coś mówił o 5zł za kwasówkę i miedź

Nie za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj